| Ogólny: | 46 830 34 25 |
| Sprzedaż: | 512 329 809 |
| Serwis: | 512 329 809 |
| Części: | 512 329 809 |
83%
użytkowników
rekomenduje
Godziny otwarcia:
08:00 - 17:00
09:00 - 14:00
Nieczynne
O nas
Firma MGT to gwarancja profesjonalizmu, wysokiej jakości usług oraz pasji w dziedzinie motoryzacji.
Skontaktuj się z nami
Bez względu na to, w jaki sposób do nas dotrzesz i jakie pytania zadasz, jesteśmy gotowi do pomocy. Wybierz jedną z poniższych opcji, a my postaramy się odpowiedzieć najszybciej jak to będzie możliwe!
Odwiedź naszą placówkę - nasi doradcy są zawsze do Twojej dyspozycji. Możesz też skontaktować się z nami telefonicznie lub elektronicznie.
Zobacz więcej
Ekspres do kawy
Usługi door to door
50+ miejsc parkingowych przed obiektem
Wynajem samochodów
Darmowe wifi
Kącik dla dzieci
Punkt gastronomiczny
Stacja ładowania dla samochodów elektrycznych
Obiekt z dostępem dla osób niepełnosprawnych
Dostawa auta nowego pod wskazany adres
Auto zastępcze na czas serwisu
Dział ubezpieczeń
Dział finansowy (kredyty/leasingi)
Naprawy powypadkowe
Strefa relaksu
Telewizja
Sklep z częściami
Najnowsze opinie
Zobacz wszystkie
Użytkownik sieci
5 czerwca 2026 16:11
Salon - samochody nowe
Bardzo polecam zakup ...
... samochodu w tym salonie, szczególnie u Pana Rafała. Od pierwszego telefonu do odbioru samochodu minęło 8 dni, sprawna komunikacja i profesjonalna obsługa
Użytkownik sieci
16 maja 2026 14:25
Salon - samochody nowe
5 gwiazdek
Użytkownik sieci
29 kwietnia 2026 15:41
Salon - samochody nowe
Polecam zarówno dział ...
... sprzedaży jak i serwis. W odebranej w sierpniu KIA Sportage wykonałem dodatkowo zabezpieczenie podwozia, serwis olejowy a ostatnio likwidację szkody parkingowej.Obsługa znakomita, samochód zastępczy, krótkie terminy. Jerzy Sosiński
Użytkownik sieci
29 kwietnia 2026 10:45
Salon - samochody nowe
Profesjonalne podejście do klienta, zdecydowanie polecam.
Użytkownik sieci
23 kwietnia 2026 09:53
Salon - samochody nowe
Najlepszy serwis KIA ...
... z jakim miałem do czynienia. Idealne połączenie życzliwości, uczciwości i profesjonalizmu. Przez godzinę naprawili mi reflektor na który inna - nieuczciwa ASO - rezerwowała sobie cały dzień. Ceny BARDZO przytomne, tzn. wg taryfikatora, ale - nie absolutnie oszukują. Radzą, tłumaczą, uśmiechają się. BARDZO dziękuję.
Ten salon nie ma jeszcze dodanych pracowników.
Użytkownik sieci
5 czerwca 2026 16:11
Salon - samochody nowe
Bardzo polecam zakup ...
... samochodu w tym salonie, szczególnie u Pana Rafała. Od pierwszego telefonu do odbioru samochodu minęło 8 dni, sprawna komunikacja i profesjonalna obsługa
Użytkownik sieci
16 maja 2026 14:25
Salon - samochody nowe
5 gwiazdek
Użytkownik sieci
29 kwietnia 2026 15:41
Salon - samochody nowe
Polecam zarówno dział ...
... sprzedaży jak i serwis. W odebranej w sierpniu KIA Sportage wykonałem dodatkowo zabezpieczenie podwozia, serwis olejowy a ostatnio likwidację szkody parkingowej.Obsługa znakomita, samochód zastępczy, krótkie terminy. Jerzy Sosiński
Użytkownik sieci
29 kwietnia 2026 10:45
Salon - samochody nowe
Profesjonalne podejście do klienta, zdecydowanie polecam.
Użytkownik sieci
23 kwietnia 2026 09:53
Salon - samochody nowe
Najlepszy serwis KIA ...
... z jakim miałem do czynienia. Idealne połączenie życzliwości, uczciwości i profesjonalizmu. Przez godzinę naprawili mi reflektor na który inna - nieuczciwa ASO - rezerwowała sobie cały dzień. Ceny BARDZO przytomne, tzn. wg taryfikatora, ale - nie absolutnie oszukują. Radzą, tłumaczą, uśmiechają się. BARDZO dziękuję.
Użytkownik sieci
8 kwietnia 2026 17:00
Salon - samochody nowe
Bardzo Polecamy Salon ...
... MGT KIA w Łowiczu. Nasze dotychczasowe doświadczenia z Salonem dotyczą zakupu dwóch używanych samochodów oraz jednego nowego. W 2011 roku zakupiliśmy w MGT dwuletnią Kia Cee'd, którą użytkowalismy bezawaryjnie przez 4 lata. Po dobrych doświadczeniach z autem marki Kia postanowiliśmy wrócić i w Grudniu 2025 zakupiliśmy ponownie w MGT dwuletnią Kia Sportage oraz w Marcu 2026 nową Kia Stonic. Jeśli chodzi o zakupione przez nas samochody używane Polecamy Pana Łukasza Dziemdziela, natomiast cały proces odbioru przez nas nowej Kia Stonic został przeprowadzony przez Pana Rafała Bogusa bardzo szybko i sprawnie. Zarówno jeśli chodzi o zakup używanych samochodów jak i nowego, jesteśmy bardzo zadowoleni. Dobry i szybki kontakt. Bardzo miła obsługa. Polecamy. 👍👍👍
Użytkownik sieci
7 kwietnia 2026 14:30
Salon - samochody nowe
Polecam zarówno serwis, ...
... jak i salon sprzedaży KIA Łowicz. Kupiliśmy u nich poleasingowe auto i jestem bardzo zadowolona. Przede wszystkim bardzo miła i sprawna obsługa. Zależało mi na czasie jeśli chodzi o odbiór auta i wszystko zostało załatwione bardzo sprawnie. Dodatkowo ogarnęli mi temat opon zimowych i parę innych drobiazgów. Auto w super stanie, prawie jak nowe. Serwis sprawny, pomocny i uczciwy, z czym dziś różnie bywa. Polecam!!!
Użytkownik sieci
26 marca 2026 08:20
Salon - samochody nowe
Serwis to porażka ...
... trzeba sprawdzać czy zlecone prace zostały faktycznie wykonane a pieniądze wzięte, w moim przypadku płyn hamulcowy wymieniony tylko w zbiorniczku a w przewodach nic nie ruszone, świece które dostarczyłem sam nie wymienione i zaginęły. Nie dość że oszukują to jeszcze kradną. Czy ktoś miał podobne doświadczenia i czy zgłaszaliscie na policję bo mam taki zamiar. Po otrzymaniu wezwania od adwokata kia Łowicz a czekając na opinię rzeczoznawcy PZM publikuję oświadczenie " Niniejszym oświadczam, iż zamiesczona przeze mnie powyżej negatywna opinia jest nieprawdziwa przedstawione przeze mnie zarzuty nie mają pokrycia w rzeczywistości, zaś naruszają dobre imię MGT M. Tak A. Dymek Do. j."
Użytkownik sieci
14 marca 2026 11:10
Salon - samochody nowe
Byłem na rocznym ...
... przeglądzie. Wszystko sprawnie, obsługa na wysokim poziomie, cena bardzo atrakcyjna. Do zobaczenia na następnym przeglądzie.
Użytkownik sieci
4 marca 2026 19:34
Salon - samochody nowe
5 gwiazdek
Użytkownik sieci
28 lutego 2026 19:28
Salon - samochody nowe
Rzadko spotyka się ...
... tak wysoki standard obsługi. Jeśli szukacie rzetelnego miejsca na zakup wymarzonego auta, to trafiliście idealnie! MGT Kia Łowicz i doradca Pan Adam - świetna robota 👏🏼 jestem bardzo zadowolona z zakupu nowego Sportage Gt-line 😁
Użytkownik sieci
27 lutego 2026 09:18
Salon - samochody nowe
z naprawy blacharskiej ...
... nie zadowolony,brak możliwości rozmowy z prezesem KIA Łowicz
Użytkownik sieci
18 lutego 2026 14:56
Salon - samochody nowe
Nie polecam, w ...
... internecie cena wynajmu podana jako brutto a po przyjeździe po auto Pani informuje że to jednak kwota netto. Nie polecam!
Użytkownik sieci
15 lutego 2026 10:50
Salon - samochody nowe
Polecam salon za ...
... pomoc w aktualizacji nawigacji a w szczególności podziękowania dla P. Mariusza za fachową pomoc.
Użytkownik sieci
15 lutego 2026 10:42
Salon - samochody nowe
Polecam salon KIA za super obsługę !
Użytkownik sieci
14 lutego 2026 12:09
Salon - samochody nowe
Dziękujemy za pomoc i miłą fachową obsługę :)
Użytkownik sieci
7 lutego 2026 14:51
Salon - samochody nowe
Ja również nie ...
... polecam tego salonu problemy ze wszystkim ..Przy odbiorze nowego auta 3 lata temu Pan który nam załatwiał sprzedaż taki czarny wysoki który sprzedaje auta Auta Wyłudził od nas 500zl za woskowanie Auta ktorego tak naprawdę nie zrobił to oszust i. naciągacz
Użytkownik sieci
5 lutego 2026 08:04
Salon - samochody nowe
Salon - zarówno ...
... dział sprzedaży jak i serwis - z profesjonalnym podejściem do klienta. Pan Łukasz, który sprzedawał nam auto, sympatyczny, pomocny i cierpliwy. Jeden telefon i każdy problem rozwiązany :) Serwis bez zarzutów rozwiązał problem, przyjmując mnie od razu po zgłoszeniu usterki , a naprawa była zrobiona "od ręki". Dziękuję za pomoc i polecam salon KIA w Łowiczu.
Użytkownik sieci
16 stycznia 2026 14:08
Salon - samochody nowe
Z przyjemnością polecam ...
... salon MGT Autoryzowany Dealer KIA Łowicz. Zakup auta odbył się w czerwcu i dotyczył modelu KIA EV3. Cały proces został sprawnie przeprowadzony na odległość, bez żadnych problemów organizacyjnych. Pracownicy salonu wykazali się pełnym profesjonalizmem i dużym zaangażowaniem – szczególnie doceniam pomoc w uzyskaniu finansowania 50/50, wszystko zostało jasno wyjaśnione i szybko załatwione. Zamówienie zostało zrealizowane terminowo, zgodnie z ustaleniami. To było bardzo pozytywne doświadczenie na każdym etapie zakupu. Jeśli w przyszłości pojawi się potrzeba zakupu kolejnego auta, z pewnością chętnie wrócę do salonu MGT Autoryzowany Dealer KIA Łowicz. Zdecydowanie polecam.
Użytkownik sieci
23 grudnia 2025 11:59
Salon - samochody nowe
Zdecydowanie NIE polecam ...
... tego salonu, problemy były zarówno na etapie odbioru samochodu jak i obecnie przy naprawie szkody z ubezpieczenia. W pierwszym przypadku okazało sie że, auto zostało zamówione dopiero miesiąc po podpisaniu umowy, gdzie w terminie 2 tyg od podpisania miał nastąpić odbiór. Informacje uzyskane od innego pracownika który zastępował Pana Rafała w trakcie urlopu. Kontakt jednostrony jak klient zadzwoni kilka razy to sie może czegos dowie, niekoniecznie prawdy. Oczywiście przez cały czas zwodził że poźnienie wynika z problemów logistycznych na magazynie i za dwa dni napewno pojazd pojawi sie u nich w salonie. Druga nieprzyjemna sytuacja dalej trwa samochód został oddany do naprawy szkody z OC półtora tygodnia przed świętami, z wyraźnym zapewnieniem, że auto na pewno będzie gotowe przed świętami, nie ma innej opcji nawet. Kontakt z salonem jak w poprzednim wypadku dramatyczny. Trzeba znowu samemu dzwonić i się dopraszać, bo nikt z obsługi nie informuje klienta o statusie naprawy. Nie została przekazana informacja ze pojazd nie jest naprawiany na miejscu, bez jakiejkolwiek informacji został przekazany innej osobie do użytku i "przetransportowany" do zewnętrznej firmy. Z informacji przekazywanych przez Pania Ilone na dwu miesiecznym samochodzie kolor tak sie zmienił od warunków atmosferycznych i mycia że nie sa w stanie go dopasować i wymaga "cieniowania", na ten moment brak informacji ile bedzie jeszcze trwało dobieranie koloru przez ich lakiernika. Przez brak rzetelności i okłamywanie klienta, dzień przed świętami zostaje się bez samochodu i bez jakiegokolwiek środka transportu. Nie było już możliwości zorganizowania auta zastępczego w tak krótkim terminie. Serwis nie wykazał absolutnie żadnego zainteresowania rozwiązaniem problemu, który sam stworzył. Brak profesjonalizmu, brak komunikacji i brak szacunku do klienta. Takie podejście jest niedopuszczalne i proszę dla własnego zdrowia i nerwów kilka razy zastanowić się przed zakupem jak i serwisowaniem auta w tym salonie.