Poproś o ofertę strzałka w lewo
home / Wyniki wyszukiwania / KIA - MGT Łowicz
Zdjęcie profilowe dealera KIA - MGT Łowicz

KIA - MGT Łowicz

pin

Zobacz na mapie

pin

Łowicz, Bolimowska 75

SALON | SERWIS

83%

użytkowników

rekomenduje

4.32
(340)
white-star Dodaj opinie

Sprzedaż:

512 329 809

Części:

512 329 809

Godziny otwarcia:

08:00 - 17:00

09:00 - 14:00

Nieczynne

O nas

Firma MGT to gwarancja profesjonalizmu, wysokiej jakości usług oraz pasji w dziedzinie motoryzacji.

Skontaktuj się z nami

Bez względu na to, w jaki sposób do nas dotrzesz i jakie pytania zadasz, jesteśmy gotowi do pomocy. Wybierz jedną z poniższych opcji, a my postaramy się odpowiedzieć najszybciej jak to będzie możliwe!
Odwiedź naszą placówkę - nasi doradcy są zawsze do Twojej dyspozycji. Możesz też skontaktować się z nami telefonicznie lub elektronicznie.

Zobacz więcej

KIA - MGT Łowicz
ikona informacji ikona informacji biała Informacje ogólne
ikona osoby ikona osoby biała Pracownicy (0)
gwiazda gwiazda Opinie (340)
Udogodnienia
Ekspres do kawy

Ekspres do kawy

Usługi door to door

Usługi door to door

50+ miejsc parkingowych  przed obiektem

50+ miejsc parkingowych przed obiektem

Wynajem samochodów

Wynajem samochodów

Darmowe wifi

Darmowe wifi

Kącik dla dzieci

Kącik dla dzieci

Punkt gastronomiczny

Punkt gastronomiczny

Stacja ładowania dla samochodów elektrycznych

Stacja ładowania dla samochodów elektrycznych

Obiekt z dostępem dla osób niepełnosprawnych

Obiekt z dostępem dla osób niepełnosprawnych

Dostawa auta nowego pod wskazany adres

Dostawa auta nowego pod wskazany adres

Auto zastępcze na czas serwisu

Auto zastępcze na czas serwisu

Dział ubezpieczeń

Dział ubezpieczeń

Dział finansowy (kredyty/leasingi)

Dział finansowy (kredyty/leasingi)

Naprawy powypadkowe

Naprawy powypadkowe

Strefa relaksu

Strefa relaksu

Telewizja

Telewizja

Sklep z częściami

Sklep z częściami

Najnowsze opinie

Zobacz wszystkie

Użytkownik sieci Opinia z Google

5 czerwca 2026 16:11

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Bardzo polecam zakup ...

... samochodu w tym salonie, szczególnie u Pana Rafała. Od pierwszego telefonu do odbioru samochodu minęło 8 dni, sprawna komunikacja i profesjonalna obsługa

Użytkownik sieci Opinia z Google

16 maja 2026 14:25

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

5 gwiazdek

Użytkownik sieci Opinia z Google

29 kwietnia 2026 15:41

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Polecam zarówno dział ...

... sprzedaży jak i serwis. W odebranej w sierpniu KIA Sportage wykonałem dodatkowo zabezpieczenie podwozia, serwis olejowy a ostatnio likwidację szkody parkingowej.Obsługa znakomita, samochód zastępczy, krótkie terminy. Jerzy Sosiński

Użytkownik sieci Opinia z Google

29 kwietnia 2026 10:45

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Profesjonalne podejście do klienta, zdecydowanie polecam.

Użytkownik sieci Opinia z Google

23 kwietnia 2026 09:53

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Najlepszy serwis KIA ...

... z jakim miałem do czynienia. Idealne połączenie życzliwości, uczciwości i profesjonalizmu. Przez godzinę naprawili mi reflektor na który inna - nieuczciwa ASO - rezerwowała sobie cały dzień. Ceny BARDZO przytomne, tzn. wg taryfikatora, ale - nie absolutnie oszukują. Radzą, tłumaczą, uśmiechają się. BARDZO dziękuję.

Wszyscy (0)
Serwis (0)
Salon (0)

Ten salon nie ma jeszcze dodanych pracowników.

Użytkownik sieci Opinia z Google

1 sierpnia 2018 20:23

Salon - samochody nowe

nie polecam 1/5
1

Myślę że ten ...

... serwis to jakaś porażka najlepiej żeby nikt nie dzwonił i nie próbował się umawiać a jak dzwonisz to po prostu podnoszą słuchawkę i odkładają od razu skandal że nikt niema na to wpływu niech to zamkną i będzie spokój nikt nie będzie miał do nikogo pretensji nie dam bym żadnej gwiazdki ale inaczej by nie opublikowało

Użytkownik sieci Opinia z Google

2 lipca 2018 10:45

Salon - samochody nowe

nie polecam 1/5
1

MASAKRA!!! ktoś mi ...

... serwisował tam samochody i zanim się zorientowałam narobili w nich szkód. KIA - zakupiona w tym salonie na gwarancji nie potrafili wykryć usterki, w innym salonie okazało się, ze jest część do wymiany. FIAT - źle spasowane drzwi po naprawie, po kolejnej źle zamocowana tylna klapa, jak określili w innym salonie 'wepchnięta na siłę', pomijam fakt, że klapa pozbawiona została seryjnego napisu, wymieniono na inną

Użytkownik sieci Opinia z Google

27 czerwca 2018 23:03

Salon - samochody nowe

nie polecam 1/5
1

Zawsze zajęci, ciężko ...

... się skontaktować ,prawie nigdy nie odzwaniają.

Użytkownik sieci Opinia z Google

14 maja 2018 13:45

Salon - samochody nowe

nie polecam 1/5
1

1 gwiazdka

Użytkownik sieci Opinia z Google

13 maja 2018 22:15

Salon - samochody nowe

nie polecam 1/5
1

1 gwiazdka

Użytkownik sieci Opinia z Google

12 maja 2018 16:36

Salon - samochody nowe

nie polecam 1/5
1

1 gwiazdka

Użytkownik sieci Opinia z Google

12 maja 2018 12:47

Salon - samochody nowe

nie polecam 1/5
1

1 gwiazdka

Użytkownik sieci Opinia z Google

12 maja 2018 11:23

Salon - samochody nowe

nie polecam 1/5
1

1 gwiazdka

Użytkownik sieci Opinia z Google

12 maja 2018 10:20

Salon - samochody nowe

nie polecam 1/5
1

1 gwiazdka

Użytkownik sieci Opinia z Google

12 maja 2018 00:26

Salon - samochody nowe

nie polecam 1/5
1

1 gwiazdka

Użytkownik sieci Opinia z Google

11 maja 2018 23:15

Salon - samochody nowe

nie polecam 1/5
1

1 gwiazdka

Użytkownik sieci Opinia z Google

11 maja 2018 21:38

Salon - samochody nowe

nie polecam 1/5
1

1 gwiazdka

Użytkownik sieci Opinia z Google

3 kwietnia 2018 03:19

Salon - samochody nowe

nie polecam 1/5
1

1 gwiazdka

Użytkownik sieci Opinia z Google

16 marca 2018 17:43

Salon - samochody nowe

nie polecam 1/5
1

Jeżeli chodzi o ...

... podejście do klienta w trakcie sprzedaży jest bardzo dobrze oceniam ale jeżeli chodzi o serwis to porażka totalna nie polecam nie udzieli nam pomocy a w innym salonie Kia Motors podeszli do tego rzetelnie i ogarnęli sprawę ......

Użytkownik sieci Opinia z Google

10 kwietnia 2017 21:48

Salon - samochody nowe

nie polecam 1/5
1

Po przyjeździe do ...

... salonu na umówioną godzinę okazało się, że samochód został wcześniej sprzedany pomimo rezerwacji i ustalonej ceny ze sprzedawcą. Nikt nie raczył poinformować nas o tym fakcie przez co straciliśmy tylko cenny czas i pieniądze na dojazd. W taki sposób nie okazuje się szacunku do klienta, a marka Kia traci wizerunkowo bardzo wiele. Na koniec wisienka na torcie: samochód został sprzedany za 20% mniej, a więc jeśli nie dla zysku to nie wiem w jakim celu działa ta firma. Pozdrawiam

Użytkownik sieci Opinia z Google

17 września 2016 14:21

Salon - samochody nowe

nie polecam 1/5
1

Serwis porażka. Nowy ...

... samochód kupiony w tym salonie doposażony i montowany z usterkami, które wymagały 4 wizyt po całym dniu. Każda kolejna naprawa generowała następną usterkę

Twoja opinia została wysłana do moderatora.

Poznaj cykl życia opinii »