Poproś o ofertę strzałka w lewo
home / Wyniki wyszukiwania / KIA - MGT Łowicz
Zdjęcie profilowe dealera KIA - MGT Łowicz

KIA - MGT Łowicz

pin

Zobacz na mapie

pin

Łowicz, Bolimowska 75

SALON | SERWIS

83%

użytkowników

rekomenduje

4.32
(340)
white-star Dodaj opinie

Sprzedaż:

512 329 809

Części:

512 329 809

Godziny otwarcia:

08:00 - 17:00

09:00 - 14:00

Nieczynne

O nas

Firma MGT to gwarancja profesjonalizmu, wysokiej jakości usług oraz pasji w dziedzinie motoryzacji.

Skontaktuj się z nami

Bez względu na to, w jaki sposób do nas dotrzesz i jakie pytania zadasz, jesteśmy gotowi do pomocy. Wybierz jedną z poniższych opcji, a my postaramy się odpowiedzieć najszybciej jak to będzie możliwe!
Odwiedź naszą placówkę - nasi doradcy są zawsze do Twojej dyspozycji. Możesz też skontaktować się z nami telefonicznie lub elektronicznie.

Zobacz więcej

KIA - MGT Łowicz
ikona informacji ikona informacji biała Informacje ogólne
ikona osoby ikona osoby biała Pracownicy (0)
gwiazda gwiazda Opinie (340)
Udogodnienia
Ekspres do kawy

Ekspres do kawy

Usługi door to door

Usługi door to door

50+ miejsc parkingowych  przed obiektem

50+ miejsc parkingowych przed obiektem

Wynajem samochodów

Wynajem samochodów

Darmowe wifi

Darmowe wifi

Kącik dla dzieci

Kącik dla dzieci

Punkt gastronomiczny

Punkt gastronomiczny

Stacja ładowania dla samochodów elektrycznych

Stacja ładowania dla samochodów elektrycznych

Obiekt z dostępem dla osób niepełnosprawnych

Obiekt z dostępem dla osób niepełnosprawnych

Dostawa auta nowego pod wskazany adres

Dostawa auta nowego pod wskazany adres

Auto zastępcze na czas serwisu

Auto zastępcze na czas serwisu

Dział ubezpieczeń

Dział ubezpieczeń

Dział finansowy (kredyty/leasingi)

Dział finansowy (kredyty/leasingi)

Naprawy powypadkowe

Naprawy powypadkowe

Strefa relaksu

Strefa relaksu

Telewizja

Telewizja

Sklep z częściami

Sklep z częściami

Najnowsze opinie

Zobacz wszystkie

Użytkownik sieci Opinia z Google

5 czerwca 2026 16:11

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Bardzo polecam zakup ...

... samochodu w tym salonie, szczególnie u Pana Rafała. Od pierwszego telefonu do odbioru samochodu minęło 8 dni, sprawna komunikacja i profesjonalna obsługa

Użytkownik sieci Opinia z Google

16 maja 2026 14:25

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

5 gwiazdek

Użytkownik sieci Opinia z Google

29 kwietnia 2026 15:41

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Polecam zarówno dział ...

... sprzedaży jak i serwis. W odebranej w sierpniu KIA Sportage wykonałem dodatkowo zabezpieczenie podwozia, serwis olejowy a ostatnio likwidację szkody parkingowej.Obsługa znakomita, samochód zastępczy, krótkie terminy. Jerzy Sosiński

Użytkownik sieci Opinia z Google

29 kwietnia 2026 10:45

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Profesjonalne podejście do klienta, zdecydowanie polecam.

Użytkownik sieci Opinia z Google

23 kwietnia 2026 09:53

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Najlepszy serwis KIA ...

... z jakim miałem do czynienia. Idealne połączenie życzliwości, uczciwości i profesjonalizmu. Przez godzinę naprawili mi reflektor na który inna - nieuczciwa ASO - rezerwowała sobie cały dzień. Ceny BARDZO przytomne, tzn. wg taryfikatora, ale - nie absolutnie oszukują. Radzą, tłumaczą, uśmiechają się. BARDZO dziękuję.

Wszyscy (0)
Serwis (0)
Salon (0)

Ten salon nie ma jeszcze dodanych pracowników.

Użytkownik sieci Opinia z Google

19 sierpnia 2024 13:14

Salon - samochody nowe

nie polecam 1/5
1

Totalnie nie profesjonalna ...

... obsługa, najgorszy salon KIA w jakim byłem...zupełne przeciwieństwo salonów w Warszawie. Kupiłem u nich jeden samochód, ciągle muszę upominać się o dodatki które miały być a nie dostałem. Telefony odbierają jak im wygodnie, załatwienie czegokolwiek mija się z celem lub trzeba non stop się przypominać.

Użytkownik sieci Opinia z Google

6 sierpnia 2024 15:50

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Fajnie , szybko, sympatycznie. :)

Użytkownik sieci Opinia z Google

12 czerwca 2024 09:02

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Świetne miejsce, kupiłem ...

... u nich auto z komisu oraz serwisuje drugie auto Kia. Z roku na rok punkt się rozwija ale ekipa od wielu lat ta sama, to wiele mówi o dobrym pracodawcy. Proszę pozdrowić Pana Piotra i Marcina bo to są filary tej firmy :)

Użytkownik sieci Opinia z Google

8 czerwca 2024 22:47

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

5 gwiazdek

Użytkownik sieci Opinia z Google

5 czerwca 2024 16:25

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Kolejne auto zakupione ...

... w tym salonie . Profesjonalna sprzedaż fachowe doradztwo. Szybka bezproblemowa transakcja.

Użytkownik sieci Opinia z Google

4 czerwca 2024 11:29

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Dwie wymiany oleju, ...

... w tym jeden przegląd gwarancyjny na 15 tys., bez zastrzeżeń, aczkolwiek moce przerobowe serwisu chyba zbyt małe w stosunku do popytu na ich usługi - może warto zainwestować w rozbudowę biznesu?

Użytkownik sieci Opinia z Google

23 maja 2024 15:20

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Byłem dzisiaj na ...

... przeglądzie serwisowym 60tys.km. Kia Rio . Wszystko przebiegło sprawnie i profesjonalnie. Miła i uprzejma obsługa. Po 2 godzinach auto umyte czekało przed serwisem. Polecam gorąco. Do zobaczenia za rok😍

Użytkownik sieci Opinia z Google

21 maja 2024 09:44

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Fachowa obsługa. Salon godny polecenia ☺️

Użytkownik sieci Opinia z Google

19 kwietnia 2024 19:39

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Miejsce godne polecenia. ...

... Poziom obsługi Klienta na najwyższym poziomie. Pracownik salonu, Pan Rafał, z pełnym profesjonalizmem oraz zaangażowaniem udzielał rzeczowych odpowiedzi na wszelkie nurtujące nas pytania.

Użytkownik sieci Opinia z Google

31 marca 2024 21:01

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Będąc w trasie ...

... zapaliła mi się kontrolka check engine, a silnik zaczął dziwnie pracować. Na szczęście w okolicy był serwis KIA Łowicz. Obsługa serwisu, pomimo wielu zleceń, poza kolejnością zajęła się moim autem. Sprawnie zdiagnozowała usterkę i ją naprawiła w ramach gwarancji. Pracownicy serwisu, w szczególności Pan Mariusz, wykazali się ogromnym zaangażowaniem, profesjonalizmem i życzliwością. Bardzo polecam ten serwis.

Użytkownik sieci Opinia z Google

27 marca 2024 15:59

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

5 gwiazdek

Użytkownik sieci Opinia z Google

22 marca 2024 11:48

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

5 gwiazdek

Użytkownik sieci Opinia z Google

4 marca 2024 20:18

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Polecam salon sprzedaży. ...

... Bardzo konkretne podejście i przede wszystkim pro-Klienckie. Dzięki Panie Rafale.

Użytkownik sieci Opinia z Google

1 marca 2024 19:50

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Choć dzieliło nas ...

... ponad 200km, załatwiliśmy wszystko przez telefon,ekspresowo i bez niespodzianek. Pan Rafał B. od samego początku wykazał się dużym zainteresowaniem i pomocą. Polecam salon Kia i Pana Rafała B. Franciszek z żoną.

Użytkownik sieci Opinia z Google

16 stycznia 2024 12:48

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

W serwisie salonu ...

... KIA w Łowiczu zostałem bardzo życzliwie i kompetentnie obsłużony. Polecam.

Użytkownik sieci Opinia z Google

27 grudnia 2023 18:53

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Bardzo miła i ...

... pomocna obsługa serwisowa zawsze gotowa do pomocy polecam

Użytkownik sieci Opinia z Google

25 grudnia 2023 00:10

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Zachęcony pozytywnymi doświadczeniami ...

... rodziców postanowiłam wybrać się do salonu KIA w Łowiczu w celu zakupu pierwszego nowego auta. I nie żałuję! Pan Rafał Bogus od samego początku wykazał się dużym zainteresowaniem i chęcią pomocy przy wyborze auta. Poprowadził mnie przez cały proces wyboru auta, finansowania i załatwiania wszelkich formalności. Na każdym etapie mogłem liczyć na pomoc Pana Rafała, który rzeczowo i cierpliwie odpowiadał na tysiące moich pytań. Liczę, że nasza współpraca nie zakończyła się odbiorem auta i nadal będę mógł liczyć na wsparcie i pomoc podczas użytkowania pojazdu. Polecam salon w Łowiczu i Pana Rafała wszystkim niezdecydowanym!

Użytkownik sieci Opinia z Google

5 grudnia 2023 19:36

Salon - samochody nowe

nie polecam 2/5
2

Opinia dotyczy usługi ...

... przeglądu technicznego samochodu marki Kia (samochód 5-letni, na gwarancji producenta). Podczas przeglądu serwis został poproszony o wgranie aktualizacji mapy. W pierwszym momencie poinformowano o braku możliwości wgrania mapy, ponieważ autoryzowany serwis nie dysponuje aktualnymi mapami do wszystkich modeli samochodów Kia. Pomimo zdziwienia i zaakceptowania dość dziwnej sytuacji w trakcie trwania przeglądu poinformowano ze jednak serwis sprobuje mapy zaktualizować i może potrwać to chwile dłużej. Po godzinie oczekiwania poinformowano ze niestety próba aktualizacji się nie powiodła i podjęta będzie kolejna próba. Niestety po kolejnej godzinie oczekiwania sytuacja nie uległa zmianie, samochód został pozbawiony jakichkolwiek map. Kolejna próba również się nie udała. Osoba z serwisu zasugerowała ze samochód posiada „podejrzaną” wersje map, oni nie potrafią tego zrobić, żeby mapy pobrać sobie ze strony producenta i wgrać na własną rękę. Samochód od nowości serwisowany był w innym autoryzowanym punkcie w innym mieście, nigdy nie było problemu, przy każdym okresowym serwisie mapy były aktualizowane na bieżąco. Finalnie auto po serwisie zostało pozbawione nawigacji. Czarę goryczy przelał fakt że stan wnętrza auta po serwisie znacząco odbiegał od stanu przed serwisem - odebrany samochód był brudny/zachlapany błotem. Komiczna sytuacja miała zakończyć się kilka dni później. Serwis zaproponował żeby podjechać w innym wyznaczonym terminie, przygotują plik z mapami i wgrają go jeszcze raz. Niestety ponowna próba wgrania map i kolejna godzina oczekiwania zakończyły się niepowodzeniem. Opinia na 2 gwiazdki a nie na 1 tylko dlatego ze po miesiącu jeden z pracowników dostarczył prawidłowy plik z mapami, który finalnie wygraliśmy sami. Żenujący poziom obsługi. Mieliśmy już kiedyś przyjemność korzystać z usług tego serwisu, nie byliśmy zadowoleni. Wróciliśmy tu jednorazowo z braku czasu i raczej nigdy już nie wrócimy. Nie polecam.

Użytkownik sieci Opinia z Google

28 listopada 2023 19:12

Salon - samochody nowe

nie polecam 1/5
1

Kiedyś nasz ulubiony ...

... salon KIA z rewelacyjnym serwisem. Od 2010r. rodzinnie kupowaliśmy auta w tym salonie. W tym czasie zakupiliśmy tu 2 nowe i 2 używane samochody podlegające bezpośrednio po zakupowej gwarancji sprzedaży. Wymiana wentylatora szybka sprawna profesjonalna. Tak było jeszcze w roku ubiegłym. W tym roku przy przeglądzie gwarancyjnym i rutynowej wymianie filtrów oleju wykryto wyciek oleju między skrzynią a silnikiem. Dyskwalifikuje to auto z codziennego użytku. Uważam więc, że w takim stanie auto nie powinno opuścić serwisu. Dla panów z serwisu jednak to nie problem. Trzy tygodnie oczekiwania i umówiona kolejna wizyta. Poprosiłem o auto zastępcze na czas naprawy samochodu, nie było problemów. Wszystko zmieniło się dzień przed umówioną wizyta. Okazało się, że zastępczego auta nie ma i przecież nikt nie powiedział, że musi być.Tłumaczenie, że dla mnie to narzędzie pracy i bez auta zastępczego zostaje z niczym i nie mogę wykonywać pracy, nie pomogło. Po rozmowie z kierownictwem salonu usłyszałem, że przecież są inne serwisy w których mogę naprawić auto. Dla mnie znaczy to tylko tyle, że zarówno salon sprzedaży jak i serwis totalnie ignorują klienta i po zakończonej transakcji mają nas za totalnych naiwniaków i traktują per noga. Myślę, że ze względu na tak fatalną jakość obsługi i aby ustrzec się problemów lepiej również kupować nowe auta w innym miejscu.STANOWCZO NIE POlECAM !!

Użytkownik sieci Opinia z Google

21 listopada 2023 22:13

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Całą rodziną korzystamy ...

... z tego salonu. Jeden z lepszych. Obsługa super, szybko rozwiązują problemy. Szybki czas pracy, wszyscy uśmiechnięci i bardzo mili. polecamy z całego serca. ;)

Twoja opinia została wysłana do moderatora.

Poznaj cykl życia opinii »