Poproś o ofertę strzałka w lewo
home / Wyniki wyszukiwania / KIA - MGT Łowicz
Zdjęcie profilowe dealera KIA - MGT Łowicz

KIA - MGT Łowicz

pin

Zobacz na mapie

pin

Łowicz, Bolimowska 75

SALON | SERWIS

83%

użytkowników

rekomenduje

4.32
(340)
white-star Dodaj opinie

Sprzedaż:

512 329 809

Części:

512 329 809

Godziny otwarcia:

08:00 - 17:00

09:00 - 14:00

Nieczynne

O nas

Firma MGT to gwarancja profesjonalizmu, wysokiej jakości usług oraz pasji w dziedzinie motoryzacji.

Skontaktuj się z nami

Bez względu na to, w jaki sposób do nas dotrzesz i jakie pytania zadasz, jesteśmy gotowi do pomocy. Wybierz jedną z poniższych opcji, a my postaramy się odpowiedzieć najszybciej jak to będzie możliwe!
Odwiedź naszą placówkę - nasi doradcy są zawsze do Twojej dyspozycji. Możesz też skontaktować się z nami telefonicznie lub elektronicznie.

Zobacz więcej

KIA - MGT Łowicz
ikona informacji ikona informacji biała Informacje ogólne
ikona osoby ikona osoby biała Pracownicy (0)
gwiazda gwiazda Opinie (340)
Udogodnienia
Ekspres do kawy

Ekspres do kawy

Usługi door to door

Usługi door to door

50+ miejsc parkingowych  przed obiektem

50+ miejsc parkingowych przed obiektem

Wynajem samochodów

Wynajem samochodów

Darmowe wifi

Darmowe wifi

Kącik dla dzieci

Kącik dla dzieci

Punkt gastronomiczny

Punkt gastronomiczny

Stacja ładowania dla samochodów elektrycznych

Stacja ładowania dla samochodów elektrycznych

Obiekt z dostępem dla osób niepełnosprawnych

Obiekt z dostępem dla osób niepełnosprawnych

Dostawa auta nowego pod wskazany adres

Dostawa auta nowego pod wskazany adres

Auto zastępcze na czas serwisu

Auto zastępcze na czas serwisu

Dział ubezpieczeń

Dział ubezpieczeń

Dział finansowy (kredyty/leasingi)

Dział finansowy (kredyty/leasingi)

Naprawy powypadkowe

Naprawy powypadkowe

Strefa relaksu

Strefa relaksu

Telewizja

Telewizja

Sklep z częściami

Sklep z częściami

Najnowsze opinie

Zobacz wszystkie

Użytkownik sieci Opinia z Google

5 czerwca 2026 16:11

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Bardzo polecam zakup ...

... samochodu w tym salonie, szczególnie u Pana Rafała. Od pierwszego telefonu do odbioru samochodu minęło 8 dni, sprawna komunikacja i profesjonalna obsługa

Użytkownik sieci Opinia z Google

16 maja 2026 14:25

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

5 gwiazdek

Użytkownik sieci Opinia z Google

29 kwietnia 2026 15:41

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Polecam zarówno dział ...

... sprzedaży jak i serwis. W odebranej w sierpniu KIA Sportage wykonałem dodatkowo zabezpieczenie podwozia, serwis olejowy a ostatnio likwidację szkody parkingowej.Obsługa znakomita, samochód zastępczy, krótkie terminy. Jerzy Sosiński

Użytkownik sieci Opinia z Google

29 kwietnia 2026 10:45

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Profesjonalne podejście do klienta, zdecydowanie polecam.

Użytkownik sieci Opinia z Google

23 kwietnia 2026 09:53

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Najlepszy serwis KIA ...

... z jakim miałem do czynienia. Idealne połączenie życzliwości, uczciwości i profesjonalizmu. Przez godzinę naprawili mi reflektor na który inna - nieuczciwa ASO - rezerwowała sobie cały dzień. Ceny BARDZO przytomne, tzn. wg taryfikatora, ale - nie absolutnie oszukują. Radzą, tłumaczą, uśmiechają się. BARDZO dziękuję.

Wszyscy (0)
Serwis (0)
Salon (0)

Ten salon nie ma jeszcze dodanych pracowników.

Użytkownik sieci Opinia z Google

8 lipca 2020 14:42

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Profesjonalna obsługa, pracownicy ...

... są zaangażowani w sprostaniu oczekiwaniom klienta. Polecam.

Użytkownik sieci Opinia z Google

8 lipca 2020 14:20

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Serwisuje swoje wszystkie ...

... auta KIA które do tej pory miałem tylko w tym serwisie ( tylko sześć aut) Wszystkie zgłaszane uwagi lub problemy do auta były rozwiązywane fachowo. Ostatnia wizyta w piątek 03.07.2020 i obsługa przez Pana Mariusza Przybyłę mistrzostwo. Podjechałem nie zapowiedziany, Pan Mariusz od reki zorganizował mi serwis a sama usługa trwała może 20 minut. Zaangażowanie jakim się wykazał przekroczyło moje oczekiwania. Podjechałem bardziej z myślą umówienia się na konkretny dzień. Nie bywam w serwisie często, bo przegląd raz w roku robię. Nigdy nie miałem problemu z umówieniem się czy obsługą. Zespół salon podobnie, Pan Piotr Szkup złoto człowiek, zawsze wszystko wyjaśnione i wielokrotnie załatwione za mnie. Pozdrawiam cały zespól MGT

Użytkownik sieci Opinia z Google

8 lipca 2020 14:12

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Przemiła Pani Martyna ...

... z recepcji, zawsze uśmiechnięta, służy pomocą i robi najlepszą kawę ! :)

Użytkownik sieci Opinia z Google

8 lipca 2020 12:49

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

5 gwiazdek

Użytkownik sieci Opinia z Google

8 lipca 2020 12:36

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Moja pierwsza wizyta ...

... i pełne zaskoczenie na plus. Skutek - zakup Nowego Doblo

Użytkownik sieci Opinia z Google

8 lipca 2020 12:32

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

5 gwiazdek

Użytkownik sieci Opinia z Google

8 lipca 2020 11:30

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Pełen profesjonalizm. Ludzie pracujący bardzo pomocni. Polecam!

Użytkownik sieci Opinia z Google

8 lipca 2020 11:16

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Uprzejma, miła i najważniejsze fachowa obsługa. Polecam.

Użytkownik sieci Opinia z Google

8 lipca 2020 11:16

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

5 gwiazdek

Użytkownik sieci Opinia z Google

8 lipca 2020 10:46

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

5 gwiazdek

Użytkownik sieci Opinia z Google

8 lipca 2020 10:40

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Polecam !!!!!!!

Użytkownik sieci Opinia z Google

8 lipca 2020 10:37

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Polecam, bardzo miła obsługa.

Użytkownik sieci Opinia z Google

8 lipca 2020 10:37

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Wszystko przebiegło bez zarzutów, polecam.

Użytkownik sieci Opinia z Google

8 lipca 2020 10:30

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Polecam zakup samochodu ...

... w tym salonie, zostałem profesjonalnie obsłużony przez Pana Rafał B. Zasłużone 5 gwiazdek.

Użytkownik sieci Opinia z Google

8 lipca 2020 10:29

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Zakup auta przebiegł ...

... bardzo sprawnie, polecam Pana Adama Z, fachowe doradztwo i miła obsługa.

Użytkownik sieci Opinia z Google

8 lipca 2020 10:27

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Salon oceniam na ...

... 5 gwiazdek. Co prawda auto kupiłem już używane, lecz od początku serwisuję w MGT i nigdy nie było żadnych problemów. Ostatnio również miałem (nie)przyjemność korzystania z naprawy powypadkowej z której również jestem bardzo zadowolony. Szczerze polecam.

Użytkownik sieci Opinia z Google

8 lipca 2020 10:20

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Polecam

Użytkownik sieci Opinia z Google

8 lipca 2020 09:55

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Polecam tego dealera ...

... bo bardzo dobrze mi doradzili wybór auta, jestem z niego zadowolony i myślę już nad kolejnym dla córki. Profesjonalne podejście do klienta i super obsługa.

Użytkownik sieci Opinia z Google

8 lipca 2020 09:33

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Ten salon KIA ...

... zasługuje na pozytywną opinie po całości. Fachowa przychylna klientowi obsługa, potrafią doradzić, dać konkretne propozycje oraz finansowanie. Oferta dobra. Pozytywne wrażenia.

Użytkownik sieci Opinia z Google

8 lipca 2020 09:29

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Salon godny polecenia, ...

... panowie z działu serwis pierwsza liga-pełen profesjonalizm, zawsze pomocni. Byłem w tym salonie kilka razy nigdy się nie zawiodłem. POLECAM !!!!!!!!!

Twoja opinia została wysłana do moderatora.

Poznaj cykl życia opinii »