Poproś o ofertę strzałka w lewo
home / Wyniki wyszukiwania / KIA - MGT Łowicz
Zdjęcie profilowe dealera KIA - MGT Łowicz

KIA - MGT Łowicz

pin

Zobacz na mapie

pin

Łowicz, Bolimowska 75

SALON | SERWIS

83%

użytkowników

rekomenduje

4.32
(340)
white-star Dodaj opinie

Sprzedaż:

512 329 809

Części:

512 329 809

Godziny otwarcia:

08:00 - 17:00

09:00 - 14:00

Nieczynne

O nas

Firma MGT to gwarancja profesjonalizmu, wysokiej jakości usług oraz pasji w dziedzinie motoryzacji.

Skontaktuj się z nami

Bez względu na to, w jaki sposób do nas dotrzesz i jakie pytania zadasz, jesteśmy gotowi do pomocy. Wybierz jedną z poniższych opcji, a my postaramy się odpowiedzieć najszybciej jak to będzie możliwe!
Odwiedź naszą placówkę - nasi doradcy są zawsze do Twojej dyspozycji. Możesz też skontaktować się z nami telefonicznie lub elektronicznie.

Zobacz więcej

KIA - MGT Łowicz
ikona informacji ikona informacji biała Informacje ogólne
ikona osoby ikona osoby biała Pracownicy (0)
gwiazda gwiazda Opinie (340)
Udogodnienia
Ekspres do kawy

Ekspres do kawy

Usługi door to door

Usługi door to door

50+ miejsc parkingowych  przed obiektem

50+ miejsc parkingowych przed obiektem

Wynajem samochodów

Wynajem samochodów

Darmowe wifi

Darmowe wifi

Kącik dla dzieci

Kącik dla dzieci

Punkt gastronomiczny

Punkt gastronomiczny

Stacja ładowania dla samochodów elektrycznych

Stacja ładowania dla samochodów elektrycznych

Obiekt z dostępem dla osób niepełnosprawnych

Obiekt z dostępem dla osób niepełnosprawnych

Dostawa auta nowego pod wskazany adres

Dostawa auta nowego pod wskazany adres

Auto zastępcze na czas serwisu

Auto zastępcze na czas serwisu

Dział ubezpieczeń

Dział ubezpieczeń

Dział finansowy (kredyty/leasingi)

Dział finansowy (kredyty/leasingi)

Naprawy powypadkowe

Naprawy powypadkowe

Strefa relaksu

Strefa relaksu

Telewizja

Telewizja

Sklep z częściami

Sklep z częściami

Najnowsze opinie

Zobacz wszystkie

Użytkownik sieci Opinia z Google

5 czerwca 2026 16:11

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Bardzo polecam zakup ...

... samochodu w tym salonie, szczególnie u Pana Rafała. Od pierwszego telefonu do odbioru samochodu minęło 8 dni, sprawna komunikacja i profesjonalna obsługa

Użytkownik sieci Opinia z Google

16 maja 2026 14:25

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

5 gwiazdek

Użytkownik sieci Opinia z Google

29 kwietnia 2026 15:41

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Polecam zarówno dział ...

... sprzedaży jak i serwis. W odebranej w sierpniu KIA Sportage wykonałem dodatkowo zabezpieczenie podwozia, serwis olejowy a ostatnio likwidację szkody parkingowej.Obsługa znakomita, samochód zastępczy, krótkie terminy. Jerzy Sosiński

Użytkownik sieci Opinia z Google

29 kwietnia 2026 10:45

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Profesjonalne podejście do klienta, zdecydowanie polecam.

Użytkownik sieci Opinia z Google

23 kwietnia 2026 09:53

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Najlepszy serwis KIA ...

... z jakim miałem do czynienia. Idealne połączenie życzliwości, uczciwości i profesjonalizmu. Przez godzinę naprawili mi reflektor na który inna - nieuczciwa ASO - rezerwowała sobie cały dzień. Ceny BARDZO przytomne, tzn. wg taryfikatora, ale - nie absolutnie oszukują. Radzą, tłumaczą, uśmiechają się. BARDZO dziękuję.

Wszyscy (0)
Serwis (0)
Salon (0)

Ten salon nie ma jeszcze dodanych pracowników.

Użytkownik sieci Opinia z Google

9 lipca 2025 13:58

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

5 gwiazdek

Użytkownik sieci Opinia z Google

23 czerwca 2025 15:59

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Miałem dziwną sytuację. ...

... Kupowałem nowe auto w tym serwisie a po jego sprzedaży po kilku latach kupujący odezwał się że w innym serwisie powiedzieli że jest jakiś problem z przebiegiem - dziwna sytuacja. Zadzwoniłem do serwisu MGT (pomimo tego że auto już sprzedałem 4 miesiące temu). Pani Kinga w ekspresowym tempie bo w ciągu godziny wszystko wyjaśniła, sprawdziła z nowym kupującym i okazało się że to pomyłka innego serwisu. Trochę było stresu ale na szczęście mgt jak zawsze stanęło na wysokości zadania i od razu wszystko wyjaśniło i sprawiło tak naprawdę że zyskało nowego klienta bo kupujący moje auto też zdecydowal się na serwis u nich, a nie gdzieś indziej. Polecam każdemu najlepszy salon KIA w Polsce.

Użytkownik sieci Opinia z Google

18 czerwca 2025 14:01

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Polecam MGT Autoryzowany ...

... Dealer KIA. Obsługiwał mnie Pan Piotr Gotowiec. Obsługa na najwyższym poziomie.

Użytkownik sieci Opinia z Google

4 czerwca 2025 16:48

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Chciałbym serdecznie polecić ...

... MGT KIA Łowicz a zwłaszcza Piotra Gotowiec, pracownika serwisu Kia, jako profesjonalistę najwyższej klasy. Piotr wykazuje się nie tylko doskonałą znajomością techniki i procedur serwisowych, ale przede wszystkim zaangażowaniem, rzetelnością i wyjątkową kulturą obsługi klienta. Każda wizyta w serwisie z jego udziałem przebiega sprawnie, rzeczowo i w atmosferze pełnego zaufania. Doceniam jego dokładność, terminowość oraz chęć wyjaśnienia nawet najbardziej technicznych kwestii w sposób zrozumiały. Z takim podejściem Piotr zdecydowanie wyróżnia się na tle branży. To osoba, której można z pełnym spokojem powierzyć swój samochód, wiedząc, że będzie w najlepszych rękach. Polecam w 100% MGT Autoryzowany Dealer KIA w Łowiczu!!!

Użytkownik sieci Opinia z Google

4 czerwca 2025 06:58

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Miałam okazję wypróbować ...

... nową Kia EV6 GTA . Bardzo dobry i przyjemny samochód. Pan Adam zasługuje na duże pochwały za pomoc i profesjonalne podejście do klienta. Obsługa w recepcji też przemiła. Polecam z czystym sumieniem salon Kia Łowicz.

Użytkownik sieci Opinia z Google

3 czerwca 2025 20:38

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Jesteśmy świeżo po ...

... odbiorze naszego nowego auta Kia Sorento i muszę przyznać, że obsługa klienta w salonie przeszła nasze oczekiwania. Pan Adam Zieliński z działu sprzedaży wykazał się pełnym profesjonalizmem i ogromną wiedzą. Był zawsze gotowy, by służyć pomocą w każdej sytuacji. Serdecznie polecam salon Kia w Łowiczu.

Użytkownik sieci Opinia z Google

3 czerwca 2025 12:06

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Pierwsza Kia zakupiona ...

... w 2020 r. sprawę od początku do końca prowadził Pan Adam. Kolejna Kia Niro HEV zakupiona 2 tygodnie temu po raz drugi u Pana Adam. Auto odebrane kilka dni temu. Przejechałam 150 km żeby znów poczuć ten zapach nowego auta w otoczeniu profesjonalnych sprzedawców i pasjonatów marki. Polecam! Super salon, świetna atmosfera. Na pewno wrócę po kolejne auto.

Użytkownik sieci Opinia z Google

30 maja 2025 14:08

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Szczerze polecam ten ...

... salon. Obsługa na najwyższy poziomie. Miałam przyjemność współpracować z Panem Adamem. Profesjonalne podejście do klienta i cierpliwość😊 Auto wybrane, klient bardzo zadowolony😊

Użytkownik sieci Opinia z Google

30 maja 2025 10:05

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Świetna i profesjonalna ...

... obsługa Pana Adama, który był bardzo pomocny przy zakupie Kia XCeed. Wszystkie formalności załatwiliśmy błyskawicznie. Serdecznie polecam salon i sprzedawcę Pana Adama. Życzę dalszych sukcesów.

Użytkownik sieci Opinia z Google

30 maja 2025 09:53

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Świetna i profesjonalna ...

... obsługa Pana Adama, który był bardzo pomocny przy zakupie samochodu, a także dokonaniu wszelkich formalności związanych z zakupem. To już mój drugi zakup samochodu w Salonie Kia w Łowiczu. Serdecznie polecam zarówno Pana Adama, jak i ten konkretny Salon.

Użytkownik sieci Opinia z Google

30 maja 2025 09:40

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Polecamy w 100%. ...

... Jesteśmy bardzo zadowoleni z całego procesu. Już od pierwszego kontaktu telefonicznego spotkałam się z miłą i profesjonalną obsługą. Pan Adam jest niezwykle uprzejmą i kompetentną osobą. Cały proces sprzedaży jak i sam odbiór auta przebiegł sprawnie i bez najmniejszych problemów. Pan Adam bardzo szczegółowo i fachowo omówił najważniejsze funkcje oraz opcje pojazdu, dzięki czemu mogłam w pełni zapoznać się z jego możliwościami.

Użytkownik sieci Opinia z Google

29 maja 2025 14:31

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Bardzo miła i kompetentna obsługa klienta. Polecam

Użytkownik sieci Opinia z Google

29 maja 2025 14:11

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Moje doświadczenie w ...

... salonie Kia było wręcz wyjątkowe! Obsługa była nie tylko miła, ale i niezwykle pomocna – każdy pracownik z uśmiechem na twarzy chętnie odpowiadał na moje pytania. Co więcej, serwis zasługuje na osobne wyróżnienie! Szybkość i dokładność ich pracy naprawdę mnie zaskoczyły. Moje auto zostało dokładnie sprawdzone i naprawione w ekspresowym tempie, co pozwoliło mi szybko wrócić na drogę. Z całego serca polecam ten salon każdemu, kto szuka nie tylko świetnych samochodów, ale i profesjonalnej obsługi. Dziękuję za tak wspaniałe doświadczenie!

Użytkownik sieci Opinia z Google

29 maja 2025 11:42

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Obsługa bardzo miła wszystko ok polecam

Użytkownik sieci Opinia z Google

28 maja 2025 14:04

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Uważam, że jest ...

... to jeden z najlepszych salonów marki Kia w Polsce. Obsługa na najwyższym poziomie. Naszym zakupem zajmował się handlowiec Adam, bardzo życzliwy i dbający o klienta. Zadowoleni wyjechaliśmy nowym Proceedem. Polecamy serdecznie salon 😃

Użytkownik sieci Opinia z Google

24 maja 2025 09:19

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Jesteśmy z mężem ...

... bardzo zadowoleni z zakupu kolejnego samochodu u Pani Katarzyny Płóciennik. Rzetelna obsługa, począwszy od doradztwa, a skończywszy na formalnościach. Po zakupie nadal otrzymuję miłą obsługę i wsparcie, jeśli mam jakieś pytania. Polecamy tę firmę i serdecznie pozdrawiamy Panią Kasię.

Użytkownik sieci Opinia z Google

23 maja 2025 12:10

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Obsługa na najwyższym ...

... poziomie! Zaczynając od Pana Adama, który na autach zna sie jak nikt inny, pomimo moich wymagań dobrał samochod idealny dla mnie. Jazda testowa, papierologia, wydanie auta bez żadnych problemów. Polecam.

Użytkownik sieci Opinia z Google

23 maja 2025 08:26

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Wielkie podziękowania dla ...

... Pana Adama Zielińskiego za miłą i konkretną obsługę. Samochód oglądaliśmy w sobotę, udzielono nam wyczerpujących odpowiedzi. Wszelkie formalności łącznie z rejestracją zostawiliśmy pod koordynacją Pana Adama. Odbiór samochodu odbył się bardzo sprawnie. Polecamy:)

Użytkownik sieci Opinia z Google

22 maja 2025 18:48

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Szybkie terminy, pomocni ...

... pracownicy, przez trwający tam remont zostały specjalnie dostawione stoliki na stacji, gdzie można spokojnie poczekać i wypić gorącą kawę. Sam czas trwania przeglądu był stosunkowo krótki, a wszystkie zgłoszone przeze mnie usterki zostały naprawione. Po przeglądzie auto wróciło do mnie świeżo umyte.

Użytkownik sieci Opinia z Google

22 maja 2025 12:13

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Serdecznie polecam salon ...

... MGT. Obsługa na najwyższym poziomie – uprzejma, profesjonalna. Wszytko przebiegło sprawnie z pomocą Pana Rafała. Zdecydowanie wrócę tu w przyszłości!

Twoja opinia została wysłana do moderatora.

Poznaj cykl życia opinii »