Poproś o ofertę strzałka w lewo
home / Wyniki wyszukiwania / KIA - MGT Łowicz
Zdjęcie profilowe dealera KIA - MGT Łowicz

KIA - MGT Łowicz

pin

Zobacz na mapie

pin

Łowicz, Bolimowska 75

SALON | SERWIS

83%

użytkowników

rekomenduje

4.32
(340)
white-star Dodaj opinie

Sprzedaż:

512 329 809

Części:

512 329 809

Godziny otwarcia:

08:00 - 17:00

09:00 - 14:00

Nieczynne

O nas

Firma MGT to gwarancja profesjonalizmu, wysokiej jakości usług oraz pasji w dziedzinie motoryzacji.

Skontaktuj się z nami

Bez względu na to, w jaki sposób do nas dotrzesz i jakie pytania zadasz, jesteśmy gotowi do pomocy. Wybierz jedną z poniższych opcji, a my postaramy się odpowiedzieć najszybciej jak to będzie możliwe!
Odwiedź naszą placówkę - nasi doradcy są zawsze do Twojej dyspozycji. Możesz też skontaktować się z nami telefonicznie lub elektronicznie.

Zobacz więcej

KIA - MGT Łowicz
ikona informacji ikona informacji biała Informacje ogólne
ikona osoby ikona osoby biała Pracownicy (0)
gwiazda gwiazda Opinie (340)
Udogodnienia
Ekspres do kawy

Ekspres do kawy

Usługi door to door

Usługi door to door

50+ miejsc parkingowych  przed obiektem

50+ miejsc parkingowych przed obiektem

Wynajem samochodów

Wynajem samochodów

Darmowe wifi

Darmowe wifi

Kącik dla dzieci

Kącik dla dzieci

Punkt gastronomiczny

Punkt gastronomiczny

Stacja ładowania dla samochodów elektrycznych

Stacja ładowania dla samochodów elektrycznych

Obiekt z dostępem dla osób niepełnosprawnych

Obiekt z dostępem dla osób niepełnosprawnych

Dostawa auta nowego pod wskazany adres

Dostawa auta nowego pod wskazany adres

Auto zastępcze na czas serwisu

Auto zastępcze na czas serwisu

Dział ubezpieczeń

Dział ubezpieczeń

Dział finansowy (kredyty/leasingi)

Dział finansowy (kredyty/leasingi)

Naprawy powypadkowe

Naprawy powypadkowe

Strefa relaksu

Strefa relaksu

Telewizja

Telewizja

Sklep z częściami

Sklep z częściami

Najnowsze opinie

Zobacz wszystkie

Użytkownik sieci Opinia z Google

5 czerwca 2026 16:11

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Bardzo polecam zakup ...

... samochodu w tym salonie, szczególnie u Pana Rafała. Od pierwszego telefonu do odbioru samochodu minęło 8 dni, sprawna komunikacja i profesjonalna obsługa

Użytkownik sieci Opinia z Google

16 maja 2026 14:25

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

5 gwiazdek

Użytkownik sieci Opinia z Google

29 kwietnia 2026 15:41

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Polecam zarówno dział ...

... sprzedaży jak i serwis. W odebranej w sierpniu KIA Sportage wykonałem dodatkowo zabezpieczenie podwozia, serwis olejowy a ostatnio likwidację szkody parkingowej.Obsługa znakomita, samochód zastępczy, krótkie terminy. Jerzy Sosiński

Użytkownik sieci Opinia z Google

29 kwietnia 2026 10:45

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Profesjonalne podejście do klienta, zdecydowanie polecam.

Użytkownik sieci Opinia z Google

23 kwietnia 2026 09:53

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Najlepszy serwis KIA ...

... z jakim miałem do czynienia. Idealne połączenie życzliwości, uczciwości i profesjonalizmu. Przez godzinę naprawili mi reflektor na który inna - nieuczciwa ASO - rezerwowała sobie cały dzień. Ceny BARDZO przytomne, tzn. wg taryfikatora, ale - nie absolutnie oszukują. Radzą, tłumaczą, uśmiechają się. BARDZO dziękuję.

Wszyscy (0)
Serwis (0)
Salon (0)

Ten salon nie ma jeszcze dodanych pracowników.

Użytkownik sieci Opinia z Google

20 lipca 2023 15:32

Salon - samochody nowe

nie polecam 1/5
1

Nie polecam. Może ...

... serwis dobry do wymiany wycieraczek lub oleju. Ale już w zakresie problemu z elektroniką to potrafią tylko diagnozować. Po 3 h nic nie znaleźli, mimo błędu na komputerze. Jedyne co umieją to wystawić rachunek za oddanie nienaprawionego samochodu z adnotacją do dalszej diagnostyki, oczywiście płatnej.

Użytkownik sieci Opinia z Google

30 czerwca 2023 13:31

Salon - samochody nowe

nie polecam 1/5
1

Salon super ale ...

... jak można tak lekceważyć klientów 4 osoby przy biurku żadna nie podeszła choć byłem tam dobre 40 minut, chciałem kupić córce auto pojechałem do łodzi tam przy wejściu byłem obsłużony na 100%, czas najwyższy żeby właściciel zainteresował się pracownikami bo to już drugi raz kiedy auto biorę nie w rodzimym miescie

Użytkownik sieci Opinia z Google

11 maja 2023 14:09

Salon - samochody nowe

nie polecam 1/5
1

Auto używane, zakupione ...

... w salonie w Łowiczu przestało jeździć po tygodniu od momentu odbioru. Po oddaniu samochodu na inny serwis, okazało się, że wszystkie wtryski są do wymiany. Na szczęście udało się wymienić wtryski na gwarancji, aczkolwiek sytuacja niedopuszczalna. Radzę dokładnie sprawdzić samochód przed zakupem.

Użytkownik sieci Opinia z Google

24 lutego 2023 16:34

Salon - samochody nowe

nie polecam 1/5
1

Z przykrością muszę ...

... wystawić swój pierwszy negatywny komentarz, do tej pory nie spotkałem się z tak mało fachowym serwisem. Samochód na okresie gwarancyjnym mechanicy nie potrafią znaleźć przyczyny nadmiernie rozładowującego się akumulatora, nie posiadają urządzeń do pomiaru pojemności akumulatora. Problem zaczął się w pierwszym roku eksploatacji samochodu od błędów wyświetlanych na desce rozdzielczej, zaleceniem serwisu było doładowywanie akumulatora. Obecnie trzeba doładować akumulator dwa razy w miesiącu. By napięcie nie spadło poniżej 12,07V. Więc postanowiłem ponownie diagnozować przyczynę. Przypomnę, że na okresie gwarancyjnym serwis za sprawdzenie akumulatora sprzętem do pomiaru prądu rozruchowego o co tak naprawdę nie prosiłem, kasuje prawie 200zł(brutto). Problemu nie rozwiązali ale zarobić musieli. Serwisant każe robić ekspertyzą na własną rękę więc takową zrobiłem i podczas kolejnego okresowego badania chciałem przedstawić pomiary, a kierownik serwisu nawet nie chce zobaczyć przeprowadzonego testu. ODRADZAM za brak chęci diagnozowania problemów a tylko zarobkowe traktowanie klienta!!!

Użytkownik sieci Opinia z Google

14 lutego 2023 19:40

Salon - samochody nowe

nie polecam 1/5
1

Lepiej omijać to miejsce z daleka..

Użytkownik sieci Opinia z Google

14 lutego 2023 19:37

Salon - samochody nowe

nie polecam 1/5
1

Tragedia…

Użytkownik sieci Opinia z Google

1 lutego 2023 17:51

Salon - samochody nowe

nie polecam 1/5
1

Jeśli ktoś zamierza ...

... kupić auto używane w tym salonie to radzę sprawdzić go po numerze VIN bardzo dokładnie. Auto zakupione jako bezwypadkowe, gdzie po roku czasu przez przypadek odwiedzając inny serwis wyszło że samochód jest po kolizji oraz remontowany silnik krótki. Kilkukrotnie prosiłam o wydruk historii po numerze VIN i cały czas odmawiano mi wydruku. Szkoda, że wtedy nie zapaliła mi się czerwona lampka i nie sprawdzałam sama historii tego pojazdu. W salonie panuje jeden wielki nieład i bałagan. Jedno mówią drugie robią. Najgorszy salon i serwis z jakim przyszło mi się spotkać. wiem także, że nie jestem jedyną i na pewno nie ostatnią osobą oszukaną przez ten salon jeśli chodzi o zakup używanego samochodu.

Michal Borecki

27 lipca 2022 17:54

Serwis

nie polecam 1/5
1

Serwis klimatyzacji

Radzę uważać na ten serwis! Dzisiaj dowiedziałem się w innym serwisie że z mojego samochodu został usunięty nowy czujnik R1234YF a wpuszczony starego typu R123a. Nie dość że skasowano mnie na 1500 złotych za pełen przegląd z uzupełnieniem czynnika to na tą chwilę mam pojazd z brakiem homologacji. Chyba nie muszę tłumaczyć co ubezpieczyciel sprawdza żeby nie płacić. Efekt jest taki że to druga rzecz( oszustwo) w tym miejscu a klient liczony jest jak za pełnowartościową usługę.

Użytkownik sieci Opinia z Google

23 czerwca 2022 22:45

Salon - samochody nowe

nie polecam 1/5
1

Najgorszy serwis KIA ...

... w jakim bylam.Mechanik nie zna sie na tym co robi, wymysla wszysyko żeby naciągnąć czlowieka na kase. Uslyszalam ze usterka kamery, jest uszkodzeniem mechanicznym, ze ewidentnie przy niej grzebano przez co nastąpiło jej popsucie, w takim razie za jej wymiane musze zaplacic z wlasnej kieszeni. Edit: Dodam ze w innym salonie usterke naprawiono na gwarancji, nie robiac przy tym problemow. Nielogicznym jest, aby majac gwaracje na auto, probowac cos naprawiac na wlasna reke, natomiast Pan mechanik tak uwaza. Jeszcze dziwniej, bo juz miala miejsce podobna awaria i również bez problemu zostala uznana w innym servisie. Nie tak dawno miala miejscie kokejna sytuacja, pojawil sie problem odprysku lakieru w jednym miejscu, ciagu. Gdzie również, uslyszakam ze jest to uszkodzenie mechaniaczne i na tym zakonczyl sie temat! W innym punkcie Panstwo wytlumaczyli czemu moglo sie tak zadziac i znalezli altetnatywe, satysfakcjonujaca mnie, a ich servis stawiajaca w dobrum swietle. Nie mozemy zrobic tego w ten sposob, ale jesli pania to satusfakckonuje, proponijemy zrobic to tak...zeby zniwelowac problem, domowimy to co potrzeba w gratisie. Czemu w innych serwisach mozna a u Panstwa nie? Dodam rowniez, ze o kontakt z Panstwem bardzo trudno. Jednym razem mialam byc zapiasna, okazalo sie ze nie jestem. Innym razem mialam otrzymac wiadomosc zwrotna na drugi dzien, dostalam po tygodniu, po przypomnieniu sie e-mailem. W dobie telefonow, intetnetu tak ciezko o kontak? Czy moze jednak ciezko znaleźć sumiennych pracowników? Pozdrawiam

Użytkownik sieci Opinia z Google

9 kwietnia 2022 16:58

Salon - samochody nowe

nie polecam 1/5
1

Dzień dobry, proszę ...

... zapytać Zespół czy klienci byli obsługiwani zgodnie z kolejką?

Użytkownik sieci Opinia z Google

14 grudnia 2021 06:16

Salon - samochody nowe

nie polecam 1/5
1

Odwiedziłem salon MGT ...

... w Łowiczu po wcześniejszym umówieniu się na jazdę próbną. Niestety, Pani z którą byłem umówiony wyjechała gdzieś z salonu i nie raczyła wrócić na umówioną godzinę. Grzecznie odczekałem 15 minut i udałem się 50 km do domu. Totalne olanie klienta, nie polecam. Dodam jeszcze kilka szczegółów, ponieważ otrzymałem odpowiedź od Właściciela, który stara się mnie obrazić: przyjechałem do salonu wraz z żoną o godzinie 13:30. Na jazdę próbną byłem umówiony o godzinie 14:00. Salon opuściłem o 14:15 czyli 15 minut po umówionej godzinie. W tym czasie dwa razy podchodziliśmy do recepcji pytając kiedy odbędzie się jazda próbna. Za każdym razem otrzymywaliśmy odpowiedź, że trzeba czekać. Przez 45 minut żaden z 3 handlowców ani kierownik nie zainteresował się nami. Panie Właścicielu proszę przejrzeć monitoring, zanim następny raz będzie starał się Pan obwiniać mnie, bo sobie nie poradziłem.

Użytkownik sieci Opinia z Google

2 listopada 2021 14:46

Salon - samochody nowe

nie polecam 1/5
1

Kłamcy i oszuści. Przestrzegam i nie polecam.

Użytkownik sieci Opinia z Google

13 sierpnia 2021 14:11

Salon - samochody nowe

nie polecam 1/5
1

1 gwiazdka

Użytkownik sieci Opinia z Google

29 lipca 2021 18:19

Salon - samochody nowe

nie polecam 1/5
1

Najgorszy salon KIA ...

... z jakim miałem, nieprzyjemność się spotkać, obsługa podchodzi w sposób olewający, zmuszeni do pracy, o każdą sprawę trzeba się kłócić tygodniami, stanowczo nie polecam 👎

Użytkownik sieci Opinia z Google

22 lipca 2020 09:11

Salon - samochody nowe

nie polecam 1/5
1

1 gwiazdka

Użytkownik sieci Opinia z Google

1 lipca 2020 23:49

Salon - samochody nowe

nie polecam 1/5
1

Witam gdybym mógł ...

... nie dał bym żadnej gwiazdki przyjechałem na serwis z awaria wspomagania autem praktycznie nie dało sie jechać prosząc o podłączenie pod komputer pracownik servisu mnie wysmial i podał termin za 3tyg bo teraz idzie na urlop . Ostatni raz odwiedzilem wasz serwis nie pozdrawiam

Użytkownik sieci Opinia z Google

14 lutego 2020 17:42

Salon - samochody nowe

nie polecam 1/5
1

Nie polecam. Mowią ...

... jedno robią drugie. Umowione terminy dla nich nie istnieją...

Użytkownik sieci Opinia z Google

3 lutego 2020 13:52

Salon - samochody nowe

nie polecam 1/5
1

Nie polecam. Pojechaliśmy ...

... tydzień temu i byliśmy zainteresowani zakupem auta używanego. Zależało nam jednak aby przed kupnem zrobić przegląd. Sprzedawca powiedział, że w sobotę nie jest to możliwe, więc on ten przegląd zorganizuje w poniedziałek lub wtorek. Gdy w umówionym terminie nikt się do nas nie odzywał, skontaktowaliśmy się sami. Sprzedawca odpowiedział, że przegląd będzie możliwy w czwartek/piątek. Zadzwoniliśmy w piątek z pytaniem jak sytuacja. Sprzedawca znów odpowiedział, że się nie udało i będzie to możliwe za dzień lub 2. Dziś zobaczyliśmy, że oferta nie jest już aktualna... Oczywiście nikt się do nas nie odezwał. Brak profesjonalizmu! Sprzedawca (p. Łukasz) oszukiwał nas przez ponad tydzień.

Użytkownik sieci Opinia z Google

22 grudnia 2019 16:28

Salon - samochody nowe

nie polecam 1/5
1

Jeśli ktoś zamierza ...

... kupić auto używane w tym salonie to radzę sprawdzić go po numerze VIN bardzo dokładnie. Auto zakupione jako bezwypadkowe, gdzie po roku czasu przez przypadek odwiedzając inny serwis wyszło że samochód jest po kolizji oraz remontowany silnik krótki.

Użytkownik sieci Opinia z Google

20 listopada 2019 11:11

Salon - samochody nowe

nie polecam 1/5
1

Szkoda czasu nerwów ...

... i pieniędzy!!!!!!!!!!! 500km przejechane na darmo !!!!!!!!!!!!!Auto miało być nie bite okazało się na miejscu ze bite nie polecam tego miejsca

Twoja opinia została wysłana do moderatora.

Poznaj cykl życia opinii »