Poproś o ofertę strzałka w lewo
home / Wyniki wyszukiwania / KIA - MGT Łowicz
Zdjęcie profilowe dealera KIA - MGT Łowicz

KIA - MGT Łowicz

pin

Zobacz na mapie

pin

Łowicz, Bolimowska 75

SALON | SERWIS

83%

użytkowników

rekomenduje

4.32
(340)
white-star Dodaj opinie

Sprzedaż:

512 329 809

Części:

512 329 809

Godziny otwarcia:

08:00 - 17:00

09:00 - 14:00

Nieczynne

O nas

Firma MGT to gwarancja profesjonalizmu, wysokiej jakości usług oraz pasji w dziedzinie motoryzacji.

Skontaktuj się z nami

Bez względu na to, w jaki sposób do nas dotrzesz i jakie pytania zadasz, jesteśmy gotowi do pomocy. Wybierz jedną z poniższych opcji, a my postaramy się odpowiedzieć najszybciej jak to będzie możliwe!
Odwiedź naszą placówkę - nasi doradcy są zawsze do Twojej dyspozycji. Możesz też skontaktować się z nami telefonicznie lub elektronicznie.

Zobacz więcej

KIA - MGT Łowicz
ikona informacji ikona informacji biała Informacje ogólne
ikona osoby ikona osoby biała Pracownicy (0)
gwiazda gwiazda Opinie (340)
Udogodnienia
Ekspres do kawy

Ekspres do kawy

Usługi door to door

Usługi door to door

50+ miejsc parkingowych  przed obiektem

50+ miejsc parkingowych przed obiektem

Wynajem samochodów

Wynajem samochodów

Darmowe wifi

Darmowe wifi

Kącik dla dzieci

Kącik dla dzieci

Punkt gastronomiczny

Punkt gastronomiczny

Stacja ładowania dla samochodów elektrycznych

Stacja ładowania dla samochodów elektrycznych

Obiekt z dostępem dla osób niepełnosprawnych

Obiekt z dostępem dla osób niepełnosprawnych

Dostawa auta nowego pod wskazany adres

Dostawa auta nowego pod wskazany adres

Auto zastępcze na czas serwisu

Auto zastępcze na czas serwisu

Dział ubezpieczeń

Dział ubezpieczeń

Dział finansowy (kredyty/leasingi)

Dział finansowy (kredyty/leasingi)

Naprawy powypadkowe

Naprawy powypadkowe

Strefa relaksu

Strefa relaksu

Telewizja

Telewizja

Sklep z częściami

Sklep z częściami

Najnowsze opinie

Zobacz wszystkie

Użytkownik sieci Opinia z Google

5 czerwca 2026 16:11

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Bardzo polecam zakup ...

... samochodu w tym salonie, szczególnie u Pana Rafała. Od pierwszego telefonu do odbioru samochodu minęło 8 dni, sprawna komunikacja i profesjonalna obsługa

Użytkownik sieci Opinia z Google

16 maja 2026 14:25

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

5 gwiazdek

Użytkownik sieci Opinia z Google

29 kwietnia 2026 15:41

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Polecam zarówno dział ...

... sprzedaży jak i serwis. W odebranej w sierpniu KIA Sportage wykonałem dodatkowo zabezpieczenie podwozia, serwis olejowy a ostatnio likwidację szkody parkingowej.Obsługa znakomita, samochód zastępczy, krótkie terminy. Jerzy Sosiński

Użytkownik sieci Opinia z Google

29 kwietnia 2026 10:45

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Profesjonalne podejście do klienta, zdecydowanie polecam.

Użytkownik sieci Opinia z Google

23 kwietnia 2026 09:53

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Najlepszy serwis KIA ...

... z jakim miałem do czynienia. Idealne połączenie życzliwości, uczciwości i profesjonalizmu. Przez godzinę naprawili mi reflektor na który inna - nieuczciwa ASO - rezerwowała sobie cały dzień. Ceny BARDZO przytomne, tzn. wg taryfikatora, ale - nie absolutnie oszukują. Radzą, tłumaczą, uśmiechają się. BARDZO dziękuję.

Wszyscy (0)
Serwis (0)
Salon (0)

Ten salon nie ma jeszcze dodanych pracowników.

Użytkownik sieci Opinia z Google

3 kwietnia 2025 12:08

Salon - samochody nowe

nie polecam 1/5
1

Moja ocena wynika ...

... z przedziwnych standardów panujących w tej firmie. POLECAM ZWRACAĆ SZCZEGÓLNĄ UWAGĘ NA TO OD KOGO KUPUJECIE AUTO, ponieważ pracownicy (może tylko jeden) handlują pod brandem KIA używanymi autami prywatnymi. Na dziwny proceder zwróciłem uwagę tuż przed finalizacja transakcji. Faktura była wystawiona przez firmę pracownika, okazało się, że przez cały czas kontaktował się z prywatnego maila. Kontaktowałem się w tej sprawie z KIA POLSKA, ale nie byli zainteresowani wyjaśnieniem tej sytuacji. Cały proceder uznaje za nie etyczny, a słyszałem o takim "podstawiania aut", pod salony budzące zaufanie, w celu uzyskania lepszej ceny i łatwiejszej sprzedaży. Z moich doświadczeń wynika, że zakup u renomowanego sprzedawcy jest gwarancja sprawności technicznej pojazdu co pracownik KIA próbował wykorzystać.

Użytkownik sieci Opinia z Google

30 marca 2025 21:06

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Obsługa klienta, usługa ...

... serwisowa, jak i również wypożyczone auto, na wysokim poziomie i w dogodnych warunkach. Bardzo miła atmosfera. Polecam serdecznie

Użytkownik sieci Opinia z Google

26 marca 2025 19:57

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Super, pełen profesjonalizm, przemiła obsługa. Polecam!!

Użytkownik sieci Opinia z Google

24 marca 2025 22:27

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Serwisuję w MGT ...

... Łowicz swoje auto od nowości, tj. od 6 lat i mam same pozytywne spostrzeżenia dotyczące procesu obsługi klienta, a w szczególności na wyrazy uznania zasługuje dział serwisu mechanicznego, który nieraz wykazał się wobec mnie prokliencką postawą (m. in. w osobie Pana Mariusza). Dodatkowo zwrócę uwagę na atrakcyjne ceny, których próżno szukać w Łodzi czy Warszawie. Mając na uwadze powyższe, nadal pozostanę wierny marce Kia.

Użytkownik sieci Opinia z Google

16 marca 2025 18:20

Salon - samochody nowe

nie polecam 1/5
1

Omijać szerokim łukiem. ...

... Zakup samochodu tutaj to jest prawdziwa udręka. Auto dostępne od reki, a transakcja niemożliwa do zrealizowania przez miesiąc. Pan R. - arcymistrz w kwestii nowych kolejnych i coraz ciekawszych problemów, oraz trudności. Kontakt zerowy, poniżej krytyki

Użytkownik sieci Opinia z Google

5 marca 2025 21:37

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Polecam, komunikatywność i ...

... rzetelność ze strony obsługi na wysokim poziomie. Podziękowania dla Pani Kingi.

Użytkownik sieci Opinia z Google

3 marca 2025 15:23

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

trafiłam do Łowicza ...

... do Kia za poleceniem kolegi z pracy (jego kolejny samochód z tego salonu) i wyszłam z nowym samochodem:):):) naprawdę polecam to miejsce, obsługiwał mnie Pan Adam, konkretny i pomocny, to był naprawdę szybki i bardzo trafiony zakup, jestem bardzo zadowolna z zakupu mojej nowej Kia NIRO:) bardzo gorąco polecam:):):)

Użytkownik sieci Opinia z Google

20 lutego 2025 09:29

Salon - samochody nowe

nie polecam 1/5
1

Do MGT Kia ...

... w Łowiczu trafiłem przypadkiem, poszukując XCeed w wybranym kolorze dla wyprzedaży rocznika 2024. Sam kontakt z doradcą sprzedaży oceniam przeciętnie. Jak już zdecydowałem się na zakup i podpisałem zamówienie na wybrane auto, to ja musiałem dzwonić i dopytywać czy wszystko OK. Doradca sprzedaży cały czas mówił, że dzieje się u nich dużo i mają zamieszanie i pewnie zapomniał mnie poinformować. Na plus, że wszystko załatwiłem zdalnie i nie musiałem jeździć po dokumenty do rejestracji, bo otrzymałem je kurierem. Zapłaciłem za samochód i przyjechałem po jego odbiór. I tu pierwszy raz fizyczny kontakt z MGT. Data i godzina ustalona kilka dni wcześniej. Podczas procesu wydania auta i obsługi na miejscu, poczułem się jak w podrzędnym komisie samochodowym. Od początku pojawiały się problemy. Najpierw opony dodatkowo zamówione nie dojechały na czas, później wyważarka do kół uległa awarii, a jak już udało się zamontować koła, to oddano mi auto mokre z zaciekami i niedomyte. Oczekiwanie na wydanie samochodu od umówionej godziny – ok. 1,5 godziny. Odbierałem już w swoim życiu 8 nowych samochodów (również marki Kia) i wydanie klientowi auta w takim stanie nigdy nie miało miejsca. Poza tym odbyło się to na placu, gdy już było szaro. Na szczęście nie padało. Doradca wydający mi auto nie przeprowadził nawet najprostszego instruktarzu ze mną. Zapytał, czy jeździłem Kia, a gdy odpowiedziałem, że jeżdżę obecnie, to stwierdził, że znam auto. Dodatkowo obsługa i podpisanie dokumentów odbyła się w śmierdzącym smarami i olejem blaszaku. Salon w remoncie. Przy odbiorze samochodu nie otrzymałem książki gwarancyjnej pojazdu, bo tzw. wklejka gwarancyjna się nie wydrukowała. Za dodatkowy komplet opon mogłem zapłacić tylko gotówką, bo niby nie było osoby, która może przyjąć płatność kartą i wystawić fakturę. W końcu otrzymałem książkę gwarancyjna i fakturę kurierem, ale po mojej dwukrotnej interwencji u sprzedawcy. I to ma być autoryzowany dealer Kia? Pierwsze nowe auto z salonu kupowałem w Warszawie w 1999 roku i już wtedy poziom obsługi był na wyższym poziomie niż w MGT w Łowiczu. Proponuję, aby Kia audyt wykonała w tym punkcie i zweryfikowała poziom obsługi klienta.

Użytkownik sieci Opinia z Google

20 stycznia 2025 12:14

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Super obsługa - ...

... zarówno sprzedaż, jak i serwis. Ci ludzie tworzą miejsce, do którego chce się wracać po kolejne samochody. Pozdrawiam całą ekipę!

Użytkownik sieci Opinia z Google

18 stycznia 2025 16:45

Salon - samochody nowe

nie polecam 1/5
1

Chciałbym podzielić się ...

... moimi bardzo negatywnymi doświadczeniami związanymi z serwisem w salonie MGT Autoryzowany Dealer KIA. Niestety, po dwóch przeglądach gwarancyjnych, które tam wykonałem, mam poważne zastrzeżenia do jakości ich pracy oraz podejścia do bezpieczeństwa klientów. Podczas pierwszego przeglądu, po wymianie oleju w silniku, mechanik nie założył uszczelki pod śrubę od spuszczania oleju. W efekcie olej stopniowo wyciekał, co mogło doprowadzić do poważnego uszkodzenia silnika, a nawet jego zatarcia. Jest to niedopuszczalne zaniedbanie, szczególnie w przypadku nowego samochodu, który miał być serwisowany w autoryzowanym punkcie. Podczas kolejnego przeglądu sytuacja była równie niepokojąca. Pracownik serwisu nie dokręcił mi jednego z kół – przykręcone były jedynie dwie śruby! Gdyby nie fakt, że była to zmiana sezonu i wymieniałem akurat koła, mogłoby dojść do poważnego wypadku na drodze. Takie błędy świadczą o braku profesjonalizmu i odpowiedzialności ze strony serwisu. Zdecydowanie odradzam korzystanie z serwisu w tym salonie i sam już nigdy więcej nie zaufam ich usługom.

Użytkownik sieci Opinia z Google

5 stycznia 2025 15:40

Salon - samochody nowe

nie polecam 1/5
1

Salon "jakotako" jak ...

... wynegocjujesz tak masz jednak co do ASO to grubo bym się zastanowił, może ceny mają bardziej atrakcyjne ale jakość usług jest poniżej dna. W kwestii egzekwowania (reklamacji) odpowiedź jest tylko jedna "my dobrze to zrobiliśmy". Naprawdę lepiej pojechać do Łodzi i być pewnym że wszystko jest zrobione jak powinno być. Zdecydowanie odradzam!

Użytkownik sieci Opinia z Google

10 grudnia 2024 23:09

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Wszystko bardzo profesjonalnie, ...

... jesteśmy bardzo zadowoleni z obsługi i zakupu nowego XCEEDa, szczególnie Pan Adam Zieliński dołożył wszelkich starań żeby tak było. Cierpliwie wszystko nam wyjaśnił i dobrze doradził - polecam.

Użytkownik sieci Opinia z Google

26 października 2024 14:46

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Serwis na 60 ...

... tys km, obsługa rewelacja, szybko i sprawnie i najważniejsza dobra cena, względem Łodzi cena niższa o ok. 650zł.

Użytkownik sieci Opinia z Google

23 września 2024 19:22

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Jestem pod ogromnym ...

... wrażeniem profesjonalizmu Pana Adama kupiłam Kia Stonic. Wszystko o czym rozmawiałam z Panem okazało się prawdą, jadąc po auto byłam przekonana, że będzie to perełka i jest. Bardzo rzetelny sprzedawca z czystym sumieniem mogę polecić innym szukającym porządnego auta.

Użytkownik sieci Opinia z Google

17 września 2024 19:51

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Gorąco polecam. Pełen profesjonalizm.

Użytkownik sieci Opinia z Google

17 września 2024 14:59

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Szybka, sprawna i rzeczowa obsługa. Polecam

Użytkownik sieci Opinia z Google

17 września 2024 14:12

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Polecam salon MGT ...

... Łowicz a w szczególności dział sprzedaży, obsługa i doradztwo na wysokim poziomie. Dokonałem w tym salonie zakupu auta. Profesjonalna obsługa, pozdrowienia dla Pana Adama.

Użytkownik sieci Opinia z Google

5 września 2024 11:39

Salon - samochody nowe

nie polecam 1/5
1

Dałbym Zero gwiazdek ...

... ale się nie da!!!. Serwis blacharsko mechaniczny to jakaś porażka. Brak kompetencji , oszustwa i kłamstwa prosto w oczy.. Kierownik zachowuje się jak jak pan i władca nie szanując klienta i jego wlasnosci. Zachowanie kierownika jest bardzo butne i gburowate. On wie najlepiej oczywiście bez sprawdzenia , weryfikacji czy diagnozy. Jak u Barei nie mamy pana płaszcza i co nam Pan zrobi... zdecydowanie odradzam jeśli nie chcesz mieć dodatkowych kosztów za coś co przy okazji ci popsują.

Użytkownik sieci Opinia z Google

3 września 2024 11:59

Salon - samochody nowe

nie polecam 2/5
2

Niestety z wielkiego ...

... zachwytu muszę zmienić opinię na mocno negatywną. Otóż mój samochód był serwisowany tylko i wyłącznie w tym miejscu, Pierwsza wpadka to może błahostka i machnąłem ręką (wlanie płynu letniego do spryskiwaczy pa przełomie marca kwietnia) Ale teraz jestem przekonany że usługi za które słono płaciłem były wykonane lub nie z udziałem zamienników. Z wielkim rozczarowaniem muszę to napisać bo naprawdę byłem zadowolony z obsługi niestety to tylko pozory. Istotą problemu to dosłownie skradziony czynnik chłodniczy w klimatyzacji. W moim Ceed fabrycznie był zastosowany czynnik R1234yf jak większość samochodów nowych samochodów. Wczoraj na przeglądzie poza ASO zostałem poinformowany że posiadam czynnik R134a w 96% a 4% to pozostałość R1234yf. Także ja już swoich praw nie jestem wstanie dochodzić bo wiadomo jaka będzie odpowiedź. Mogę jedynie przestrzec potencjalne ofiary przed "profesjonalnymi" usługami. Nawet nie chcę myśleć na co były wymieniane oleje i inne płyny. Czuje się oszukany na spore pieniądze. Oczywiście ASO w Łowiczu nie ponosi odpowiedzialności za zaistniałą sytuację. Jedym słowem nie polecam.

Użytkownik sieci Opinia z Google

28 sierpnia 2024 11:55

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Serdecznie polecam! Profesjonalna ...

... obsługa, szybkie i precyzyjne rozwiązanie problemu. Pan z obsługi uprzejmy, uśmiechnięty i przede wszystkim pomocny. :) Jeszcze raz dziękuję!

Twoja opinia została wysłana do moderatora.

Poznaj cykl życia opinii »