| Ogólny: | 46 830 34 25 |
| Sprzedaż: | 512 329 809 |
| Serwis: | 512 329 809 |
| Części: | 512 329 809 |
83%
użytkowników
rekomenduje
Godziny otwarcia:
08:00 - 17:00
09:00 - 14:00
Nieczynne
O nas
Firma MGT to gwarancja profesjonalizmu, wysokiej jakości usług oraz pasji w dziedzinie motoryzacji.
Skontaktuj się z nami
Bez względu na to, w jaki sposób do nas dotrzesz i jakie pytania zadasz, jesteśmy gotowi do pomocy. Wybierz jedną z poniższych opcji, a my postaramy się odpowiedzieć najszybciej jak to będzie możliwe!
Odwiedź naszą placówkę - nasi doradcy są zawsze do Twojej dyspozycji. Możesz też skontaktować się z nami telefonicznie lub elektronicznie.
Zobacz więcej
Ekspres do kawy
Usługi door to door
50+ miejsc parkingowych przed obiektem
Wynajem samochodów
Darmowe wifi
Kącik dla dzieci
Punkt gastronomiczny
Stacja ładowania dla samochodów elektrycznych
Obiekt z dostępem dla osób niepełnosprawnych
Dostawa auta nowego pod wskazany adres
Auto zastępcze na czas serwisu
Dział ubezpieczeń
Dział finansowy (kredyty/leasingi)
Naprawy powypadkowe
Strefa relaksu
Telewizja
Sklep z częściami
Najnowsze opinie
Zobacz wszystkie
Użytkownik sieci
5 czerwca 2026 16:11
Salon - samochody nowe
Bardzo polecam zakup ...
... samochodu w tym salonie, szczególnie u Pana Rafała. Od pierwszego telefonu do odbioru samochodu minęło 8 dni, sprawna komunikacja i profesjonalna obsługa
Użytkownik sieci
16 maja 2026 14:25
Salon - samochody nowe
5 gwiazdek
Użytkownik sieci
29 kwietnia 2026 15:41
Salon - samochody nowe
Polecam zarówno dział ...
... sprzedaży jak i serwis. W odebranej w sierpniu KIA Sportage wykonałem dodatkowo zabezpieczenie podwozia, serwis olejowy a ostatnio likwidację szkody parkingowej.Obsługa znakomita, samochód zastępczy, krótkie terminy. Jerzy Sosiński
Użytkownik sieci
29 kwietnia 2026 10:45
Salon - samochody nowe
Profesjonalne podejście do klienta, zdecydowanie polecam.
Użytkownik sieci
23 kwietnia 2026 09:53
Salon - samochody nowe
Najlepszy serwis KIA ...
... z jakim miałem do czynienia. Idealne połączenie życzliwości, uczciwości i profesjonalizmu. Przez godzinę naprawili mi reflektor na który inna - nieuczciwa ASO - rezerwowała sobie cały dzień. Ceny BARDZO przytomne, tzn. wg taryfikatora, ale - nie absolutnie oszukują. Radzą, tłumaczą, uśmiechają się. BARDZO dziękuję.
Ten salon nie ma jeszcze dodanych pracowników.
Użytkownik sieci
3 kwietnia 2025 12:08
Salon - samochody nowe
Moja ocena wynika ...
... z przedziwnych standardów panujących w tej firmie. POLECAM ZWRACAĆ SZCZEGÓLNĄ UWAGĘ NA TO OD KOGO KUPUJECIE AUTO, ponieważ pracownicy (może tylko jeden) handlują pod brandem KIA używanymi autami prywatnymi. Na dziwny proceder zwróciłem uwagę tuż przed finalizacja transakcji. Faktura była wystawiona przez firmę pracownika, okazało się, że przez cały czas kontaktował się z prywatnego maila. Kontaktowałem się w tej sprawie z KIA POLSKA, ale nie byli zainteresowani wyjaśnieniem tej sytuacji. Cały proceder uznaje za nie etyczny, a słyszałem o takim "podstawiania aut", pod salony budzące zaufanie, w celu uzyskania lepszej ceny i łatwiejszej sprzedaży. Z moich doświadczeń wynika, że zakup u renomowanego sprzedawcy jest gwarancja sprawności technicznej pojazdu co pracownik KIA próbował wykorzystać.
Użytkownik sieci
30 marca 2025 21:06
Salon - samochody nowe
Obsługa klienta, usługa ...
... serwisowa, jak i również wypożyczone auto, na wysokim poziomie i w dogodnych warunkach. Bardzo miła atmosfera. Polecam serdecznie
Użytkownik sieci
26 marca 2025 19:57
Salon - samochody nowe
Super, pełen profesjonalizm, przemiła obsługa. Polecam!!
Użytkownik sieci
24 marca 2025 22:27
Salon - samochody nowe
Serwisuję w MGT ...
... Łowicz swoje auto od nowości, tj. od 6 lat i mam same pozytywne spostrzeżenia dotyczące procesu obsługi klienta, a w szczególności na wyrazy uznania zasługuje dział serwisu mechanicznego, który nieraz wykazał się wobec mnie prokliencką postawą (m. in. w osobie Pana Mariusza). Dodatkowo zwrócę uwagę na atrakcyjne ceny, których próżno szukać w Łodzi czy Warszawie. Mając na uwadze powyższe, nadal pozostanę wierny marce Kia.
Użytkownik sieci
16 marca 2025 18:20
Salon - samochody nowe
Omijać szerokim łukiem. ...
... Zakup samochodu tutaj to jest prawdziwa udręka. Auto dostępne od reki, a transakcja niemożliwa do zrealizowania przez miesiąc. Pan R. - arcymistrz w kwestii nowych kolejnych i coraz ciekawszych problemów, oraz trudności. Kontakt zerowy, poniżej krytyki
Użytkownik sieci
5 marca 2025 21:37
Salon - samochody nowe
Polecam, komunikatywność i ...
... rzetelność ze strony obsługi na wysokim poziomie. Podziękowania dla Pani Kingi.
Użytkownik sieci
3 marca 2025 15:23
Salon - samochody nowe
trafiłam do Łowicza ...
... do Kia za poleceniem kolegi z pracy (jego kolejny samochód z tego salonu) i wyszłam z nowym samochodem:):):) naprawdę polecam to miejsce, obsługiwał mnie Pan Adam, konkretny i pomocny, to był naprawdę szybki i bardzo trafiony zakup, jestem bardzo zadowolna z zakupu mojej nowej Kia NIRO:) bardzo gorąco polecam:):):)
Użytkownik sieci
20 lutego 2025 09:29
Salon - samochody nowe
Do MGT Kia ...
... w Łowiczu trafiłem przypadkiem, poszukując XCeed w wybranym kolorze dla wyprzedaży rocznika 2024. Sam kontakt z doradcą sprzedaży oceniam przeciętnie. Jak już zdecydowałem się na zakup i podpisałem zamówienie na wybrane auto, to ja musiałem dzwonić i dopytywać czy wszystko OK. Doradca sprzedaży cały czas mówił, że dzieje się u nich dużo i mają zamieszanie i pewnie zapomniał mnie poinformować. Na plus, że wszystko załatwiłem zdalnie i nie musiałem jeździć po dokumenty do rejestracji, bo otrzymałem je kurierem. Zapłaciłem za samochód i przyjechałem po jego odbiór. I tu pierwszy raz fizyczny kontakt z MGT. Data i godzina ustalona kilka dni wcześniej. Podczas procesu wydania auta i obsługi na miejscu, poczułem się jak w podrzędnym komisie samochodowym. Od początku pojawiały się problemy. Najpierw opony dodatkowo zamówione nie dojechały na czas, później wyważarka do kół uległa awarii, a jak już udało się zamontować koła, to oddano mi auto mokre z zaciekami i niedomyte. Oczekiwanie na wydanie samochodu od umówionej godziny – ok. 1,5 godziny. Odbierałem już w swoim życiu 8 nowych samochodów (również marki Kia) i wydanie klientowi auta w takim stanie nigdy nie miało miejsca. Poza tym odbyło się to na placu, gdy już było szaro. Na szczęście nie padało. Doradca wydający mi auto nie przeprowadził nawet najprostszego instruktarzu ze mną. Zapytał, czy jeździłem Kia, a gdy odpowiedziałem, że jeżdżę obecnie, to stwierdził, że znam auto. Dodatkowo obsługa i podpisanie dokumentów odbyła się w śmierdzącym smarami i olejem blaszaku. Salon w remoncie. Przy odbiorze samochodu nie otrzymałem książki gwarancyjnej pojazdu, bo tzw. wklejka gwarancyjna się nie wydrukowała. Za dodatkowy komplet opon mogłem zapłacić tylko gotówką, bo niby nie było osoby, która może przyjąć płatność kartą i wystawić fakturę. W końcu otrzymałem książkę gwarancyjna i fakturę kurierem, ale po mojej dwukrotnej interwencji u sprzedawcy. I to ma być autoryzowany dealer Kia? Pierwsze nowe auto z salonu kupowałem w Warszawie w 1999 roku i już wtedy poziom obsługi był na wyższym poziomie niż w MGT w Łowiczu. Proponuję, aby Kia audyt wykonała w tym punkcie i zweryfikowała poziom obsługi klienta.
Użytkownik sieci
20 stycznia 2025 12:14
Salon - samochody nowe
Super obsługa - ...
... zarówno sprzedaż, jak i serwis. Ci ludzie tworzą miejsce, do którego chce się wracać po kolejne samochody. Pozdrawiam całą ekipę!
Użytkownik sieci
18 stycznia 2025 16:45
Salon - samochody nowe
Chciałbym podzielić się ...
... moimi bardzo negatywnymi doświadczeniami związanymi z serwisem w salonie MGT Autoryzowany Dealer KIA. Niestety, po dwóch przeglądach gwarancyjnych, które tam wykonałem, mam poważne zastrzeżenia do jakości ich pracy oraz podejścia do bezpieczeństwa klientów. Podczas pierwszego przeglądu, po wymianie oleju w silniku, mechanik nie założył uszczelki pod śrubę od spuszczania oleju. W efekcie olej stopniowo wyciekał, co mogło doprowadzić do poważnego uszkodzenia silnika, a nawet jego zatarcia. Jest to niedopuszczalne zaniedbanie, szczególnie w przypadku nowego samochodu, który miał być serwisowany w autoryzowanym punkcie. Podczas kolejnego przeglądu sytuacja była równie niepokojąca. Pracownik serwisu nie dokręcił mi jednego z kół – przykręcone były jedynie dwie śruby! Gdyby nie fakt, że była to zmiana sezonu i wymieniałem akurat koła, mogłoby dojść do poważnego wypadku na drodze. Takie błędy świadczą o braku profesjonalizmu i odpowiedzialności ze strony serwisu. Zdecydowanie odradzam korzystanie z serwisu w tym salonie i sam już nigdy więcej nie zaufam ich usługom.
Użytkownik sieci
5 stycznia 2025 15:40
Salon - samochody nowe
Salon "jakotako" jak ...
... wynegocjujesz tak masz jednak co do ASO to grubo bym się zastanowił, może ceny mają bardziej atrakcyjne ale jakość usług jest poniżej dna. W kwestii egzekwowania (reklamacji) odpowiedź jest tylko jedna "my dobrze to zrobiliśmy". Naprawdę lepiej pojechać do Łodzi i być pewnym że wszystko jest zrobione jak powinno być. Zdecydowanie odradzam!
Użytkownik sieci
10 grudnia 2024 23:09
Salon - samochody nowe
Wszystko bardzo profesjonalnie, ...
... jesteśmy bardzo zadowoleni z obsługi i zakupu nowego XCEEDa, szczególnie Pan Adam Zieliński dołożył wszelkich starań żeby tak było. Cierpliwie wszystko nam wyjaśnił i dobrze doradził - polecam.
Użytkownik sieci
26 października 2024 14:46
Salon - samochody nowe
Serwis na 60 ...
... tys km, obsługa rewelacja, szybko i sprawnie i najważniejsza dobra cena, względem Łodzi cena niższa o ok. 650zł.
Użytkownik sieci
23 września 2024 19:22
Salon - samochody nowe
Jestem pod ogromnym ...
... wrażeniem profesjonalizmu Pana Adama kupiłam Kia Stonic. Wszystko o czym rozmawiałam z Panem okazało się prawdą, jadąc po auto byłam przekonana, że będzie to perełka i jest. Bardzo rzetelny sprzedawca z czystym sumieniem mogę polecić innym szukającym porządnego auta.
Użytkownik sieci
17 września 2024 19:51
Salon - samochody nowe
Gorąco polecam. Pełen profesjonalizm.
Użytkownik sieci
17 września 2024 14:59
Salon - samochody nowe
Szybka, sprawna i rzeczowa obsługa. Polecam
Użytkownik sieci
17 września 2024 14:12
Salon - samochody nowe
Polecam salon MGT ...
... Łowicz a w szczególności dział sprzedaży, obsługa i doradztwo na wysokim poziomie. Dokonałem w tym salonie zakupu auta. Profesjonalna obsługa, pozdrowienia dla Pana Adama.
Użytkownik sieci
5 września 2024 11:39
Salon - samochody nowe
Dałbym Zero gwiazdek ...
... ale się nie da!!!. Serwis blacharsko mechaniczny to jakaś porażka. Brak kompetencji , oszustwa i kłamstwa prosto w oczy.. Kierownik zachowuje się jak jak pan i władca nie szanując klienta i jego wlasnosci. Zachowanie kierownika jest bardzo butne i gburowate. On wie najlepiej oczywiście bez sprawdzenia , weryfikacji czy diagnozy. Jak u Barei nie mamy pana płaszcza i co nam Pan zrobi... zdecydowanie odradzam jeśli nie chcesz mieć dodatkowych kosztów za coś co przy okazji ci popsują.
Użytkownik sieci
3 września 2024 11:59
Salon - samochody nowe
Niestety z wielkiego ...
... zachwytu muszę zmienić opinię na mocno negatywną. Otóż mój samochód był serwisowany tylko i wyłącznie w tym miejscu, Pierwsza wpadka to może błahostka i machnąłem ręką (wlanie płynu letniego do spryskiwaczy pa przełomie marca kwietnia) Ale teraz jestem przekonany że usługi za które słono płaciłem były wykonane lub nie z udziałem zamienników. Z wielkim rozczarowaniem muszę to napisać bo naprawdę byłem zadowolony z obsługi niestety to tylko pozory. Istotą problemu to dosłownie skradziony czynnik chłodniczy w klimatyzacji. W moim Ceed fabrycznie był zastosowany czynnik R1234yf jak większość samochodów nowych samochodów. Wczoraj na przeglądzie poza ASO zostałem poinformowany że posiadam czynnik R134a w 96% a 4% to pozostałość R1234yf. Także ja już swoich praw nie jestem wstanie dochodzić bo wiadomo jaka będzie odpowiedź. Mogę jedynie przestrzec potencjalne ofiary przed "profesjonalnymi" usługami. Nawet nie chcę myśleć na co były wymieniane oleje i inne płyny. Czuje się oszukany na spore pieniądze. Oczywiście ASO w Łowiczu nie ponosi odpowiedzialności za zaistniałą sytuację. Jedym słowem nie polecam.
Użytkownik sieci
28 sierpnia 2024 11:55
Salon - samochody nowe
Serdecznie polecam! Profesjonalna ...
... obsługa, szybkie i precyzyjne rozwiązanie problemu. Pan z obsługi uprzejmy, uśmiechnięty i przede wszystkim pomocny. :) Jeszcze raz dziękuję!