| Ogólny: | 46 830 34 25 |
| Sprzedaż: | 512 329 809 |
| Serwis: | 512 329 809 |
| Części: | 512 329 809 |
83%
użytkowników
rekomenduje
Godziny otwarcia:
08:00 - 17:00
09:00 - 14:00
Nieczynne
O nas
Firma MGT to gwarancja profesjonalizmu, wysokiej jakości usług oraz pasji w dziedzinie motoryzacji.
Skontaktuj się z nami
Bez względu na to, w jaki sposób do nas dotrzesz i jakie pytania zadasz, jesteśmy gotowi do pomocy. Wybierz jedną z poniższych opcji, a my postaramy się odpowiedzieć najszybciej jak to będzie możliwe!
Odwiedź naszą placówkę - nasi doradcy są zawsze do Twojej dyspozycji. Możesz też skontaktować się z nami telefonicznie lub elektronicznie.
Zobacz więcej
Ekspres do kawy
Usługi door to door
50+ miejsc parkingowych przed obiektem
Wynajem samochodów
Darmowe wifi
Kącik dla dzieci
Punkt gastronomiczny
Stacja ładowania dla samochodów elektrycznych
Obiekt z dostępem dla osób niepełnosprawnych
Dostawa auta nowego pod wskazany adres
Auto zastępcze na czas serwisu
Dział ubezpieczeń
Dział finansowy (kredyty/leasingi)
Naprawy powypadkowe
Strefa relaksu
Telewizja
Sklep z częściami
Najnowsze opinie
Zobacz wszystkie
Użytkownik sieci
5 czerwca 2026 16:11
Salon - samochody nowe
Bardzo polecam zakup ...
... samochodu w tym salonie, szczególnie u Pana Rafała. Od pierwszego telefonu do odbioru samochodu minęło 8 dni, sprawna komunikacja i profesjonalna obsługa
Użytkownik sieci
16 maja 2026 14:25
Salon - samochody nowe
5 gwiazdek
Użytkownik sieci
29 kwietnia 2026 15:41
Salon - samochody nowe
Polecam zarówno dział ...
... sprzedaży jak i serwis. W odebranej w sierpniu KIA Sportage wykonałem dodatkowo zabezpieczenie podwozia, serwis olejowy a ostatnio likwidację szkody parkingowej.Obsługa znakomita, samochód zastępczy, krótkie terminy. Jerzy Sosiński
Użytkownik sieci
29 kwietnia 2026 10:45
Salon - samochody nowe
Profesjonalne podejście do klienta, zdecydowanie polecam.
Użytkownik sieci
23 kwietnia 2026 09:53
Salon - samochody nowe
Najlepszy serwis KIA ...
... z jakim miałem do czynienia. Idealne połączenie życzliwości, uczciwości i profesjonalizmu. Przez godzinę naprawili mi reflektor na który inna - nieuczciwa ASO - rezerwowała sobie cały dzień. Ceny BARDZO przytomne, tzn. wg taryfikatora, ale - nie absolutnie oszukują. Radzą, tłumaczą, uśmiechają się. BARDZO dziękuję.
Ten salon nie ma jeszcze dodanych pracowników.
Użytkownik sieci
25 grudnia 2023 00:10
Salon - samochody nowe
Zachęcony pozytywnymi doświadczeniami ...
... rodziców postanowiłam wybrać się do salonu KIA w Łowiczu w celu zakupu pierwszego nowego auta. I nie żałuję! Pan Rafał Bogus od samego początku wykazał się dużym zainteresowaniem i chęcią pomocy przy wyborze auta. Poprowadził mnie przez cały proces wyboru auta, finansowania i załatwiania wszelkich formalności. Na każdym etapie mogłem liczyć na pomoc Pana Rafała, który rzeczowo i cierpliwie odpowiadał na tysiące moich pytań. Liczę, że nasza współpraca nie zakończyła się odbiorem auta i nadal będę mógł liczyć na wsparcie i pomoc podczas użytkowania pojazdu. Polecam salon w Łowiczu i Pana Rafała wszystkim niezdecydowanym!
Użytkownik sieci
5 grudnia 2023 19:36
Salon - samochody nowe
Opinia dotyczy usługi ...
... przeglądu technicznego samochodu marki Kia (samochód 5-letni, na gwarancji producenta). Podczas przeglądu serwis został poproszony o wgranie aktualizacji mapy. W pierwszym momencie poinformowano o braku możliwości wgrania mapy, ponieważ autoryzowany serwis nie dysponuje aktualnymi mapami do wszystkich modeli samochodów Kia. Pomimo zdziwienia i zaakceptowania dość dziwnej sytuacji w trakcie trwania przeglądu poinformowano ze jednak serwis sprobuje mapy zaktualizować i może potrwać to chwile dłużej. Po godzinie oczekiwania poinformowano ze niestety próba aktualizacji się nie powiodła i podjęta będzie kolejna próba. Niestety po kolejnej godzinie oczekiwania sytuacja nie uległa zmianie, samochód został pozbawiony jakichkolwiek map. Kolejna próba również się nie udała. Osoba z serwisu zasugerowała ze samochód posiada „podejrzaną” wersje map, oni nie potrafią tego zrobić, żeby mapy pobrać sobie ze strony producenta i wgrać na własną rękę. Samochód od nowości serwisowany był w innym autoryzowanym punkcie w innym mieście, nigdy nie było problemu, przy każdym okresowym serwisie mapy były aktualizowane na bieżąco. Finalnie auto po serwisie zostało pozbawione nawigacji. Czarę goryczy przelał fakt że stan wnętrza auta po serwisie znacząco odbiegał od stanu przed serwisem - odebrany samochód był brudny/zachlapany błotem. Komiczna sytuacja miała zakończyć się kilka dni później. Serwis zaproponował żeby podjechać w innym wyznaczonym terminie, przygotują plik z mapami i wgrają go jeszcze raz. Niestety ponowna próba wgrania map i kolejna godzina oczekiwania zakończyły się niepowodzeniem. Opinia na 2 gwiazdki a nie na 1 tylko dlatego ze po miesiącu jeden z pracowników dostarczył prawidłowy plik z mapami, który finalnie wygraliśmy sami. Żenujący poziom obsługi. Mieliśmy już kiedyś przyjemność korzystać z usług tego serwisu, nie byliśmy zadowoleni. Wróciliśmy tu jednorazowo z braku czasu i raczej nigdy już nie wrócimy. Nie polecam.
Użytkownik sieci
28 listopada 2023 19:12
Salon - samochody nowe
Kiedyś nasz ulubiony ...
... salon KIA z rewelacyjnym serwisem. Od 2010r. rodzinnie kupowaliśmy auta w tym salonie. W tym czasie zakupiliśmy tu 2 nowe i 2 używane samochody podlegające bezpośrednio po zakupowej gwarancji sprzedaży. Wymiana wentylatora szybka sprawna profesjonalna. Tak było jeszcze w roku ubiegłym. W tym roku przy przeglądzie gwarancyjnym i rutynowej wymianie filtrów oleju wykryto wyciek oleju między skrzynią a silnikiem. Dyskwalifikuje to auto z codziennego użytku. Uważam więc, że w takim stanie auto nie powinno opuścić serwisu. Dla panów z serwisu jednak to nie problem. Trzy tygodnie oczekiwania i umówiona kolejna wizyta. Poprosiłem o auto zastępcze na czas naprawy samochodu, nie było problemów. Wszystko zmieniło się dzień przed umówioną wizyta. Okazało się, że zastępczego auta nie ma i przecież nikt nie powiedział, że musi być.Tłumaczenie, że dla mnie to narzędzie pracy i bez auta zastępczego zostaje z niczym i nie mogę wykonywać pracy, nie pomogło. Po rozmowie z kierownictwem salonu usłyszałem, że przecież są inne serwisy w których mogę naprawić auto. Dla mnie znaczy to tylko tyle, że zarówno salon sprzedaży jak i serwis totalnie ignorują klienta i po zakończonej transakcji mają nas za totalnych naiwniaków i traktują per noga. Myślę, że ze względu na tak fatalną jakość obsługi i aby ustrzec się problemów lepiej również kupować nowe auta w innym miejscu.STANOWCZO NIE POlECAM !!
Użytkownik sieci
21 listopada 2023 22:13
Salon - samochody nowe
Całą rodziną korzystamy ...
... z tego salonu. Jeden z lepszych. Obsługa super, szybko rozwiązują problemy. Szybki czas pracy, wszyscy uśmiechnięci i bardzo mili. polecamy z całego serca. ;)
Użytkownik sieci
21 listopada 2023 19:28
Salon - samochody nowe
Bardzo super salon :)
Użytkownik sieci
13 listopada 2023 10:20
Salon - samochody nowe
Polecam ! Pani ...
... Kasia profesjonalizm z najczystszej postaci przemiła atmosfera i dbałość o klienta w każdym detalu ;)
Grzegorz Grzegorz
3 listopada 2023 10:19
Salon - samochody nowe
Zakup samochodu nowego + serwis
Po moim pierwszym doświadczeniu ocenia zakup auta u tego dealera na 10*
Szybko, sprawnie, miło i przyjemnie - tak jak oczekiwałem
Kolejne doświadczenie - pierwszy serwis
Szybki termin umówienia na wizytę. Przegląd wykonany bardzo sprawnie w krótkim czasie. Kącik klienta bardzo fajny, mili i serdeczni ludzie.
POLECAM.
Użytkownik sieci
31 października 2023 10:18
Salon - samochody nowe
Bardzo przyjemna i ...
... rzetelna obsługa. Wszystko sprawnie i nawet szybko. Bardzo miłe Panie na recepcji.
Użytkownik sieci
31 października 2023 10:15
Salon - samochody nowe
Bardzo super salon. ...
... Obsługa rzetelna uprzejma oraz bardzo pomocna.
Użytkownik sieci
27 października 2023 10:07
Salon - samochody nowe
Duży wybór samochódów ...
... bardzo dobrej jakości w przystępnej cenie. Polecam!!
Użytkownik sieci
26 października 2023 14:35
Salon - samochody nowe
super salon!! polecam
Użytkownik sieci
26 października 2023 14:35
Salon - samochody nowe
wszystko w porzadku, mila obsluga :)
Użytkownik sieci
19 października 2023 16:27
Salon - samochody nowe
Polecamy salon ze ...
... względu na rzetelność i uprzejmość. Zadzwoniliśmy tuż przed zamknięciem salonu z usterką koła, Pan z serwisu Mariusz specjalnie został po godzinach pracy by pomóc rozwiązać problem Szacun! Dziękujemy.
Użytkownik sieci
13 października 2023 07:21
Salon - samochody nowe
Service like another ...
... service . OK . Nothing special. However, getting bodywork repaired on an insurance claim is another level of lack of customer service. The owners should be embarrassed at the level of customer service in this part of the business. A direct telephone number that is permanently switched off. Then you call reception and they say they will leave a message for the main contact and for sure the person responsible will call you back. Of course they never do. Not once, not twice but many times. Then you get an excuse , the main contact is on holiday or is ill. Again, not once or twice, but many times. When finally you get through to him, he tells you the car will be ready Wednesday. When you call it is not ready, then it is ready Saturday, When you call (they don't have the courtesy to call you) it is not ready and may be Monday. For sure they are super customer focused when buying from them, but that is where the customer focus stops. We have bought a couple of cars (new) from them, but this is the last time we do any business with them. Better to drive to a more customer oriented KIA dealer in Warsaw. If I could give 0 or minus stars I would. Scandal!
Malgorzata Koszada
7 października 2023 14:50
Serwis
Pomoc w aktualizacji systemu
Bardzo dziękuję, za pomoc w naprawieniu błędów w aktualizacji sytemu nawigacji. Jak zawsze w Państwa salonie otrzymałam rzetelną i profesjonalna pomoc.
Użytkownik sieci
29 września 2023 11:55
Salon - samochody nowe
Od kilku lat ...
... korzystam z usług serwisu, polecam bardzo miła, profesjonalna i fachowa obsługa. Pozdrawiam całą ekipę
Użytkownik sieci
28 września 2023 10:34
Salon - samochody nowe
Jestem mieszkanką Warszawy ...
... przyjeżdżam tu nawet na drobną naprawę. Zawsze miła obsługa i kompetentna. Szczególne podziękowania dla Pana Mariusza.
Użytkownik sieci
7 września 2023 20:06
Salon - samochody nowe
Dzień dobry na ...
... wstępie chcę powiedzieć do szefa najlepsi pracownicy to pana Łukasz i pani Kinga w salonie bardzo fajny i spokojny klimat już kupiłem 2 auta i jestem bardzo zadowolony pozdrawiam polecam ten salon firma żetelna i solidna
Użytkownik sieci
4 września 2023 12:53
Salon - samochody nowe
Bardzo miła obsługa ...
... fajny klimat czysto w salonie ‼️do szefa pan Łukasz i pani Kinga premia‼️
Użytkownik sieci
31 lipca 2023 09:44
Salon - samochody nowe
Sprawnie działający serwis