Poproś o ofertę strzałka w lewo
home / Wyniki wyszukiwania / KIA - MGT Łowicz
Zdjęcie profilowe dealera KIA - MGT Łowicz

KIA - MGT Łowicz

pin

Zobacz na mapie

pin

Łowicz, Bolimowska 75

SALON | SERWIS

83%

użytkowników

rekomenduje

4.32
(340)
white-star Dodaj opinie

Sprzedaż:

512 329 809

Części:

512 329 809

Godziny otwarcia:

08:00 - 17:00

09:00 - 14:00

Nieczynne

O nas

Firma MGT to gwarancja profesjonalizmu, wysokiej jakości usług oraz pasji w dziedzinie motoryzacji.

Skontaktuj się z nami

Bez względu na to, w jaki sposób do nas dotrzesz i jakie pytania zadasz, jesteśmy gotowi do pomocy. Wybierz jedną z poniższych opcji, a my postaramy się odpowiedzieć najszybciej jak to będzie możliwe!
Odwiedź naszą placówkę - nasi doradcy są zawsze do Twojej dyspozycji. Możesz też skontaktować się z nami telefonicznie lub elektronicznie.

Zobacz więcej

KIA - MGT Łowicz
ikona informacji ikona informacji biała Informacje ogólne
ikona osoby ikona osoby biała Pracownicy (0)
gwiazda gwiazda Opinie (340)
Udogodnienia
Ekspres do kawy

Ekspres do kawy

Usługi door to door

Usługi door to door

50+ miejsc parkingowych  przed obiektem

50+ miejsc parkingowych przed obiektem

Wynajem samochodów

Wynajem samochodów

Darmowe wifi

Darmowe wifi

Kącik dla dzieci

Kącik dla dzieci

Punkt gastronomiczny

Punkt gastronomiczny

Stacja ładowania dla samochodów elektrycznych

Stacja ładowania dla samochodów elektrycznych

Obiekt z dostępem dla osób niepełnosprawnych

Obiekt z dostępem dla osób niepełnosprawnych

Dostawa auta nowego pod wskazany adres

Dostawa auta nowego pod wskazany adres

Auto zastępcze na czas serwisu

Auto zastępcze na czas serwisu

Dział ubezpieczeń

Dział ubezpieczeń

Dział finansowy (kredyty/leasingi)

Dział finansowy (kredyty/leasingi)

Naprawy powypadkowe

Naprawy powypadkowe

Strefa relaksu

Strefa relaksu

Telewizja

Telewizja

Sklep z częściami

Sklep z częściami

Najnowsze opinie

Zobacz wszystkie

Użytkownik sieci Opinia z Google

5 czerwca 2026 16:11

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Bardzo polecam zakup ...

... samochodu w tym salonie, szczególnie u Pana Rafała. Od pierwszego telefonu do odbioru samochodu minęło 8 dni, sprawna komunikacja i profesjonalna obsługa

Użytkownik sieci Opinia z Google

16 maja 2026 14:25

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

5 gwiazdek

Użytkownik sieci Opinia z Google

29 kwietnia 2026 15:41

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Polecam zarówno dział ...

... sprzedaży jak i serwis. W odebranej w sierpniu KIA Sportage wykonałem dodatkowo zabezpieczenie podwozia, serwis olejowy a ostatnio likwidację szkody parkingowej.Obsługa znakomita, samochód zastępczy, krótkie terminy. Jerzy Sosiński

Użytkownik sieci Opinia z Google

29 kwietnia 2026 10:45

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Profesjonalne podejście do klienta, zdecydowanie polecam.

Użytkownik sieci Opinia z Google

23 kwietnia 2026 09:53

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Najlepszy serwis KIA ...

... z jakim miałem do czynienia. Idealne połączenie życzliwości, uczciwości i profesjonalizmu. Przez godzinę naprawili mi reflektor na który inna - nieuczciwa ASO - rezerwowała sobie cały dzień. Ceny BARDZO przytomne, tzn. wg taryfikatora, ale - nie absolutnie oszukują. Radzą, tłumaczą, uśmiechają się. BARDZO dziękuję.

Wszyscy (0)
Serwis (0)
Salon (0)

Ten salon nie ma jeszcze dodanych pracowników.

Użytkownik sieci Opinia z Google

26 marca 2026 08:20

Salon - samochody nowe

nie polecam 1/5
1

Serwis to porażka ...

... trzeba sprawdzać czy zlecone prace zostały faktycznie wykonane a pieniądze wzięte, w moim przypadku płyn hamulcowy wymieniony tylko w zbiorniczku a w przewodach nic nie ruszone, świece które dostarczyłem sam nie wymienione i zaginęły. Nie dość że oszukują to jeszcze kradną. Czy ktoś miał podobne doświadczenia i czy zgłaszaliscie na policję bo mam taki zamiar. Po otrzymaniu wezwania od adwokata kia Łowicz a czekając na opinię rzeczoznawcy PZM publikuję oświadczenie " Niniejszym oświadczam, iż zamiesczona przeze mnie powyżej negatywna opinia jest nieprawdziwa przedstawione przeze mnie zarzuty nie mają pokrycia w rzeczywistości, zaś naruszają dobre imię MGT M. Tak A. Dymek Do. j."

Użytkownik sieci Opinia z Google

27 lutego 2026 09:18

Salon - samochody nowe

nie polecam 1/5
1

z naprawy blacharskiej ...

... nie zadowolony,brak możliwości rozmowy z prezesem KIA Łowicz

Użytkownik sieci Opinia z Google

18 lutego 2026 14:56

Salon - samochody nowe

nie polecam 1/5
1

Nie polecam, w ...

... internecie cena wynajmu podana jako brutto a po przyjeździe po auto Pani informuje że to jednak kwota netto. Nie polecam!

Użytkownik sieci Opinia z Google

7 lutego 2026 14:51

Salon - samochody nowe

nie polecam 1/5
1

Ja również nie ...

... polecam tego salonu problemy ze wszystkim ..Przy odbiorze nowego auta 3 lata temu Pan który nam załatwiał sprzedaż taki czarny wysoki który sprzedaje auta Auta Wyłudził od nas 500zl za woskowanie Auta ktorego tak naprawdę nie zrobił to oszust i. naciągacz

Użytkownik sieci Opinia z Google

23 grudnia 2025 11:59

Salon - samochody nowe

nie polecam 1/5
1

Zdecydowanie NIE polecam ...

... tego salonu, problemy były zarówno na etapie odbioru samochodu jak i obecnie przy naprawie szkody z ubezpieczenia. W pierwszym przypadku okazało sie że, auto zostało zamówione dopiero miesiąc po podpisaniu umowy, gdzie w terminie 2 tyg od podpisania miał nastąpić odbiór. Informacje uzyskane od innego pracownika który zastępował Pana Rafała w trakcie urlopu. Kontakt jednostrony jak klient zadzwoni kilka razy to sie może czegos dowie, niekoniecznie prawdy. Oczywiście przez cały czas zwodził że poźnienie wynika z problemów logistycznych na magazynie i za dwa dni napewno pojazd pojawi sie u nich w salonie. Druga nieprzyjemna sytuacja dalej trwa samochód został oddany do naprawy szkody z OC półtora tygodnia przed świętami, z wyraźnym zapewnieniem, że auto na pewno będzie gotowe przed świętami, nie ma innej opcji nawet. Kontakt z salonem jak w poprzednim wypadku dramatyczny. Trzeba znowu samemu dzwonić i się dopraszać, bo nikt z obsługi nie informuje klienta o statusie naprawy. Nie została przekazana informacja ze pojazd nie jest naprawiany na miejscu, bez jakiejkolwiek informacji został przekazany innej osobie do użytku i "przetransportowany" do zewnętrznej firmy. Z informacji przekazywanych przez Pania Ilone na dwu miesiecznym samochodzie kolor tak sie zmienił od warunków atmosferycznych i mycia że nie sa w stanie go dopasować i wymaga "cieniowania", na ten moment brak informacji ile bedzie jeszcze trwało dobieranie koloru przez ich lakiernika. Przez brak rzetelności i okłamywanie klienta, dzień przed świętami zostaje się bez samochodu i bez jakiegokolwiek środka transportu. Nie było już możliwości zorganizowania auta zastępczego w tak krótkim terminie. Serwis nie wykazał absolutnie żadnego zainteresowania rozwiązaniem problemu, który sam stworzył. Brak profesjonalizmu, brak komunikacji i brak szacunku do klienta. Takie podejście jest niedopuszczalne i proszę dla własnego zdrowia i nerwów kilka razy zastanowić się przed zakupem jak i serwisowaniem auta w tym salonie.

Użytkownik sieci Opinia z Google

23 listopada 2025 02:32

Salon - samochody nowe

nie polecam 1/5
1

Moje doświadczenia z ...

... Salonem KIA w Łowiczu były niestety dalekie od standardów, jakich oczekuje się od autoryzowanego serwisu. Po zakupie auta z informacją o gwarancji pojawiły się problemy ze skrzynią biegów. Zgłosiłem reklamację, ale od tego momentu proces stał się długi, mało przejrzysty i wymagał ode mnie ciągłego dopominania się o informacje. Diagnostyka, którą wykonano, była bardzo ograniczona, a komunikacja — nieregularna i pełna sprzecznych informacji. Kilkukrotnie obiecywano mi odpowiedź „następnego dnia”, po czym mijały kolejne dni bez żadnego kontaktu. Nie piszę tej opinii złośliwie, ale z rozczarowaniem. Liczyłem na profesjonalne podejście i jasną komunikację, a tymczasem sprawa wymagała ode mnie ogromu nerwów i zaangażowania. Mam nadzieję, że moje doświadczenie pomoże innym klientom świadomie podjąć decyzję.

Użytkownik sieci Opinia z Google

15 maja 2025 11:02

Salon - samochody nowe

nie polecam 1/5
1

Niestety, typowe zachowanie ...

... "sprzedawcy". W momencie chęci zakupu nowego auta, kontakt był sprawny i szybki. Natomiast po zwróceniu się z prośbą o zwrot zaliczki pojawiły się zupełnie nieuzasadnione i niezgodne z prawem wymagania dotyczące dokumentacji. Odpowiedzi przychodziły co dwa dni — i to dopiero po moich ponagleniach. Mam wrażenie, że gdybym nie interweniował u Dyrektora salonu, mógłbym czekać na zwrot pieniędzy w nieskończoność. Jeśli macie możliwość zakupu u kogoś innego niż u Pana Adama — szczerze polecam skorzystać z tej opcji. Na koniec Pan Adam pozwolił sobie nawet na bardzo nieprzyjemny, wręcz chamski ton w korespondencji. Być może sama firma nie jest aż tak zła, jak ten konkretny pracownik. Z drugiej strony, jeśli po interwencji u przełożonego pracownik wciąż pozwala sobie na tak niestosowne wiadomości do klienta, to pojawiają się uzasadnione wątpliwości co do sposobu zarządzania tym salonem.

Jakub W

15 maja 2025 11:01

Salon - samochody nowe

nie polecam 1/5
1

Brak kompetencji i szacunku do klienta

Niestety, typowe zachowanie "sprzedawcy". W momencie chęci zakupu kontakt był sprawny i szybki. Natomiast po zwróceniu się z prośbą o zwrot zaliczki pojawiły się zupełnie nieuzasadnione i niezgodne z prawem wymagania dotyczące dokumentacji. Odpowiedzi przychodziły co dwa dni — i to dopiero po moich ponagleniach. Mam wrażenie, że gdybym nie interweniował u Dyrektora salonu, mógłbym czekać na zwrot pieniędzy w nieskończoność.

Jeśli macie możliwość zakupu u kogoś innego niż u Pana Adama — szczerze polecam skorzystać z tej opcji. Na koniec Pan Adam pozwolił sobie nawet na bardzo nieprzyjemny, wręcz chamski ton w korespondencji.

Być może sama firma nie jest aż tak zła, jak ten konkretny pracownik. Z drugiej strony, jeśli po interwencji u przełożonego pracownik wciąż pozwala sobie na tak niestosowne wiadomości do klienta, to pojawiają się uzasadnione wątpliwości co do sposobu zarządzania tym salonem.

Użytkownik sieci Opinia z Google

13 kwietnia 2025 08:28

Salon - samochody nowe

nie polecam 1/5
1

Będziesz marnował czas ...

... i wracał tam 3x z tym samym problemem a i tak nie naprawią z powodu braku umiejętności, lub czasu (w sumie sam nie wiem co gorsze, wiem że 4 raz tam nie wrócę). W moim przypadku pracownik który przyjmował samochód na okresowy przegląd nie zapytał nawet czy mam jakieś uwagi do stanu technicznego auta, dopiero po moim upomnieniu zanotował od niechcenia to co zgłosiłem. Zgłosiłem 3 rzeczy, z czego 2 także przy okazji poprzedniego "przeglądu" na 15k (w tym jedną z tych rzeczy już wtedy poprawiali po wykonanym "serwisie", ale jak można się domyśleć bez pozytywnego efektu). Tym razem po odbiorze auta usterki również nie zostały usunięte, a na moje pytanie dlaczego: "bo nie mieliśmy czasu" - choć wizyta była ustalona z tygodniowym wyprzedzeniem. Osoba która ten termin wyznaczała, nie zapytała o usterki, zatem uznałem, że należy takie rzeczy zgłaszać przy okazji sporządzania protokołu przekazania auta do serwisu. Ale okazało się że tak naprawdę nigdy nie ma odpowiedniego czasu na rozmowę o usterkach. W tym miejscu chodzi o to, żeby klient zapłacił za "przegląd" i go czym prędzej odprawić, czas jest, ale na kolejny "przegląd". Deficyt czasu w tym miejscu jest tak wielki, że 10/4/25 w godzinach 8-17, kiedy mieli do dyspozycji auto i jego zawartość, nie znaleźli 1 minuty by wpisać w książkę serwisową, którą zostawiłem w aucie, że dokonali przeglądu - (książka zostawiona w tym samym miejscu co nasadka do śrób zabezpieczających koła - w schowku, wiec musieli tam zajrzeć, żeby wymienić opony). Z usterkami w samochodzie musisz nauczyć się żyć, nie ważne że kupiłeś nowe auto, które jest na gwarancji i to od nich. Po wymianie opon na letnie kierownica w moim aucie łamie ręce - tak bije. Po zapłaceniu przeszło 2000 zł za II przegląd samochodu po 30k km oddali auto nienaprawione w zakresie zgłoszonych usterek i z nieprawidłowo wyważonymi kolami. Serwis mechaniczny w MGT Łowicz jest serwisem tylko z nazwy, co jednoznacznie potwierdza fakt, że większość negatywnych opinii miejsce to zawdzięcza ludziom związanym z "serwisowaniem" aut. Jeżeli nie masz w życiu nic lepszego do roboty śmiało umawiaj się na serwis auta do MGT Łowicz. Będziesz miał możliwość przyjeżdżać na liczne poprawki po "serwisie" które i tak nic nie będą wnosiły. Edit: auto odebrane z MGT Kia Łowicz 10/4/25. 12/4/25 byłem na wulkanizacji: Lewy przód: źle osadzona opona na feldze + źle wyważone koło Prawy przód: źle wyważone koło Lewy tył: bez uwag (brawo dział serwisu MGT KIA Łowicz !) Prawy ty: źle osadzona opona na feldze + źle wyważone koło Po wyjechaniu od wulkanizatora 12/4/25 drgania kierownicy ustały.

Użytkownik sieci Opinia z Google

3 kwietnia 2025 12:08

Salon - samochody nowe

nie polecam 1/5
1

Moja ocena wynika ...

... z przedziwnych standardów panujących w tej firmie. POLECAM ZWRACAĆ SZCZEGÓLNĄ UWAGĘ NA TO OD KOGO KUPUJECIE AUTO, ponieważ pracownicy (może tylko jeden) handlują pod brandem KIA używanymi autami prywatnymi. Na dziwny proceder zwróciłem uwagę tuż przed finalizacja transakcji. Faktura była wystawiona przez firmę pracownika, okazało się, że przez cały czas kontaktował się z prywatnego maila. Kontaktowałem się w tej sprawie z KIA POLSKA, ale nie byli zainteresowani wyjaśnieniem tej sytuacji. Cały proceder uznaje za nie etyczny, a słyszałem o takim "podstawiania aut", pod salony budzące zaufanie, w celu uzyskania lepszej ceny i łatwiejszej sprzedaży. Z moich doświadczeń wynika, że zakup u renomowanego sprzedawcy jest gwarancja sprawności technicznej pojazdu co pracownik KIA próbował wykorzystać.

Użytkownik sieci Opinia z Google

16 marca 2025 18:20

Salon - samochody nowe

nie polecam 1/5
1

Omijać szerokim łukiem. ...

... Zakup samochodu tutaj to jest prawdziwa udręka. Auto dostępne od reki, a transakcja niemożliwa do zrealizowania przez miesiąc. Pan R. - arcymistrz w kwestii nowych kolejnych i coraz ciekawszych problemów, oraz trudności. Kontakt zerowy, poniżej krytyki

Użytkownik sieci Opinia z Google

20 lutego 2025 09:29

Salon - samochody nowe

nie polecam 1/5
1

Do MGT Kia ...

... w Łowiczu trafiłem przypadkiem, poszukując XCeed w wybranym kolorze dla wyprzedaży rocznika 2024. Sam kontakt z doradcą sprzedaży oceniam przeciętnie. Jak już zdecydowałem się na zakup i podpisałem zamówienie na wybrane auto, to ja musiałem dzwonić i dopytywać czy wszystko OK. Doradca sprzedaży cały czas mówił, że dzieje się u nich dużo i mają zamieszanie i pewnie zapomniał mnie poinformować. Na plus, że wszystko załatwiłem zdalnie i nie musiałem jeździć po dokumenty do rejestracji, bo otrzymałem je kurierem. Zapłaciłem za samochód i przyjechałem po jego odbiór. I tu pierwszy raz fizyczny kontakt z MGT. Data i godzina ustalona kilka dni wcześniej. Podczas procesu wydania auta i obsługi na miejscu, poczułem się jak w podrzędnym komisie samochodowym. Od początku pojawiały się problemy. Najpierw opony dodatkowo zamówione nie dojechały na czas, później wyważarka do kół uległa awarii, a jak już udało się zamontować koła, to oddano mi auto mokre z zaciekami i niedomyte. Oczekiwanie na wydanie samochodu od umówionej godziny – ok. 1,5 godziny. Odbierałem już w swoim życiu 8 nowych samochodów (również marki Kia) i wydanie klientowi auta w takim stanie nigdy nie miało miejsca. Poza tym odbyło się to na placu, gdy już było szaro. Na szczęście nie padało. Doradca wydający mi auto nie przeprowadził nawet najprostszego instruktarzu ze mną. Zapytał, czy jeździłem Kia, a gdy odpowiedziałem, że jeżdżę obecnie, to stwierdził, że znam auto. Dodatkowo obsługa i podpisanie dokumentów odbyła się w śmierdzącym smarami i olejem blaszaku. Salon w remoncie. Przy odbiorze samochodu nie otrzymałem książki gwarancyjnej pojazdu, bo tzw. wklejka gwarancyjna się nie wydrukowała. Za dodatkowy komplet opon mogłem zapłacić tylko gotówką, bo niby nie było osoby, która może przyjąć płatność kartą i wystawić fakturę. W końcu otrzymałem książkę gwarancyjna i fakturę kurierem, ale po mojej dwukrotnej interwencji u sprzedawcy. I to ma być autoryzowany dealer Kia? Pierwsze nowe auto z salonu kupowałem w Warszawie w 1999 roku i już wtedy poziom obsługi był na wyższym poziomie niż w MGT w Łowiczu. Proponuję, aby Kia audyt wykonała w tym punkcie i zweryfikowała poziom obsługi klienta.

Użytkownik sieci Opinia z Google

18 stycznia 2025 16:45

Salon - samochody nowe

nie polecam 1/5
1

Chciałbym podzielić się ...

... moimi bardzo negatywnymi doświadczeniami związanymi z serwisem w salonie MGT Autoryzowany Dealer KIA. Niestety, po dwóch przeglądach gwarancyjnych, które tam wykonałem, mam poważne zastrzeżenia do jakości ich pracy oraz podejścia do bezpieczeństwa klientów. Podczas pierwszego przeglądu, po wymianie oleju w silniku, mechanik nie założył uszczelki pod śrubę od spuszczania oleju. W efekcie olej stopniowo wyciekał, co mogło doprowadzić do poważnego uszkodzenia silnika, a nawet jego zatarcia. Jest to niedopuszczalne zaniedbanie, szczególnie w przypadku nowego samochodu, który miał być serwisowany w autoryzowanym punkcie. Podczas kolejnego przeglądu sytuacja była równie niepokojąca. Pracownik serwisu nie dokręcił mi jednego z kół – przykręcone były jedynie dwie śruby! Gdyby nie fakt, że była to zmiana sezonu i wymieniałem akurat koła, mogłoby dojść do poważnego wypadku na drodze. Takie błędy świadczą o braku profesjonalizmu i odpowiedzialności ze strony serwisu. Zdecydowanie odradzam korzystanie z serwisu w tym salonie i sam już nigdy więcej nie zaufam ich usługom.

Użytkownik sieci Opinia z Google

5 stycznia 2025 15:40

Salon - samochody nowe

nie polecam 1/5
1

Salon "jakotako" jak ...

... wynegocjujesz tak masz jednak co do ASO to grubo bym się zastanowił, może ceny mają bardziej atrakcyjne ale jakość usług jest poniżej dna. W kwestii egzekwowania (reklamacji) odpowiedź jest tylko jedna "my dobrze to zrobiliśmy". Naprawdę lepiej pojechać do Łodzi i być pewnym że wszystko jest zrobione jak powinno być. Zdecydowanie odradzam!

Użytkownik sieci Opinia z Google

5 września 2024 11:39

Salon - samochody nowe

nie polecam 1/5
1

Dałbym Zero gwiazdek ...

... ale się nie da!!!. Serwis blacharsko mechaniczny to jakaś porażka. Brak kompetencji , oszustwa i kłamstwa prosto w oczy.. Kierownik zachowuje się jak jak pan i władca nie szanując klienta i jego wlasnosci. Zachowanie kierownika jest bardzo butne i gburowate. On wie najlepiej oczywiście bez sprawdzenia , weryfikacji czy diagnozy. Jak u Barei nie mamy pana płaszcza i co nam Pan zrobi... zdecydowanie odradzam jeśli nie chcesz mieć dodatkowych kosztów za coś co przy okazji ci popsują.

Użytkownik sieci Opinia z Google

3 września 2024 11:59

Salon - samochody nowe

nie polecam 2/5
2

Niestety z wielkiego ...

... zachwytu muszę zmienić opinię na mocno negatywną. Otóż mój samochód był serwisowany tylko i wyłącznie w tym miejscu, Pierwsza wpadka to może błahostka i machnąłem ręką (wlanie płynu letniego do spryskiwaczy pa przełomie marca kwietnia) Ale teraz jestem przekonany że usługi za które słono płaciłem były wykonane lub nie z udziałem zamienników. Z wielkim rozczarowaniem muszę to napisać bo naprawdę byłem zadowolony z obsługi niestety to tylko pozory. Istotą problemu to dosłownie skradziony czynnik chłodniczy w klimatyzacji. W moim Ceed fabrycznie był zastosowany czynnik R1234yf jak większość samochodów nowych samochodów. Wczoraj na przeglądzie poza ASO zostałem poinformowany że posiadam czynnik R134a w 96% a 4% to pozostałość R1234yf. Także ja już swoich praw nie jestem wstanie dochodzić bo wiadomo jaka będzie odpowiedź. Mogę jedynie przestrzec potencjalne ofiary przed "profesjonalnymi" usługami. Nawet nie chcę myśleć na co były wymieniane oleje i inne płyny. Czuje się oszukany na spore pieniądze. Oczywiście ASO w Łowiczu nie ponosi odpowiedzialności za zaistniałą sytuację. Jedym słowem nie polecam.

Użytkownik sieci Opinia z Google

19 sierpnia 2024 13:14

Salon - samochody nowe

nie polecam 1/5
1

Totalnie nie profesjonalna ...

... obsługa, najgorszy salon KIA w jakim byłem...zupełne przeciwieństwo salonów w Warszawie. Kupiłem u nich jeden samochód, ciągle muszę upominać się o dodatki które miały być a nie dostałem. Telefony odbierają jak im wygodnie, załatwienie czegokolwiek mija się z celem lub trzeba non stop się przypominać.

Użytkownik sieci Opinia z Google

5 grudnia 2023 19:36

Salon - samochody nowe

nie polecam 2/5
2

Opinia dotyczy usługi ...

... przeglądu technicznego samochodu marki Kia (samochód 5-letni, na gwarancji producenta). Podczas przeglądu serwis został poproszony o wgranie aktualizacji mapy. W pierwszym momencie poinformowano o braku możliwości wgrania mapy, ponieważ autoryzowany serwis nie dysponuje aktualnymi mapami do wszystkich modeli samochodów Kia. Pomimo zdziwienia i zaakceptowania dość dziwnej sytuacji w trakcie trwania przeglądu poinformowano ze jednak serwis sprobuje mapy zaktualizować i może potrwać to chwile dłużej. Po godzinie oczekiwania poinformowano ze niestety próba aktualizacji się nie powiodła i podjęta będzie kolejna próba. Niestety po kolejnej godzinie oczekiwania sytuacja nie uległa zmianie, samochód został pozbawiony jakichkolwiek map. Kolejna próba również się nie udała. Osoba z serwisu zasugerowała ze samochód posiada „podejrzaną” wersje map, oni nie potrafią tego zrobić, żeby mapy pobrać sobie ze strony producenta i wgrać na własną rękę. Samochód od nowości serwisowany był w innym autoryzowanym punkcie w innym mieście, nigdy nie było problemu, przy każdym okresowym serwisie mapy były aktualizowane na bieżąco. Finalnie auto po serwisie zostało pozbawione nawigacji. Czarę goryczy przelał fakt że stan wnętrza auta po serwisie znacząco odbiegał od stanu przed serwisem - odebrany samochód był brudny/zachlapany błotem. Komiczna sytuacja miała zakończyć się kilka dni później. Serwis zaproponował żeby podjechać w innym wyznaczonym terminie, przygotują plik z mapami i wgrają go jeszcze raz. Niestety ponowna próba wgrania map i kolejna godzina oczekiwania zakończyły się niepowodzeniem. Opinia na 2 gwiazdki a nie na 1 tylko dlatego ze po miesiącu jeden z pracowników dostarczył prawidłowy plik z mapami, który finalnie wygraliśmy sami. Żenujący poziom obsługi. Mieliśmy już kiedyś przyjemność korzystać z usług tego serwisu, nie byliśmy zadowoleni. Wróciliśmy tu jednorazowo z braku czasu i raczej nigdy już nie wrócimy. Nie polecam.

Użytkownik sieci Opinia z Google

28 listopada 2023 19:12

Salon - samochody nowe

nie polecam 1/5
1

Kiedyś nasz ulubiony ...

... salon KIA z rewelacyjnym serwisem. Od 2010r. rodzinnie kupowaliśmy auta w tym salonie. W tym czasie zakupiliśmy tu 2 nowe i 2 używane samochody podlegające bezpośrednio po zakupowej gwarancji sprzedaży. Wymiana wentylatora szybka sprawna profesjonalna. Tak było jeszcze w roku ubiegłym. W tym roku przy przeglądzie gwarancyjnym i rutynowej wymianie filtrów oleju wykryto wyciek oleju między skrzynią a silnikiem. Dyskwalifikuje to auto z codziennego użytku. Uważam więc, że w takim stanie auto nie powinno opuścić serwisu. Dla panów z serwisu jednak to nie problem. Trzy tygodnie oczekiwania i umówiona kolejna wizyta. Poprosiłem o auto zastępcze na czas naprawy samochodu, nie było problemów. Wszystko zmieniło się dzień przed umówioną wizyta. Okazało się, że zastępczego auta nie ma i przecież nikt nie powiedział, że musi być.Tłumaczenie, że dla mnie to narzędzie pracy i bez auta zastępczego zostaje z niczym i nie mogę wykonywać pracy, nie pomogło. Po rozmowie z kierownictwem salonu usłyszałem, że przecież są inne serwisy w których mogę naprawić auto. Dla mnie znaczy to tylko tyle, że zarówno salon sprzedaży jak i serwis totalnie ignorują klienta i po zakończonej transakcji mają nas za totalnych naiwniaków i traktują per noga. Myślę, że ze względu na tak fatalną jakość obsługi i aby ustrzec się problemów lepiej również kupować nowe auta w innym miejscu.STANOWCZO NIE POlECAM !!

Użytkownik sieci Opinia z Google

13 października 2023 07:21

Salon - samochody nowe

nie polecam 1/5
1

Service like another ...

... service . OK . Nothing special. However, getting bodywork repaired on an insurance claim is another level of lack of customer service. The owners should be embarrassed at the level of customer service in this part of the business. A direct telephone number that is permanently switched off. Then you call reception and they say they will leave a message for the main contact and for sure the person responsible will call you back. Of course they never do. Not once, not twice but many times. Then you get an excuse , the main contact is on holiday or is ill. Again, not once or twice, but many times. When finally you get through to him, he tells you the car will be ready Wednesday. When you call it is not ready, then it is ready Saturday, When you call (they don't have the courtesy to call you) it is not ready and may be Monday. For sure they are super customer focused when buying from them, but that is where the customer focus stops. We have bought a couple of cars (new) from them, but this is the last time we do any business with them. Better to drive to a more customer oriented KIA dealer in Warsaw. If I could give 0 or minus stars I would. Scandal!

Twoja opinia została wysłana do moderatora.

Poznaj cykl życia opinii »