Poproś o ofertę strzałka w lewo
home / Wyniki wyszukiwania / KIA - MGT Łowicz
Zdjęcie profilowe dealera KIA - MGT Łowicz

KIA - MGT Łowicz

pin

Zobacz na mapie

pin

Łowicz, Bolimowska 75

SALON | SERWIS

83%

użytkowników

rekomenduje

4.32
(340)
white-star Dodaj opinie

Sprzedaż:

512 329 809

Części:

512 329 809

Godziny otwarcia:

08:00 - 17:00

09:00 - 14:00

Nieczynne

O nas

Firma MGT to gwarancja profesjonalizmu, wysokiej jakości usług oraz pasji w dziedzinie motoryzacji.

Skontaktuj się z nami

Bez względu na to, w jaki sposób do nas dotrzesz i jakie pytania zadasz, jesteśmy gotowi do pomocy. Wybierz jedną z poniższych opcji, a my postaramy się odpowiedzieć najszybciej jak to będzie możliwe!
Odwiedź naszą placówkę - nasi doradcy są zawsze do Twojej dyspozycji. Możesz też skontaktować się z nami telefonicznie lub elektronicznie.

Zobacz więcej

KIA - MGT Łowicz
ikona informacji ikona informacji biała Informacje ogólne
ikona osoby ikona osoby biała Pracownicy (0)
gwiazda gwiazda Opinie (340)
Udogodnienia
Ekspres do kawy

Ekspres do kawy

Usługi door to door

Usługi door to door

50+ miejsc parkingowych  przed obiektem

50+ miejsc parkingowych przed obiektem

Wynajem samochodów

Wynajem samochodów

Darmowe wifi

Darmowe wifi

Kącik dla dzieci

Kącik dla dzieci

Punkt gastronomiczny

Punkt gastronomiczny

Stacja ładowania dla samochodów elektrycznych

Stacja ładowania dla samochodów elektrycznych

Obiekt z dostępem dla osób niepełnosprawnych

Obiekt z dostępem dla osób niepełnosprawnych

Dostawa auta nowego pod wskazany adres

Dostawa auta nowego pod wskazany adres

Auto zastępcze na czas serwisu

Auto zastępcze na czas serwisu

Dział ubezpieczeń

Dział ubezpieczeń

Dział finansowy (kredyty/leasingi)

Dział finansowy (kredyty/leasingi)

Naprawy powypadkowe

Naprawy powypadkowe

Strefa relaksu

Strefa relaksu

Telewizja

Telewizja

Sklep z częściami

Sklep z częściami

Najnowsze opinie

Zobacz wszystkie

Użytkownik sieci Opinia z Google

5 czerwca 2026 16:11

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Bardzo polecam zakup ...

... samochodu w tym salonie, szczególnie u Pana Rafała. Od pierwszego telefonu do odbioru samochodu minęło 8 dni, sprawna komunikacja i profesjonalna obsługa

Użytkownik sieci Opinia z Google

16 maja 2026 14:25

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

5 gwiazdek

Użytkownik sieci Opinia z Google

29 kwietnia 2026 15:41

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Polecam zarówno dział ...

... sprzedaży jak i serwis. W odebranej w sierpniu KIA Sportage wykonałem dodatkowo zabezpieczenie podwozia, serwis olejowy a ostatnio likwidację szkody parkingowej.Obsługa znakomita, samochód zastępczy, krótkie terminy. Jerzy Sosiński

Użytkownik sieci Opinia z Google

29 kwietnia 2026 10:45

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Profesjonalne podejście do klienta, zdecydowanie polecam.

Użytkownik sieci Opinia z Google

23 kwietnia 2026 09:53

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Najlepszy serwis KIA ...

... z jakim miałem do czynienia. Idealne połączenie życzliwości, uczciwości i profesjonalizmu. Przez godzinę naprawili mi reflektor na który inna - nieuczciwa ASO - rezerwowała sobie cały dzień. Ceny BARDZO przytomne, tzn. wg taryfikatora, ale - nie absolutnie oszukują. Radzą, tłumaczą, uśmiechają się. BARDZO dziękuję.

Wszyscy (0)
Serwis (0)
Salon (0)

Ten salon nie ma jeszcze dodanych pracowników.

Użytkownik sieci Opinia z Google

5 czerwca 2026 16:11

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Bardzo polecam zakup ...

... samochodu w tym salonie, szczególnie u Pana Rafała. Od pierwszego telefonu do odbioru samochodu minęło 8 dni, sprawna komunikacja i profesjonalna obsługa

Użytkownik sieci Opinia z Google

16 maja 2026 14:25

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

5 gwiazdek

Użytkownik sieci Opinia z Google

29 kwietnia 2026 15:41

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Polecam zarówno dział ...

... sprzedaży jak i serwis. W odebranej w sierpniu KIA Sportage wykonałem dodatkowo zabezpieczenie podwozia, serwis olejowy a ostatnio likwidację szkody parkingowej.Obsługa znakomita, samochód zastępczy, krótkie terminy. Jerzy Sosiński

Użytkownik sieci Opinia z Google

29 kwietnia 2026 10:45

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Profesjonalne podejście do klienta, zdecydowanie polecam.

Użytkownik sieci Opinia z Google

23 kwietnia 2026 09:53

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Najlepszy serwis KIA ...

... z jakim miałem do czynienia. Idealne połączenie życzliwości, uczciwości i profesjonalizmu. Przez godzinę naprawili mi reflektor na który inna - nieuczciwa ASO - rezerwowała sobie cały dzień. Ceny BARDZO przytomne, tzn. wg taryfikatora, ale - nie absolutnie oszukują. Radzą, tłumaczą, uśmiechają się. BARDZO dziękuję.

Użytkownik sieci Opinia z Google

8 kwietnia 2026 17:00

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Bardzo Polecamy Salon ...

... MGT KIA w Łowiczu. Nasze dotychczasowe doświadczenia z Salonem dotyczą zakupu dwóch używanych samochodów oraz jednego nowego. W 2011 roku zakupiliśmy w MGT dwuletnią Kia Cee'd, którą użytkowalismy bezawaryjnie przez 4 lata. Po dobrych doświadczeniach z autem marki Kia postanowiliśmy wrócić i w Grudniu 2025 zakupiliśmy ponownie w MGT dwuletnią Kia Sportage oraz w Marcu 2026 nową Kia Stonic. Jeśli chodzi o zakupione przez nas samochody używane Polecamy Pana Łukasza Dziemdziela, natomiast cały proces odbioru przez nas nowej Kia Stonic został przeprowadzony przez Pana Rafała Bogusa bardzo szybko i sprawnie. Zarówno jeśli chodzi o zakup używanych samochodów jak i nowego, jesteśmy bardzo zadowoleni. Dobry i szybki kontakt. Bardzo miła obsługa. Polecamy. 👍👍👍

Użytkownik sieci Opinia z Google

7 kwietnia 2026 14:30

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Polecam zarówno serwis, ...

... jak i salon sprzedaży KIA Łowicz. Kupiliśmy u nich poleasingowe auto i jestem bardzo zadowolona. Przede wszystkim bardzo miła i sprawna obsługa. Zależało mi na czasie jeśli chodzi o odbiór auta i wszystko zostało załatwione bardzo sprawnie. Dodatkowo ogarnęli mi temat opon zimowych i parę innych drobiazgów. Auto w super stanie, prawie jak nowe. Serwis sprawny, pomocny i uczciwy, z czym dziś różnie bywa. Polecam!!!

Użytkownik sieci Opinia z Google

26 marca 2026 08:20

Salon - samochody nowe

nie polecam 1/5
1

Serwis to porażka ...

... trzeba sprawdzać czy zlecone prace zostały faktycznie wykonane a pieniądze wzięte, w moim przypadku płyn hamulcowy wymieniony tylko w zbiorniczku a w przewodach nic nie ruszone, świece które dostarczyłem sam nie wymienione i zaginęły. Nie dość że oszukują to jeszcze kradną. Czy ktoś miał podobne doświadczenia i czy zgłaszaliscie na policję bo mam taki zamiar. Po otrzymaniu wezwania od adwokata kia Łowicz a czekając na opinię rzeczoznawcy PZM publikuję oświadczenie " Niniejszym oświadczam, iż zamiesczona przeze mnie powyżej negatywna opinia jest nieprawdziwa przedstawione przeze mnie zarzuty nie mają pokrycia w rzeczywistości, zaś naruszają dobre imię MGT M. Tak A. Dymek Do. j."

Użytkownik sieci Opinia z Google

14 marca 2026 11:10

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Byłem na rocznym ...

... przeglądzie. Wszystko sprawnie, obsługa na wysokim poziomie, cena bardzo atrakcyjna. Do zobaczenia na następnym przeglądzie.

Użytkownik sieci Opinia z Google

4 marca 2026 19:34

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

5 gwiazdek

Użytkownik sieci Opinia z Google

28 lutego 2026 19:28

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Rzadko spotyka się ...

... tak wysoki standard obsługi. Jeśli szukacie rzetelnego miejsca na zakup wymarzonego auta, to trafiliście idealnie! MGT Kia Łowicz i doradca Pan Adam - świetna robota 👏🏼 jestem bardzo zadowolona z zakupu nowego Sportage Gt-line 😁

Użytkownik sieci Opinia z Google

27 lutego 2026 09:18

Salon - samochody nowe

nie polecam 1/5
1

z naprawy blacharskiej ...

... nie zadowolony,brak możliwości rozmowy z prezesem KIA Łowicz

Użytkownik sieci Opinia z Google

18 lutego 2026 14:56

Salon - samochody nowe

nie polecam 1/5
1

Nie polecam, w ...

... internecie cena wynajmu podana jako brutto a po przyjeździe po auto Pani informuje że to jednak kwota netto. Nie polecam!

Użytkownik sieci Opinia z Google

15 lutego 2026 10:50

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Polecam salon za ...

... pomoc w aktualizacji nawigacji a w szczególności podziękowania dla P. Mariusza za fachową pomoc.

Użytkownik sieci Opinia z Google

15 lutego 2026 10:42

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Polecam salon KIA za super obsługę !

Użytkownik sieci Opinia z Google

14 lutego 2026 12:09

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Dziękujemy za pomoc i miłą fachową obsługę :)

Użytkownik sieci Opinia z Google

7 lutego 2026 14:51

Salon - samochody nowe

nie polecam 1/5
1

Ja również nie ...

... polecam tego salonu problemy ze wszystkim ..Przy odbiorze nowego auta 3 lata temu Pan który nam załatwiał sprzedaż taki czarny wysoki który sprzedaje auta Auta Wyłudził od nas 500zl za woskowanie Auta ktorego tak naprawdę nie zrobił to oszust i. naciągacz

Użytkownik sieci Opinia z Google

5 lutego 2026 08:04

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Salon - zarówno ...

... dział sprzedaży jak i serwis - z profesjonalnym podejściem do klienta. Pan Łukasz, który sprzedawał nam auto, sympatyczny, pomocny i cierpliwy. Jeden telefon i każdy problem rozwiązany :) Serwis bez zarzutów rozwiązał problem, przyjmując mnie od razu po zgłoszeniu usterki , a naprawa była zrobiona "od ręki". Dziękuję za pomoc i polecam salon KIA w Łowiczu.

Użytkownik sieci Opinia z Google

16 stycznia 2026 14:08

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Z przyjemnością polecam ...

... salon MGT Autoryzowany Dealer KIA Łowicz. Zakup auta odbył się w czerwcu i dotyczył modelu KIA EV3. Cały proces został sprawnie przeprowadzony na odległość, bez żadnych problemów organizacyjnych. Pracownicy salonu wykazali się pełnym profesjonalizmem i dużym zaangażowaniem – szczególnie doceniam pomoc w uzyskaniu finansowania 50/50, wszystko zostało jasno wyjaśnione i szybko załatwione. Zamówienie zostało zrealizowane terminowo, zgodnie z ustaleniami. To było bardzo pozytywne doświadczenie na każdym etapie zakupu. Jeśli w przyszłości pojawi się potrzeba zakupu kolejnego auta, z pewnością chętnie wrócę do salonu MGT Autoryzowany Dealer KIA Łowicz. Zdecydowanie polecam.

Użytkownik sieci Opinia z Google

23 grudnia 2025 11:59

Salon - samochody nowe

nie polecam 1/5
1

Zdecydowanie NIE polecam ...

... tego salonu, problemy były zarówno na etapie odbioru samochodu jak i obecnie przy naprawie szkody z ubezpieczenia. W pierwszym przypadku okazało sie że, auto zostało zamówione dopiero miesiąc po podpisaniu umowy, gdzie w terminie 2 tyg od podpisania miał nastąpić odbiór. Informacje uzyskane od innego pracownika który zastępował Pana Rafała w trakcie urlopu. Kontakt jednostrony jak klient zadzwoni kilka razy to sie może czegos dowie, niekoniecznie prawdy. Oczywiście przez cały czas zwodził że poźnienie wynika z problemów logistycznych na magazynie i za dwa dni napewno pojazd pojawi sie u nich w salonie. Druga nieprzyjemna sytuacja dalej trwa samochód został oddany do naprawy szkody z OC półtora tygodnia przed świętami, z wyraźnym zapewnieniem, że auto na pewno będzie gotowe przed świętami, nie ma innej opcji nawet. Kontakt z salonem jak w poprzednim wypadku dramatyczny. Trzeba znowu samemu dzwonić i się dopraszać, bo nikt z obsługi nie informuje klienta o statusie naprawy. Nie została przekazana informacja ze pojazd nie jest naprawiany na miejscu, bez jakiejkolwiek informacji został przekazany innej osobie do użytku i "przetransportowany" do zewnętrznej firmy. Z informacji przekazywanych przez Pania Ilone na dwu miesiecznym samochodzie kolor tak sie zmienił od warunków atmosferycznych i mycia że nie sa w stanie go dopasować i wymaga "cieniowania", na ten moment brak informacji ile bedzie jeszcze trwało dobieranie koloru przez ich lakiernika. Przez brak rzetelności i okłamywanie klienta, dzień przed świętami zostaje się bez samochodu i bez jakiegokolwiek środka transportu. Nie było już możliwości zorganizowania auta zastępczego w tak krótkim terminie. Serwis nie wykazał absolutnie żadnego zainteresowania rozwiązaniem problemu, który sam stworzył. Brak profesjonalizmu, brak komunikacji i brak szacunku do klienta. Takie podejście jest niedopuszczalne i proszę dla własnego zdrowia i nerwów kilka razy zastanowić się przed zakupem jak i serwisowaniem auta w tym salonie.

Twoja opinia została wysłana do moderatora.

Poznaj cykl życia opinii »