| Ogólny: | 46 830 34 25 |
| Sprzedaż: | 512 329 809 |
| Serwis: | 512 329 809 |
| Części: | 512 329 809 |
83%
użytkowników
rekomenduje
Godziny otwarcia:
08:00 - 17:00
09:00 - 14:00
Nieczynne
O nas
Firma MGT to gwarancja profesjonalizmu, wysokiej jakości usług oraz pasji w dziedzinie motoryzacji.
Skontaktuj się z nami
Bez względu na to, w jaki sposób do nas dotrzesz i jakie pytania zadasz, jesteśmy gotowi do pomocy. Wybierz jedną z poniższych opcji, a my postaramy się odpowiedzieć najszybciej jak to będzie możliwe!
Odwiedź naszą placówkę - nasi doradcy są zawsze do Twojej dyspozycji. Możesz też skontaktować się z nami telefonicznie lub elektronicznie.
Zobacz więcej
Ekspres do kawy
Usługi door to door
50+ miejsc parkingowych przed obiektem
Wynajem samochodów
Darmowe wifi
Kącik dla dzieci
Punkt gastronomiczny
Stacja ładowania dla samochodów elektrycznych
Obiekt z dostępem dla osób niepełnosprawnych
Dostawa auta nowego pod wskazany adres
Auto zastępcze na czas serwisu
Dział ubezpieczeń
Dział finansowy (kredyty/leasingi)
Naprawy powypadkowe
Strefa relaksu
Telewizja
Sklep z częściami
Najnowsze opinie
Zobacz wszystkie
Użytkownik sieci
5 czerwca 2026 16:11
Salon - samochody nowe
Bardzo polecam zakup ...
... samochodu w tym salonie, szczególnie u Pana Rafała. Od pierwszego telefonu do odbioru samochodu minęło 8 dni, sprawna komunikacja i profesjonalna obsługa
Użytkownik sieci
16 maja 2026 14:25
Salon - samochody nowe
5 gwiazdek
Użytkownik sieci
29 kwietnia 2026 15:41
Salon - samochody nowe
Polecam zarówno dział ...
... sprzedaży jak i serwis. W odebranej w sierpniu KIA Sportage wykonałem dodatkowo zabezpieczenie podwozia, serwis olejowy a ostatnio likwidację szkody parkingowej.Obsługa znakomita, samochód zastępczy, krótkie terminy. Jerzy Sosiński
Użytkownik sieci
29 kwietnia 2026 10:45
Salon - samochody nowe
Profesjonalne podejście do klienta, zdecydowanie polecam.
Użytkownik sieci
23 kwietnia 2026 09:53
Salon - samochody nowe
Najlepszy serwis KIA ...
... z jakim miałem do czynienia. Idealne połączenie życzliwości, uczciwości i profesjonalizmu. Przez godzinę naprawili mi reflektor na który inna - nieuczciwa ASO - rezerwowała sobie cały dzień. Ceny BARDZO przytomne, tzn. wg taryfikatora, ale - nie absolutnie oszukują. Radzą, tłumaczą, uśmiechają się. BARDZO dziękuję.
Ten salon nie ma jeszcze dodanych pracowników.
Użytkownik sieci
7 marca 2019 10:26
Salon - samochody nowe
Umówienie przeglądu rocznego ...
... - recepcja połączyła mnie z serwisem, gdzie w ciągu 3 minut umówiłem wizytę na dogodny termin. Kolejną minutę zajął temat przedłużenia polisy ubezpieczeniowej (agent będzie oddzwaniał po wyliczeniu składek). Szybko i sprawnie załatwiona sprawa.
Użytkownik sieci
12 grudnia 2018 09:27
Salon - samochody nowe
To już drugie ...
... auto KIA CEED zakupione i serwisowane w w tym serwisie.Jakość wykonywanych przeglądów i napraw jest bez żadnych zastrzeżeń. Obsługa bardzo miła, doradztwo również. Jestem pełen uznania dla pracy tego serwisu i salonu.
Użytkownik sieci
19 listopada 2018 12:09
Salon - samochody nowe
5 gwiazdek
Użytkownik sieci
5 listopada 2018 16:46
Salon - samochody nowe
Polecam Dział sprzedaży ...
... bardzo pomocny nas obsługiwał Pan Piotr w skrócie odpowiednia osoba na właściwym stanowisku, umawiał nam serwisy oraz opiekował się w pełnym zakresie nawet gadżety dla dzieciaków dostaliśmy, po serwisie nawet auto chcieli nam umyć, w poczekalni jest miejsce dla dziecka biurko pod laptopa, TV, express do kawy P.s. Z zasady nie daje maksymalnej oceny żeby zostawić miejsce na ciągłą poprawę jakości usług.
Użytkownik sieci
16 kwietnia 2018 08:07
Salon - samochody nowe
5 gwiazdek
Użytkownik sieci
22 marca 2018 19:21
Salon - samochody nowe
Jeżeli chodzi o ...
... serwis to jest Liga Mistrzów. Myślę, że do Łowicza na szkolenie z obsługi klienta powinni przyjechać pracownicy Warszawskich serwisów KIA. Ja próbowałem serwisować auto w Warszawie ale już mi przeszło i po stokroć wolę poświęcić trochę czasu i pieniędzy na wyjazd do Łowicza. Przynajmniej mam pewność, że samochód będzie uczciwie zdiagnozowany i naprawiony. Kiedyś na przykład pojechałem do serwisu MGT bo samochód przerywał, tracił moc. Byłem przekonany, że to sonda lambda, która nie jest objęta gwarancją, na miejscu okazało się że problemem był częściowo zanieczyszczony układ paliwowy. Całkowity koszt naprawy 160 PLN pomimo, że spokojnie dało się w tym przypadku wydoić klienta opowiadając odpowiednią historię. Ostatnio miałem problem ze sprzęgłem - w WARSZAWSKIM serwisie dowiedziałem się, że w ramach gwarancji to się nie da tego zrobić pomimo, że jeszcze sami nie byli w stanie powiedzieć czego dotyczyła awaria. Naprawa miała trwać co najmniej 2 dni. W ŁOWICZU diagnoza 30 minut a sama naprawa ok. 3 godzin i WSZYSTKO W RAMACH GWARANCJI !!! Wszystkie wizyty w serwisie w Łowiczu jak najbardziej pozytywne. Życzę utrzymania tego poziomu.
Użytkownik sieci
26 stycznia 2018 12:42
Salon - samochody nowe
5 gwiazdek
Użytkownik sieci
17 stycznia 2018 12:39
Salon - samochody nowe
5 gwiazdek
Użytkownik sieci
16 grudnia 2017 13:36
Salon - samochody nowe
5 gwiazdek
Użytkownik sieci
6 grudnia 2017 08:57
Salon - samochody nowe
Super ludzie. Profesjonalizm.
Użytkownik sieci
25 października 2017 21:08
Salon - samochody nowe
4 gwiazdki
Użytkownik sieci
25 października 2017 14:26
Salon - samochody nowe
5 gwiazdek
Użytkownik sieci
11 października 2017 16:04
Salon - samochody nowe
5 gwiazdek
Użytkownik sieci
14 września 2017 13:47
Salon - samochody nowe
5 gwiazdek
Użytkownik sieci
17 sierpnia 2017 21:13
Salon - samochody nowe
Polecam szczerze. Fajni ...
... ludzie, znający się na rzeczy z dobrym podejściem do klienta.
Użytkownik sieci
8 sierpnia 2017 18:33
Salon - samochody nowe
Super 😀 Może ...
... sam budynek wrażenia nie robi ale obsługa przemiła, rzetelna i profesjonalna podchodząca z uśmiechem i zrozumieniem do potrzeb klienta.
Użytkownik sieci
19 lipca 2017 14:28
Salon - samochody nowe
Super salon samochodowy miła obsługa
Użytkownik sieci
25 czerwca 2017 21:29
Salon - samochody nowe
W salonie mieliśmy ...
... wraz z żoną możliwość poznania miłych, kulturalnych, uczciwych i rzetelnych ludzi. To nie tylko Pani Kasia, ale również męska część zespołu, a więc Panowie Piotr Szkup, Łukasz Drabik oraz Andrzej Ratyński. Życzymy innym, aby wszędzie spotykali tylko takich ludzi,
Użytkownik sieci
15 czerwca 2017 07:51
Salon - samochody nowe
5 gwiazdek
Użytkownik sieci
2 lutego 2017 14:36
Salon - samochody nowe
Polecam