Poproś o ofertę strzałka w lewo
home / Wyniki wyszukiwania / KIA - MGT Łowicz
Zdjęcie profilowe dealera KIA - MGT Łowicz

KIA - MGT Łowicz

pin

Zobacz na mapie

pin

Łowicz, Bolimowska 75

SALON | SERWIS

83%

użytkowników

rekomenduje

4.32
(340)
white-star Dodaj opinie

Sprzedaż:

512 329 809

Części:

512 329 809

Godziny otwarcia:

08:00 - 17:00

09:00 - 14:00

Nieczynne

O nas

Firma MGT to gwarancja profesjonalizmu, wysokiej jakości usług oraz pasji w dziedzinie motoryzacji.

Skontaktuj się z nami

Bez względu na to, w jaki sposób do nas dotrzesz i jakie pytania zadasz, jesteśmy gotowi do pomocy. Wybierz jedną z poniższych opcji, a my postaramy się odpowiedzieć najszybciej jak to będzie możliwe!
Odwiedź naszą placówkę - nasi doradcy są zawsze do Twojej dyspozycji. Możesz też skontaktować się z nami telefonicznie lub elektronicznie.

Zobacz więcej

KIA - MGT Łowicz
ikona informacji ikona informacji biała Informacje ogólne
ikona osoby ikona osoby biała Pracownicy (0)
gwiazda gwiazda Opinie (340)
Udogodnienia
Ekspres do kawy

Ekspres do kawy

Usługi door to door

Usługi door to door

50+ miejsc parkingowych  przed obiektem

50+ miejsc parkingowych przed obiektem

Wynajem samochodów

Wynajem samochodów

Darmowe wifi

Darmowe wifi

Kącik dla dzieci

Kącik dla dzieci

Punkt gastronomiczny

Punkt gastronomiczny

Stacja ładowania dla samochodów elektrycznych

Stacja ładowania dla samochodów elektrycznych

Obiekt z dostępem dla osób niepełnosprawnych

Obiekt z dostępem dla osób niepełnosprawnych

Dostawa auta nowego pod wskazany adres

Dostawa auta nowego pod wskazany adres

Auto zastępcze na czas serwisu

Auto zastępcze na czas serwisu

Dział ubezpieczeń

Dział ubezpieczeń

Dział finansowy (kredyty/leasingi)

Dział finansowy (kredyty/leasingi)

Naprawy powypadkowe

Naprawy powypadkowe

Strefa relaksu

Strefa relaksu

Telewizja

Telewizja

Sklep z częściami

Sklep z częściami

Najnowsze opinie

Zobacz wszystkie

Użytkownik sieci Opinia z Google

5 czerwca 2026 16:11

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Bardzo polecam zakup ...

... samochodu w tym salonie, szczególnie u Pana Rafała. Od pierwszego telefonu do odbioru samochodu minęło 8 dni, sprawna komunikacja i profesjonalna obsługa

Użytkownik sieci Opinia z Google

16 maja 2026 14:25

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

5 gwiazdek

Użytkownik sieci Opinia z Google

29 kwietnia 2026 15:41

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Polecam zarówno dział ...

... sprzedaży jak i serwis. W odebranej w sierpniu KIA Sportage wykonałem dodatkowo zabezpieczenie podwozia, serwis olejowy a ostatnio likwidację szkody parkingowej.Obsługa znakomita, samochód zastępczy, krótkie terminy. Jerzy Sosiński

Użytkownik sieci Opinia z Google

29 kwietnia 2026 10:45

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Profesjonalne podejście do klienta, zdecydowanie polecam.

Użytkownik sieci Opinia z Google

23 kwietnia 2026 09:53

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Najlepszy serwis KIA ...

... z jakim miałem do czynienia. Idealne połączenie życzliwości, uczciwości i profesjonalizmu. Przez godzinę naprawili mi reflektor na który inna - nieuczciwa ASO - rezerwowała sobie cały dzień. Ceny BARDZO przytomne, tzn. wg taryfikatora, ale - nie absolutnie oszukują. Radzą, tłumaczą, uśmiechają się. BARDZO dziękuję.

Wszyscy (0)
Serwis (0)
Salon (0)

Ten salon nie ma jeszcze dodanych pracowników.

Użytkownik sieci Opinia z Google

28 maja 2025 14:04

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Uważam, że jest ...

... to jeden z najlepszych salonów marki Kia w Polsce. Obsługa na najwyższym poziomie. Naszym zakupem zajmował się handlowiec Adam, bardzo życzliwy i dbający o klienta. Zadowoleni wyjechaliśmy nowym Proceedem. Polecamy serdecznie salon 😃

Użytkownik sieci Opinia z Google

24 maja 2025 09:19

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Jesteśmy z mężem ...

... bardzo zadowoleni z zakupu kolejnego samochodu u Pani Katarzyny Płóciennik. Rzetelna obsługa, począwszy od doradztwa, a skończywszy na formalnościach. Po zakupie nadal otrzymuję miłą obsługę i wsparcie, jeśli mam jakieś pytania. Polecamy tę firmę i serdecznie pozdrawiamy Panią Kasię.

Użytkownik sieci Opinia z Google

23 maja 2025 12:10

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Obsługa na najwyższym ...

... poziomie! Zaczynając od Pana Adama, który na autach zna sie jak nikt inny, pomimo moich wymagań dobrał samochod idealny dla mnie. Jazda testowa, papierologia, wydanie auta bez żadnych problemów. Polecam.

Użytkownik sieci Opinia z Google

23 maja 2025 08:26

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Wielkie podziękowania dla ...

... Pana Adama Zielińskiego za miłą i konkretną obsługę. Samochód oglądaliśmy w sobotę, udzielono nam wyczerpujących odpowiedzi. Wszelkie formalności łącznie z rejestracją zostawiliśmy pod koordynacją Pana Adama. Odbiór samochodu odbył się bardzo sprawnie. Polecamy:)

Użytkownik sieci Opinia z Google

22 maja 2025 18:48

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Szybkie terminy, pomocni ...

... pracownicy, przez trwający tam remont zostały specjalnie dostawione stoliki na stacji, gdzie można spokojnie poczekać i wypić gorącą kawę. Sam czas trwania przeglądu był stosunkowo krótki, a wszystkie zgłoszone przeze mnie usterki zostały naprawione. Po przeglądzie auto wróciło do mnie świeżo umyte.

Użytkownik sieci Opinia z Google

22 maja 2025 12:13

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Serdecznie polecam salon ...

... MGT. Obsługa na najwyższym poziomie – uprzejma, profesjonalna. Wszytko przebiegło sprawnie z pomocą Pana Rafała. Zdecydowanie wrócę tu w przyszłości!

Użytkownik sieci Opinia z Google

22 maja 2025 12:13

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Kupiłam samochód i ...

... muszę przyznać - wszystko poszło gładko. Zero problemów, zero stresu, za to pełen profesjonalizm i świetna atmosfera. Pan Rafał to człowiek, który zna się na rzeczy – konkretny, pomocny i do tego z poczuciem humoru. Z czystym sumieniem polecam każdemu!

Użytkownik sieci Opinia z Google

21 maja 2025 14:44

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Przeprowadzono przegląd techniczny ...

... mojego samochodu, a wszystko odbyło się szybko, sprawnie i profesjonalnie. Obsługa była bardzo uprzejma. Miłym dodatkiem było mycie samochodu w cenie usługi.

Użytkownik sieci Opinia z Google

20 maja 2025 21:39

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Obsługa na wysokim ...

... poziomie, terminowa realizacja oraz miła atmosfera. Wszystko przebiegło zgodnie z oczekiwaniami.

Użytkownik sieci Opinia z Google

20 maja 2025 14:44

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Bardzo profesjonalna obsługa. ...

... Cierpliwi i dobrze przygotowani doradcy. Polecam sprzedawcę Pana Adama.

Użytkownik sieci Opinia z Google

20 maja 2025 08:36

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Dziękuję za profesjonalną ...

... oraz miłą obsługę i pomoc przy wyborze odpowiedniego samochodu. Wydanie samochodu przeprowadził Pan Adam, który odpowiedział na pytania i wszystko dokładnie pokazał. Dziękuję bardzo. Polecam salon Kia w Łowiczu oraz handlowca Pana Adama : )

Użytkownik sieci Opinia z Google

19 maja 2025 16:49

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Trafiłem do salonu ...

... z polecenia. Nowe auto kupione bez zastrzeżeń. Pan Adam Zieliński wszystko fachowo doradził, wytłumaczył i załatwił formalności i zawsze jest gotowy udzielić pomocy. W najbliższych dniach wybieram się na pierwszy przegląd. Na podstawie opinii znajomych korzystających z usług serwisu KIA MGT ŁOWICZ już od wielu lat w różnych modelach KIA jest spokojny o fachowość i rzetelność wykonanych usług. Po przeglądzie z pewnością podzielę się swoją opinią

Użytkownik sieci Opinia z Google

15 maja 2025 11:02

Salon - samochody nowe

nie polecam 1/5
1

Niestety, typowe zachowanie ...

... "sprzedawcy". W momencie chęci zakupu nowego auta, kontakt był sprawny i szybki. Natomiast po zwróceniu się z prośbą o zwrot zaliczki pojawiły się zupełnie nieuzasadnione i niezgodne z prawem wymagania dotyczące dokumentacji. Odpowiedzi przychodziły co dwa dni — i to dopiero po moich ponagleniach. Mam wrażenie, że gdybym nie interweniował u Dyrektora salonu, mógłbym czekać na zwrot pieniędzy w nieskończoność. Jeśli macie możliwość zakupu u kogoś innego niż u Pana Adama — szczerze polecam skorzystać z tej opcji. Na koniec Pan Adam pozwolił sobie nawet na bardzo nieprzyjemny, wręcz chamski ton w korespondencji. Być może sama firma nie jest aż tak zła, jak ten konkretny pracownik. Z drugiej strony, jeśli po interwencji u przełożonego pracownik wciąż pozwala sobie na tak niestosowne wiadomości do klienta, to pojawiają się uzasadnione wątpliwości co do sposobu zarządzania tym salonem.

Jakub W

15 maja 2025 11:01

Salon - samochody nowe

nie polecam 1/5
1

Brak kompetencji i szacunku do klienta

Niestety, typowe zachowanie "sprzedawcy". W momencie chęci zakupu kontakt był sprawny i szybki. Natomiast po zwróceniu się z prośbą o zwrot zaliczki pojawiły się zupełnie nieuzasadnione i niezgodne z prawem wymagania dotyczące dokumentacji. Odpowiedzi przychodziły co dwa dni — i to dopiero po moich ponagleniach. Mam wrażenie, że gdybym nie interweniował u Dyrektora salonu, mógłbym czekać na zwrot pieniędzy w nieskończoność.

Jeśli macie możliwość zakupu u kogoś innego niż u Pana Adama — szczerze polecam skorzystać z tej opcji. Na koniec Pan Adam pozwolił sobie nawet na bardzo nieprzyjemny, wręcz chamski ton w korespondencji.

Być może sama firma nie jest aż tak zła, jak ten konkretny pracownik. Z drugiej strony, jeśli po interwencji u przełożonego pracownik wciąż pozwala sobie na tak niestosowne wiadomości do klienta, to pojawiają się uzasadnione wątpliwości co do sposobu zarządzania tym salonem.

Użytkownik sieci Opinia z Google

14 maja 2025 20:10

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Serdecznie polecam salon ...

... MGT. Obsługa na najwyższym poziomie – uprzejma, profesjonalna i pomocna. Pracownicy chętnie odpowiadają na wszystkie pytania i cierpliwie tłumaczą wszelkie szczegóły. Zdecydowanie wrócę tu w przyszłości!

Użytkownik sieci Opinia z Google

12 maja 2025 10:31

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

5 gwiazdek

Użytkownik sieci Opinia z Google

2 maja 2025 09:28

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Przyjechałem z problemem ...

... (Po drodze do domu wyskoczył check engine) I chłopaki z serwisu zbadali mi samochód chociaż nie mieli za dużo czasu ale pomogli dziękuję bardzo

Użytkownik sieci Opinia z Google

29 kwietnia 2025 13:35

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Polecam serwis zawsze ...

... pomogą i doradza. Obsługa na najwyższym poziomie.

M P

14 kwietnia 2025 20:19

Serwis

polecam 5/5
5

Polecam

Polecam serwis Panowie jak zawsze pomocni i zawsze coś zaradzą

Użytkownik sieci Opinia z Google

14 kwietnia 2025 15:16

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Auto użytkuje zaledwie ...

... od pół roku i skorzystałem z serwisu MGT tylko raz i chociaż salon jest w przebudowie to jakoś obslugi serwisu oceniam na bardzo wysokim poziomie pełen profesjonalizm i miła obsługa .

Twoja opinia została wysłana do moderatora.

Poznaj cykl życia opinii »