78%
użytkowników
rekomenduje
Ten salon nie jest zweryfikowany
Dealer nie opiekuje się tą wizytówką, ale Ty możesz przekazać swoją opinię
To jest twoja stacja dealerska?
Załóż konto, dodaj swój salon
i korzystaj w pełni z portalu.
Użytkownik sieci
8 marca 2020 22:06
Salon - samochody nowe
5 gwiazdek
Użytkownik sieci
8 marca 2020 09:30
Salon - samochody nowe
Jak zawsze ok
Użytkownik sieci
7 marca 2020 20:27
Salon - samochody nowe
Handlowcy Prima Sort :)
Użytkownik sieci
7 marca 2020 10:53
Salon - samochody nowe
5 gwiazdek
Użytkownik sieci
6 marca 2020 17:33
Salon - samochody nowe
Trzy lata temu ...
... wyłączyłem że przegląd KIA VENGA kosztuje 500zł roboczogodzia podziękowałem.
Użytkownik sieci
6 marca 2020 15:32
Salon - samochody nowe
5 gwiazdek
Użytkownik sieci
5 marca 2020 21:16
Salon - samochody nowe
Nie mają czasu dla kupującego
Użytkownik sieci
5 marca 2020 12:12
Salon - samochody nowe
4 gwiazdki
Użytkownik sieci
3 marca 2020 21:35
Salon - samochody nowe
5 gwiazdek
Użytkownik sieci
3 marca 2020 07:59
Salon - samochody nowe
Chciałem kupić fiata. ...
... Bylem w tym salonie dwa razy i za każdym razem handlowiec mówił mi że mi nie sprzeda. Wiec kupilem w innym salonie.
Użytkownik sieci
2 marca 2020 23:15
Salon - samochody nowe
5 gwiazdek
Użytkownik sieci
1 marca 2020 18:17
Salon - samochody nowe
5 gwiazdek
Użytkownik sieci
29 lutego 2020 23:09
Salon - samochody nowe
Auta lepsze na foto niż na żywo
Użytkownik sieci
29 lutego 2020 22:38
Salon - samochody nowe
5 gwiazdek
Użytkownik sieci
29 lutego 2020 19:08
Salon - samochody nowe
5 gwiazdek
Użytkownik sieci
29 lutego 2020 16:39
Salon - samochody nowe
Jeśli ktoś chce ...
... kupić fiata polecam jeden z lepszych salonów Niestety wydawało mi się mają jeszcze troszkę pod3jscie z czasów jakby byli jedyni w Warszawie brak zgrania w ekipie nie było mojego handlowca który miał wydać auto n9estety zaden inny nie ruszył 4 liter żeby to zastapic
Użytkownik sieci
28 lutego 2020 21:08
Salon - samochody nowe
3 gwiazdki
Użytkownik sieci
23 lutego 2020 20:59
Salon - samochody nowe
Dział samochodów używanych ...
... jest porażką Kupujesz samochód wpłacasz pieniądze umawiasz się na odbiór przygotowanego auta a okazuje się że pan dzisiaj ma wolne ( chodź wcześniej się umawiał na ten dzień )i klienta ma w d---e oczywiście samochód nawet nie umyty Samochody całkiem ok ale obsługa do natychmiastowej wymiany Nie polecam
Użytkownik sieci
21 lutego 2020 18:28
Salon - samochody nowe
3 gwiazdki
Użytkownik sieci
18 lutego 2020 13:20
Salon - samochody nowe
1 gwiazdka