Poproś o ofertę strzałka w lewo
home / Wyniki wyszukiwania / KIA - MGT Łowicz
Zdjęcie profilowe dealera KIA - MGT Łowicz

KIA - MGT Łowicz

pin

Zobacz na mapie

pin

Łowicz, Bolimowska 75

SALON | SERWIS

83%

użytkowników

rekomenduje

4.32
(340)
white-star Dodaj opinie

Sprzedaż:

512 329 809

Części:

512 329 809

Godziny otwarcia:

08:00 - 17:00

09:00 - 14:00

Nieczynne

O nas

Firma MGT to gwarancja profesjonalizmu, wysokiej jakości usług oraz pasji w dziedzinie motoryzacji.

Skontaktuj się z nami

Bez względu na to, w jaki sposób do nas dotrzesz i jakie pytania zadasz, jesteśmy gotowi do pomocy. Wybierz jedną z poniższych opcji, a my postaramy się odpowiedzieć najszybciej jak to będzie możliwe!
Odwiedź naszą placówkę - nasi doradcy są zawsze do Twojej dyspozycji. Możesz też skontaktować się z nami telefonicznie lub elektronicznie.

Zobacz więcej

KIA - MGT Łowicz
ikona informacji ikona informacji biała Informacje ogólne
ikona osoby ikona osoby biała Pracownicy (0)
gwiazda gwiazda Opinie (340)
Udogodnienia
Ekspres do kawy

Ekspres do kawy

Usługi door to door

Usługi door to door

50+ miejsc parkingowych  przed obiektem

50+ miejsc parkingowych przed obiektem

Wynajem samochodów

Wynajem samochodów

Darmowe wifi

Darmowe wifi

Kącik dla dzieci

Kącik dla dzieci

Punkt gastronomiczny

Punkt gastronomiczny

Stacja ładowania dla samochodów elektrycznych

Stacja ładowania dla samochodów elektrycznych

Obiekt z dostępem dla osób niepełnosprawnych

Obiekt z dostępem dla osób niepełnosprawnych

Dostawa auta nowego pod wskazany adres

Dostawa auta nowego pod wskazany adres

Auto zastępcze na czas serwisu

Auto zastępcze na czas serwisu

Dział ubezpieczeń

Dział ubezpieczeń

Dział finansowy (kredyty/leasingi)

Dział finansowy (kredyty/leasingi)

Naprawy powypadkowe

Naprawy powypadkowe

Strefa relaksu

Strefa relaksu

Telewizja

Telewizja

Sklep z częściami

Sklep z częściami

Najnowsze opinie

Zobacz wszystkie

Użytkownik sieci Opinia z Google

5 czerwca 2026 16:11

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Bardzo polecam zakup ...

... samochodu w tym salonie, szczególnie u Pana Rafała. Od pierwszego telefonu do odbioru samochodu minęło 8 dni, sprawna komunikacja i profesjonalna obsługa

Użytkownik sieci Opinia z Google

16 maja 2026 14:25

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

5 gwiazdek

Użytkownik sieci Opinia z Google

29 kwietnia 2026 15:41

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Polecam zarówno dział ...

... sprzedaży jak i serwis. W odebranej w sierpniu KIA Sportage wykonałem dodatkowo zabezpieczenie podwozia, serwis olejowy a ostatnio likwidację szkody parkingowej.Obsługa znakomita, samochód zastępczy, krótkie terminy. Jerzy Sosiński

Użytkownik sieci Opinia z Google

29 kwietnia 2026 10:45

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Profesjonalne podejście do klienta, zdecydowanie polecam.

Użytkownik sieci Opinia z Google

23 kwietnia 2026 09:53

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Najlepszy serwis KIA ...

... z jakim miałem do czynienia. Idealne połączenie życzliwości, uczciwości i profesjonalizmu. Przez godzinę naprawili mi reflektor na który inna - nieuczciwa ASO - rezerwowała sobie cały dzień. Ceny BARDZO przytomne, tzn. wg taryfikatora, ale - nie absolutnie oszukują. Radzą, tłumaczą, uśmiechają się. BARDZO dziękuję.

Wszyscy (0)
Serwis (0)
Salon (0)

Ten salon nie ma jeszcze dodanych pracowników.

Użytkownik sieci Opinia z Google

5 września 2024 11:39

Salon - samochody nowe

nie polecam 1/5
1

Dałbym Zero gwiazdek ...

... ale się nie da!!!. Serwis blacharsko mechaniczny to jakaś porażka. Brak kompetencji , oszustwa i kłamstwa prosto w oczy.. Kierownik zachowuje się jak jak pan i władca nie szanując klienta i jego wlasnosci. Zachowanie kierownika jest bardzo butne i gburowate. On wie najlepiej oczywiście bez sprawdzenia , weryfikacji czy diagnozy. Jak u Barei nie mamy pana płaszcza i co nam Pan zrobi... zdecydowanie odradzam jeśli nie chcesz mieć dodatkowych kosztów za coś co przy okazji ci popsują.

Użytkownik sieci Opinia z Google

3 września 2024 11:59

Salon - samochody nowe

nie polecam 2/5
2

Niestety z wielkiego ...

... zachwytu muszę zmienić opinię na mocno negatywną. Otóż mój samochód był serwisowany tylko i wyłącznie w tym miejscu, Pierwsza wpadka to może błahostka i machnąłem ręką (wlanie płynu letniego do spryskiwaczy pa przełomie marca kwietnia) Ale teraz jestem przekonany że usługi za które słono płaciłem były wykonane lub nie z udziałem zamienników. Z wielkim rozczarowaniem muszę to napisać bo naprawdę byłem zadowolony z obsługi niestety to tylko pozory. Istotą problemu to dosłownie skradziony czynnik chłodniczy w klimatyzacji. W moim Ceed fabrycznie był zastosowany czynnik R1234yf jak większość samochodów nowych samochodów. Wczoraj na przeglądzie poza ASO zostałem poinformowany że posiadam czynnik R134a w 96% a 4% to pozostałość R1234yf. Także ja już swoich praw nie jestem wstanie dochodzić bo wiadomo jaka będzie odpowiedź. Mogę jedynie przestrzec potencjalne ofiary przed "profesjonalnymi" usługami. Nawet nie chcę myśleć na co były wymieniane oleje i inne płyny. Czuje się oszukany na spore pieniądze. Oczywiście ASO w Łowiczu nie ponosi odpowiedzialności za zaistniałą sytuację. Jedym słowem nie polecam.

Użytkownik sieci Opinia z Google

28 sierpnia 2024 11:55

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Serdecznie polecam! Profesjonalna ...

... obsługa, szybkie i precyzyjne rozwiązanie problemu. Pan z obsługi uprzejmy, uśmiechnięty i przede wszystkim pomocny. :) Jeszcze raz dziękuję!

Użytkownik sieci Opinia z Google

19 sierpnia 2024 13:14

Salon - samochody nowe

nie polecam 1/5
1

Totalnie nie profesjonalna ...

... obsługa, najgorszy salon KIA w jakim byłem...zupełne przeciwieństwo salonów w Warszawie. Kupiłem u nich jeden samochód, ciągle muszę upominać się o dodatki które miały być a nie dostałem. Telefony odbierają jak im wygodnie, załatwienie czegokolwiek mija się z celem lub trzeba non stop się przypominać.

Użytkownik sieci Opinia z Google

6 sierpnia 2024 15:50

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Fajnie , szybko, sympatycznie. :)

Użytkownik sieci Opinia z Google

12 czerwca 2024 09:02

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Świetne miejsce, kupiłem ...

... u nich auto z komisu oraz serwisuje drugie auto Kia. Z roku na rok punkt się rozwija ale ekipa od wielu lat ta sama, to wiele mówi o dobrym pracodawcy. Proszę pozdrowić Pana Piotra i Marcina bo to są filary tej firmy :)

Użytkownik sieci Opinia z Google

8 czerwca 2024 22:47

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

5 gwiazdek

Użytkownik sieci Opinia z Google

5 czerwca 2024 16:25

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Kolejne auto zakupione ...

... w tym salonie . Profesjonalna sprzedaż fachowe doradztwo. Szybka bezproblemowa transakcja.

Użytkownik sieci Opinia z Google

4 czerwca 2024 11:29

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Dwie wymiany oleju, ...

... w tym jeden przegląd gwarancyjny na 15 tys., bez zastrzeżeń, aczkolwiek moce przerobowe serwisu chyba zbyt małe w stosunku do popytu na ich usługi - może warto zainwestować w rozbudowę biznesu?

Użytkownik sieci Opinia z Google

23 maja 2024 15:20

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Byłem dzisiaj na ...

... przeglądzie serwisowym 60tys.km. Kia Rio . Wszystko przebiegło sprawnie i profesjonalnie. Miła i uprzejma obsługa. Po 2 godzinach auto umyte czekało przed serwisem. Polecam gorąco. Do zobaczenia za rok😍

Użytkownik sieci Opinia z Google

21 maja 2024 09:44

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Fachowa obsługa. Salon godny polecenia ☺️

Użytkownik sieci Opinia z Google

19 kwietnia 2024 19:39

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Miejsce godne polecenia. ...

... Poziom obsługi Klienta na najwyższym poziomie. Pracownik salonu, Pan Rafał, z pełnym profesjonalizmem oraz zaangażowaniem udzielał rzeczowych odpowiedzi na wszelkie nurtujące nas pytania.

Użytkownik sieci Opinia z Google

31 marca 2024 21:01

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Będąc w trasie ...

... zapaliła mi się kontrolka check engine, a silnik zaczął dziwnie pracować. Na szczęście w okolicy był serwis KIA Łowicz. Obsługa serwisu, pomimo wielu zleceń, poza kolejnością zajęła się moim autem. Sprawnie zdiagnozowała usterkę i ją naprawiła w ramach gwarancji. Pracownicy serwisu, w szczególności Pan Mariusz, wykazali się ogromnym zaangażowaniem, profesjonalizmem i życzliwością. Bardzo polecam ten serwis.

Użytkownik sieci Opinia z Google

27 marca 2024 15:59

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

5 gwiazdek

Użytkownik sieci Opinia z Google

22 marca 2024 11:48

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

5 gwiazdek

Użytkownik sieci Opinia z Google

4 marca 2024 20:18

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Polecam salon sprzedaży. ...

... Bardzo konkretne podejście i przede wszystkim pro-Klienckie. Dzięki Panie Rafale.

Bernadeta Stefaniak

3 marca 2024 20:13

Serwis

polecam 5/5
5

Naprawa samochodu po bliskim spotkaniu z sarną.

Słowa uznania dla wszystkich zaangażowanych przy doprowadzeniu samochodu osobowego KIA STONIC do stanu używalności po bliskim spotkaniu z sarną. Wszyscy pracownicy stanęli na wysokości zadania, a ich determinacja była godna podziwu. Na szczególne uznanie zasługuje Pan Adam, który dwoił się i troił aby wszystko było zrobione jak należy. Uprzejmość, profesjonalizm i wielkie zaangażowanie jest domeną Serwisu KIA przy ul. Bolimowskiej.

Użytkownik sieci Opinia z Google

1 marca 2024 19:50

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Choć dzieliło nas ...

... ponad 200km, załatwiliśmy wszystko przez telefon,ekspresowo i bez niespodzianek. Pan Rafał B. od samego początku wykazał się dużym zainteresowaniem i pomocą. Polecam salon Kia i Pana Rafała B. Franciszek z żoną.

Użytkownik sieci Opinia z Google

16 stycznia 2024 12:48

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

W serwisie salonu ...

... KIA w Łowiczu zostałem bardzo życzliwie i kompetentnie obsłużony. Polecam.

Użytkownik sieci Opinia z Google

27 grudnia 2023 18:53

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Bardzo miła i ...

... pomocna obsługa serwisowa zawsze gotowa do pomocy polecam

Twoja opinia została wysłana do moderatora.

Poznaj cykl życia opinii »