| Ogólny: | 46 830 34 25 |
| Sprzedaż: | 512 329 809 |
| Serwis: | 512 329 809 |
| Części: | 512 329 809 |
83%
użytkowników
rekomenduje
Godziny otwarcia:
08:00 - 17:00
09:00 - 14:00
Nieczynne
O nas
Firma MGT to gwarancja profesjonalizmu, wysokiej jakości usług oraz pasji w dziedzinie motoryzacji.
Skontaktuj się z nami
Bez względu na to, w jaki sposób do nas dotrzesz i jakie pytania zadasz, jesteśmy gotowi do pomocy. Wybierz jedną z poniższych opcji, a my postaramy się odpowiedzieć najszybciej jak to będzie możliwe!
Odwiedź naszą placówkę - nasi doradcy są zawsze do Twojej dyspozycji. Możesz też skontaktować się z nami telefonicznie lub elektronicznie.
Zobacz więcej
Ekspres do kawy
Usługi door to door
50+ miejsc parkingowych przed obiektem
Wynajem samochodów
Darmowe wifi
Kącik dla dzieci
Punkt gastronomiczny
Stacja ładowania dla samochodów elektrycznych
Obiekt z dostępem dla osób niepełnosprawnych
Dostawa auta nowego pod wskazany adres
Auto zastępcze na czas serwisu
Dział ubezpieczeń
Dział finansowy (kredyty/leasingi)
Naprawy powypadkowe
Strefa relaksu
Telewizja
Sklep z częściami
Najnowsze opinie
Zobacz wszystkie
Użytkownik sieci
5 czerwca 2026 16:11
Salon - samochody nowe
Bardzo polecam zakup ...
... samochodu w tym salonie, szczególnie u Pana Rafała. Od pierwszego telefonu do odbioru samochodu minęło 8 dni, sprawna komunikacja i profesjonalna obsługa
Użytkownik sieci
16 maja 2026 14:25
Salon - samochody nowe
5 gwiazdek
Użytkownik sieci
29 kwietnia 2026 15:41
Salon - samochody nowe
Polecam zarówno dział ...
... sprzedaży jak i serwis. W odebranej w sierpniu KIA Sportage wykonałem dodatkowo zabezpieczenie podwozia, serwis olejowy a ostatnio likwidację szkody parkingowej.Obsługa znakomita, samochód zastępczy, krótkie terminy. Jerzy Sosiński
Użytkownik sieci
29 kwietnia 2026 10:45
Salon - samochody nowe
Profesjonalne podejście do klienta, zdecydowanie polecam.
Użytkownik sieci
23 kwietnia 2026 09:53
Salon - samochody nowe
Najlepszy serwis KIA ...
... z jakim miałem do czynienia. Idealne połączenie życzliwości, uczciwości i profesjonalizmu. Przez godzinę naprawili mi reflektor na który inna - nieuczciwa ASO - rezerwowała sobie cały dzień. Ceny BARDZO przytomne, tzn. wg taryfikatora, ale - nie absolutnie oszukują. Radzą, tłumaczą, uśmiechają się. BARDZO dziękuję.
Ten salon nie ma jeszcze dodanych pracowników.
Użytkownik sieci
28 maja 2025 14:04
Salon - samochody nowe
Uważam, że jest ...
... to jeden z najlepszych salonów marki Kia w Polsce. Obsługa na najwyższym poziomie. Naszym zakupem zajmował się handlowiec Adam, bardzo życzliwy i dbający o klienta. Zadowoleni wyjechaliśmy nowym Proceedem. Polecamy serdecznie salon 😃
Użytkownik sieci
24 maja 2025 09:19
Salon - samochody nowe
Jesteśmy z mężem ...
... bardzo zadowoleni z zakupu kolejnego samochodu u Pani Katarzyny Płóciennik. Rzetelna obsługa, począwszy od doradztwa, a skończywszy na formalnościach. Po zakupie nadal otrzymuję miłą obsługę i wsparcie, jeśli mam jakieś pytania. Polecamy tę firmę i serdecznie pozdrawiamy Panią Kasię.
Użytkownik sieci
23 maja 2025 12:10
Salon - samochody nowe
Obsługa na najwyższym ...
... poziomie! Zaczynając od Pana Adama, który na autach zna sie jak nikt inny, pomimo moich wymagań dobrał samochod idealny dla mnie. Jazda testowa, papierologia, wydanie auta bez żadnych problemów. Polecam.
Użytkownik sieci
23 maja 2025 08:26
Salon - samochody nowe
Wielkie podziękowania dla ...
... Pana Adama Zielińskiego za miłą i konkretną obsługę. Samochód oglądaliśmy w sobotę, udzielono nam wyczerpujących odpowiedzi. Wszelkie formalności łącznie z rejestracją zostawiliśmy pod koordynacją Pana Adama. Odbiór samochodu odbył się bardzo sprawnie. Polecamy:)
Użytkownik sieci
22 maja 2025 18:48
Salon - samochody nowe
Szybkie terminy, pomocni ...
... pracownicy, przez trwający tam remont zostały specjalnie dostawione stoliki na stacji, gdzie można spokojnie poczekać i wypić gorącą kawę. Sam czas trwania przeglądu był stosunkowo krótki, a wszystkie zgłoszone przeze mnie usterki zostały naprawione. Po przeglądzie auto wróciło do mnie świeżo umyte.
Użytkownik sieci
22 maja 2025 12:13
Salon - samochody nowe
Serdecznie polecam salon ...
... MGT. Obsługa na najwyższym poziomie – uprzejma, profesjonalna. Wszytko przebiegło sprawnie z pomocą Pana Rafała. Zdecydowanie wrócę tu w przyszłości!
Użytkownik sieci
22 maja 2025 12:13
Salon - samochody nowe
Kupiłam samochód i ...
... muszę przyznać - wszystko poszło gładko. Zero problemów, zero stresu, za to pełen profesjonalizm i świetna atmosfera. Pan Rafał to człowiek, który zna się na rzeczy – konkretny, pomocny i do tego z poczuciem humoru. Z czystym sumieniem polecam każdemu!
Użytkownik sieci
21 maja 2025 14:44
Salon - samochody nowe
Przeprowadzono przegląd techniczny ...
... mojego samochodu, a wszystko odbyło się szybko, sprawnie i profesjonalnie. Obsługa była bardzo uprzejma. Miłym dodatkiem było mycie samochodu w cenie usługi.
Użytkownik sieci
20 maja 2025 21:39
Salon - samochody nowe
Obsługa na wysokim ...
... poziomie, terminowa realizacja oraz miła atmosfera. Wszystko przebiegło zgodnie z oczekiwaniami.
Użytkownik sieci
20 maja 2025 14:44
Salon - samochody nowe
Bardzo profesjonalna obsługa. ...
... Cierpliwi i dobrze przygotowani doradcy. Polecam sprzedawcę Pana Adama.
Użytkownik sieci
20 maja 2025 08:36
Salon - samochody nowe
Dziękuję za profesjonalną ...
... oraz miłą obsługę i pomoc przy wyborze odpowiedniego samochodu. Wydanie samochodu przeprowadził Pan Adam, który odpowiedział na pytania i wszystko dokładnie pokazał. Dziękuję bardzo. Polecam salon Kia w Łowiczu oraz handlowca Pana Adama : )
Użytkownik sieci
19 maja 2025 16:49
Salon - samochody nowe
Trafiłem do salonu ...
... z polecenia. Nowe auto kupione bez zastrzeżeń. Pan Adam Zieliński wszystko fachowo doradził, wytłumaczył i załatwił formalności i zawsze jest gotowy udzielić pomocy. W najbliższych dniach wybieram się na pierwszy przegląd. Na podstawie opinii znajomych korzystających z usług serwisu KIA MGT ŁOWICZ już od wielu lat w różnych modelach KIA jest spokojny o fachowość i rzetelność wykonanych usług. Po przeglądzie z pewnością podzielę się swoją opinią
Użytkownik sieci
15 maja 2025 11:02
Salon - samochody nowe
Niestety, typowe zachowanie ...
... "sprzedawcy". W momencie chęci zakupu nowego auta, kontakt był sprawny i szybki. Natomiast po zwróceniu się z prośbą o zwrot zaliczki pojawiły się zupełnie nieuzasadnione i niezgodne z prawem wymagania dotyczące dokumentacji. Odpowiedzi przychodziły co dwa dni — i to dopiero po moich ponagleniach. Mam wrażenie, że gdybym nie interweniował u Dyrektora salonu, mógłbym czekać na zwrot pieniędzy w nieskończoność. Jeśli macie możliwość zakupu u kogoś innego niż u Pana Adama — szczerze polecam skorzystać z tej opcji. Na koniec Pan Adam pozwolił sobie nawet na bardzo nieprzyjemny, wręcz chamski ton w korespondencji. Być może sama firma nie jest aż tak zła, jak ten konkretny pracownik. Z drugiej strony, jeśli po interwencji u przełożonego pracownik wciąż pozwala sobie na tak niestosowne wiadomości do klienta, to pojawiają się uzasadnione wątpliwości co do sposobu zarządzania tym salonem.
Jakub W
15 maja 2025 11:01
Salon - samochody nowe
Brak kompetencji i szacunku do klienta
Niestety, typowe zachowanie "sprzedawcy". W momencie chęci zakupu kontakt był sprawny i szybki. Natomiast po zwróceniu się z prośbą o zwrot zaliczki pojawiły się zupełnie nieuzasadnione i niezgodne z prawem wymagania dotyczące dokumentacji. Odpowiedzi przychodziły co dwa dni — i to dopiero po moich ponagleniach. Mam wrażenie, że gdybym nie interweniował u Dyrektora salonu, mógłbym czekać na zwrot pieniędzy w nieskończoność.
Jeśli macie możliwość zakupu u kogoś innego niż u Pana Adama — szczerze polecam skorzystać z tej opcji. Na koniec Pan Adam pozwolił sobie nawet na bardzo nieprzyjemny, wręcz chamski ton w korespondencji.
Być może sama firma nie jest aż tak zła, jak ten konkretny pracownik. Z drugiej strony, jeśli po interwencji u przełożonego pracownik wciąż pozwala sobie na tak niestosowne wiadomości do klienta, to pojawiają się uzasadnione wątpliwości co do sposobu zarządzania tym salonem.
Użytkownik sieci
14 maja 2025 20:10
Salon - samochody nowe
Serdecznie polecam salon ...
... MGT. Obsługa na najwyższym poziomie – uprzejma, profesjonalna i pomocna. Pracownicy chętnie odpowiadają na wszystkie pytania i cierpliwie tłumaczą wszelkie szczegóły. Zdecydowanie wrócę tu w przyszłości!
Użytkownik sieci
12 maja 2025 10:31
Salon - samochody nowe
5 gwiazdek
Użytkownik sieci
2 maja 2025 09:28
Salon - samochody nowe
Przyjechałem z problemem ...
... (Po drodze do domu wyskoczył check engine) I chłopaki z serwisu zbadali mi samochód chociaż nie mieli za dużo czasu ale pomogli dziękuję bardzo
Użytkownik sieci
29 kwietnia 2025 13:35
Salon - samochody nowe
Polecam serwis zawsze ...
... pomogą i doradza. Obsługa na najwyższym poziomie.
M P
14 kwietnia 2025 20:19
Serwis
Polecam
Polecam serwis Panowie jak zawsze pomocni i zawsze coś zaradzą
Użytkownik sieci
14 kwietnia 2025 15:16
Salon - samochody nowe
Auto użytkuje zaledwie ...
... od pół roku i skorzystałem z serwisu MGT tylko raz i chociaż salon jest w przebudowie to jakoś obslugi serwisu oceniam na bardzo wysokim poziomie pełen profesjonalizm i miła obsługa .