Poproś o ofertę strzałka w lewo
home / Wyniki wyszukiwania / KIA - MGT Łowicz
Zdjęcie profilowe dealera KIA - MGT Łowicz

KIA - MGT Łowicz

pin

Zobacz na mapie

pin

Łowicz, Bolimowska 75

SALON | SERWIS

83%

użytkowników

rekomenduje

4.32
(340)
white-star Dodaj opinie

Sprzedaż:

512 329 809

Części:

512 329 809

Godziny otwarcia:

08:00 - 17:00

09:00 - 14:00

Nieczynne

O nas

Firma MGT to gwarancja profesjonalizmu, wysokiej jakości usług oraz pasji w dziedzinie motoryzacji.

Skontaktuj się z nami

Bez względu na to, w jaki sposób do nas dotrzesz i jakie pytania zadasz, jesteśmy gotowi do pomocy. Wybierz jedną z poniższych opcji, a my postaramy się odpowiedzieć najszybciej jak to będzie możliwe!
Odwiedź naszą placówkę - nasi doradcy są zawsze do Twojej dyspozycji. Możesz też skontaktować się z nami telefonicznie lub elektronicznie.

Zobacz więcej

KIA - MGT Łowicz
ikona informacji ikona informacji biała Informacje ogólne
ikona osoby ikona osoby biała Pracownicy (0)
gwiazda gwiazda Opinie (340)
Udogodnienia
Ekspres do kawy

Ekspres do kawy

Usługi door to door

Usługi door to door

50+ miejsc parkingowych  przed obiektem

50+ miejsc parkingowych przed obiektem

Wynajem samochodów

Wynajem samochodów

Darmowe wifi

Darmowe wifi

Kącik dla dzieci

Kącik dla dzieci

Punkt gastronomiczny

Punkt gastronomiczny

Stacja ładowania dla samochodów elektrycznych

Stacja ładowania dla samochodów elektrycznych

Obiekt z dostępem dla osób niepełnosprawnych

Obiekt z dostępem dla osób niepełnosprawnych

Dostawa auta nowego pod wskazany adres

Dostawa auta nowego pod wskazany adres

Auto zastępcze na czas serwisu

Auto zastępcze na czas serwisu

Dział ubezpieczeń

Dział ubezpieczeń

Dział finansowy (kredyty/leasingi)

Dział finansowy (kredyty/leasingi)

Naprawy powypadkowe

Naprawy powypadkowe

Strefa relaksu

Strefa relaksu

Telewizja

Telewizja

Sklep z częściami

Sklep z częściami

Najnowsze opinie

Zobacz wszystkie

Użytkownik sieci Opinia z Google

5 czerwca 2026 16:11

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Bardzo polecam zakup ...

... samochodu w tym salonie, szczególnie u Pana Rafała. Od pierwszego telefonu do odbioru samochodu minęło 8 dni, sprawna komunikacja i profesjonalna obsługa

Użytkownik sieci Opinia z Google

16 maja 2026 14:25

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

5 gwiazdek

Użytkownik sieci Opinia z Google

29 kwietnia 2026 15:41

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Polecam zarówno dział ...

... sprzedaży jak i serwis. W odebranej w sierpniu KIA Sportage wykonałem dodatkowo zabezpieczenie podwozia, serwis olejowy a ostatnio likwidację szkody parkingowej.Obsługa znakomita, samochód zastępczy, krótkie terminy. Jerzy Sosiński

Użytkownik sieci Opinia z Google

29 kwietnia 2026 10:45

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Profesjonalne podejście do klienta, zdecydowanie polecam.

Użytkownik sieci Opinia z Google

23 kwietnia 2026 09:53

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Najlepszy serwis KIA ...

... z jakim miałem do czynienia. Idealne połączenie życzliwości, uczciwości i profesjonalizmu. Przez godzinę naprawili mi reflektor na który inna - nieuczciwa ASO - rezerwowała sobie cały dzień. Ceny BARDZO przytomne, tzn. wg taryfikatora, ale - nie absolutnie oszukują. Radzą, tłumaczą, uśmiechają się. BARDZO dziękuję.

Wszyscy (0)
Serwis (0)
Salon (0)

Ten salon nie ma jeszcze dodanych pracowników.

Użytkownik sieci Opinia z Google

25 grudnia 2023 00:10

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Zachęcony pozytywnymi doświadczeniami ...

... rodziców postanowiłam wybrać się do salonu KIA w Łowiczu w celu zakupu pierwszego nowego auta. I nie żałuję! Pan Rafał Bogus od samego początku wykazał się dużym zainteresowaniem i chęcią pomocy przy wyborze auta. Poprowadził mnie przez cały proces wyboru auta, finansowania i załatwiania wszelkich formalności. Na każdym etapie mogłem liczyć na pomoc Pana Rafała, który rzeczowo i cierpliwie odpowiadał na tysiące moich pytań. Liczę, że nasza współpraca nie zakończyła się odbiorem auta i nadal będę mógł liczyć na wsparcie i pomoc podczas użytkowania pojazdu. Polecam salon w Łowiczu i Pana Rafała wszystkim niezdecydowanym!

Użytkownik sieci Opinia z Google

5 grudnia 2023 19:36

Salon - samochody nowe

nie polecam 2/5
2

Opinia dotyczy usługi ...

... przeglądu technicznego samochodu marki Kia (samochód 5-letni, na gwarancji producenta). Podczas przeglądu serwis został poproszony o wgranie aktualizacji mapy. W pierwszym momencie poinformowano o braku możliwości wgrania mapy, ponieważ autoryzowany serwis nie dysponuje aktualnymi mapami do wszystkich modeli samochodów Kia. Pomimo zdziwienia i zaakceptowania dość dziwnej sytuacji w trakcie trwania przeglądu poinformowano ze jednak serwis sprobuje mapy zaktualizować i może potrwać to chwile dłużej. Po godzinie oczekiwania poinformowano ze niestety próba aktualizacji się nie powiodła i podjęta będzie kolejna próba. Niestety po kolejnej godzinie oczekiwania sytuacja nie uległa zmianie, samochód został pozbawiony jakichkolwiek map. Kolejna próba również się nie udała. Osoba z serwisu zasugerowała ze samochód posiada „podejrzaną” wersje map, oni nie potrafią tego zrobić, żeby mapy pobrać sobie ze strony producenta i wgrać na własną rękę. Samochód od nowości serwisowany był w innym autoryzowanym punkcie w innym mieście, nigdy nie było problemu, przy każdym okresowym serwisie mapy były aktualizowane na bieżąco. Finalnie auto po serwisie zostało pozbawione nawigacji. Czarę goryczy przelał fakt że stan wnętrza auta po serwisie znacząco odbiegał od stanu przed serwisem - odebrany samochód był brudny/zachlapany błotem. Komiczna sytuacja miała zakończyć się kilka dni później. Serwis zaproponował żeby podjechać w innym wyznaczonym terminie, przygotują plik z mapami i wgrają go jeszcze raz. Niestety ponowna próba wgrania map i kolejna godzina oczekiwania zakończyły się niepowodzeniem. Opinia na 2 gwiazdki a nie na 1 tylko dlatego ze po miesiącu jeden z pracowników dostarczył prawidłowy plik z mapami, który finalnie wygraliśmy sami. Żenujący poziom obsługi. Mieliśmy już kiedyś przyjemność korzystać z usług tego serwisu, nie byliśmy zadowoleni. Wróciliśmy tu jednorazowo z braku czasu i raczej nigdy już nie wrócimy. Nie polecam.

Użytkownik sieci Opinia z Google

28 listopada 2023 19:12

Salon - samochody nowe

nie polecam 1/5
1

Kiedyś nasz ulubiony ...

... salon KIA z rewelacyjnym serwisem. Od 2010r. rodzinnie kupowaliśmy auta w tym salonie. W tym czasie zakupiliśmy tu 2 nowe i 2 używane samochody podlegające bezpośrednio po zakupowej gwarancji sprzedaży. Wymiana wentylatora szybka sprawna profesjonalna. Tak było jeszcze w roku ubiegłym. W tym roku przy przeglądzie gwarancyjnym i rutynowej wymianie filtrów oleju wykryto wyciek oleju między skrzynią a silnikiem. Dyskwalifikuje to auto z codziennego użytku. Uważam więc, że w takim stanie auto nie powinno opuścić serwisu. Dla panów z serwisu jednak to nie problem. Trzy tygodnie oczekiwania i umówiona kolejna wizyta. Poprosiłem o auto zastępcze na czas naprawy samochodu, nie było problemów. Wszystko zmieniło się dzień przed umówioną wizyta. Okazało się, że zastępczego auta nie ma i przecież nikt nie powiedział, że musi być.Tłumaczenie, że dla mnie to narzędzie pracy i bez auta zastępczego zostaje z niczym i nie mogę wykonywać pracy, nie pomogło. Po rozmowie z kierownictwem salonu usłyszałem, że przecież są inne serwisy w których mogę naprawić auto. Dla mnie znaczy to tylko tyle, że zarówno salon sprzedaży jak i serwis totalnie ignorują klienta i po zakończonej transakcji mają nas za totalnych naiwniaków i traktują per noga. Myślę, że ze względu na tak fatalną jakość obsługi i aby ustrzec się problemów lepiej również kupować nowe auta w innym miejscu.STANOWCZO NIE POlECAM !!

Użytkownik sieci Opinia z Google

21 listopada 2023 22:13

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Całą rodziną korzystamy ...

... z tego salonu. Jeden z lepszych. Obsługa super, szybko rozwiązują problemy. Szybki czas pracy, wszyscy uśmiechnięci i bardzo mili. polecamy z całego serca. ;)

Użytkownik sieci Opinia z Google

21 listopada 2023 19:28

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Bardzo super salon :)

Użytkownik sieci Opinia z Google

13 listopada 2023 10:20

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Polecam ! Pani ...

... Kasia profesjonalizm z najczystszej postaci przemiła atmosfera i dbałość o klienta w każdym detalu ;)

Grzegorz Grzegorz

3 listopada 2023 10:19

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Zakup samochodu nowego + serwis

Po moim pierwszym doświadczeniu ocenia zakup auta u tego dealera na 10*
Szybko, sprawnie, miło i przyjemnie - tak jak oczekiwałem
Kolejne doświadczenie - pierwszy serwis
Szybki termin umówienia na wizytę. Przegląd wykonany bardzo sprawnie w krótkim czasie. Kącik klienta bardzo fajny, mili i serdeczni ludzie.
POLECAM.

Użytkownik sieci Opinia z Google

31 października 2023 10:18

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Bardzo przyjemna i ...

... rzetelna obsługa. Wszystko sprawnie i nawet szybko. Bardzo miłe Panie na recepcji.

Użytkownik sieci Opinia z Google

31 października 2023 10:15

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Bardzo super salon. ...

... Obsługa rzetelna uprzejma oraz bardzo pomocna.

Użytkownik sieci Opinia z Google

27 października 2023 10:07

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Duży wybór samochódów ...

... bardzo dobrej jakości w przystępnej cenie. Polecam!!

Użytkownik sieci Opinia z Google

26 października 2023 14:35

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

super salon!! polecam

Użytkownik sieci Opinia z Google

26 października 2023 14:35

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

wszystko w porzadku, mila obsluga :)

Użytkownik sieci Opinia z Google

19 października 2023 16:27

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Polecamy salon ze ...

... względu na rzetelność i uprzejmość. Zadzwoniliśmy tuż przed zamknięciem salonu z usterką koła, Pan z serwisu Mariusz specjalnie został po godzinach pracy by pomóc rozwiązać problem Szacun! Dziękujemy.

Użytkownik sieci Opinia z Google

13 października 2023 07:21

Salon - samochody nowe

nie polecam 1/5
1

Service like another ...

... service . OK . Nothing special. However, getting bodywork repaired on an insurance claim is another level of lack of customer service. The owners should be embarrassed at the level of customer service in this part of the business. A direct telephone number that is permanently switched off. Then you call reception and they say they will leave a message for the main contact and for sure the person responsible will call you back. Of course they never do. Not once, not twice but many times. Then you get an excuse , the main contact is on holiday or is ill. Again, not once or twice, but many times. When finally you get through to him, he tells you the car will be ready Wednesday. When you call it is not ready, then it is ready Saturday, When you call (they don't have the courtesy to call you) it is not ready and may be Monday. For sure they are super customer focused when buying from them, but that is where the customer focus stops. We have bought a couple of cars (new) from them, but this is the last time we do any business with them. Better to drive to a more customer oriented KIA dealer in Warsaw. If I could give 0 or minus stars I would. Scandal!

Malgorzata Koszada

7 października 2023 14:50

Serwis

polecam 5/5
5

Pomoc w aktualizacji systemu

Bardzo dziękuję, za pomoc w naprawieniu błędów w aktualizacji sytemu nawigacji. Jak zawsze w Państwa salonie otrzymałam rzetelną i profesjonalna pomoc.

Użytkownik sieci Opinia z Google

29 września 2023 11:55

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Od kilku lat ...

... korzystam z usług serwisu, polecam bardzo miła, profesjonalna i fachowa obsługa. Pozdrawiam całą ekipę

Użytkownik sieci Opinia z Google

28 września 2023 10:34

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Jestem mieszkanką Warszawy ...

... przyjeżdżam tu nawet na drobną naprawę. Zawsze miła obsługa i kompetentna. Szczególne podziękowania dla Pana Mariusza.

Użytkownik sieci Opinia z Google

7 września 2023 20:06

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Dzień dobry na ...

... wstępie chcę powiedzieć do szefa najlepsi pracownicy to pana Łukasz i pani Kinga w salonie bardzo fajny i spokojny klimat już kupiłem 2 auta i jestem bardzo zadowolony pozdrawiam polecam ten salon firma żetelna i solidna

Użytkownik sieci Opinia z Google

4 września 2023 12:53

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Bardzo miła obsługa ...

... fajny klimat czysto w salonie ‼️do szefa pan Łukasz i pani Kinga premia‼️

Użytkownik sieci Opinia z Google

31 lipca 2023 09:44

Salon - samochody nowe

polecam 4/5
4

Sprawnie działający serwis

Twoja opinia została wysłana do moderatora.

Poznaj cykl życia opinii »