78%
użytkowników
rekomenduje
Ten salon nie jest zweryfikowany
Dealer nie opiekuje się tą wizytówką, ale Ty możesz przekazać swoją opinię
To jest twoja stacja dealerska?
Załóż konto, dodaj swój salon
i korzystaj w pełni z portalu.
Użytkownik sieci
26 sierpnia 2021 17:54
Salon - samochody nowe
Oceniłbym zero gwiazdek, ...
... jeśli to możliwe. Aby uruchomić witrynę dealera, pod warunkiem słabej reprezentacji pojazdu, musieliśmy zostać skierowani do strony trzeciej, aby uzyskać dokładne zdjęcia. Po drugie, po 3 godzinach jazdy, aby zobaczyć ten pojazd, zostaliśmy poinformowani, że pojazd nie jest przygotowany do sprzedaży i będziemy musieli czekać od 10 do 15 dni, ponieważ nie mieli odpowiedniej dokumentacji pojazdu. nie rozumiem, dlaczego pojazd wystawiony na sprzedaż na wielu stronach internetowych nie był odpowiednio przygotowany do sprzedaży. Jakby to nie była straszna obsługa, ale w końcu rejestrujemy samochód i dzwonimy, aby go odebrać, i powiedziano nam, że samochód nadal nie jest gotowy do odbioru. 10 dni i samochód nadal nie jest gotowy do odbioru! Ten dealer ma najgorsze praktyki biznesowe, jakich kiedykolwiek byłem świadkiem. I would rate zero stars if possible. To start the dealer website provided a poor representation of the vehicle and we had to be directed to a third party listing for accurate photos. Secondly after we drove 3 hours to see this vehicle we were informed that the vehicle was not prepared to be sold and we would have to wait 10 to 15 days because they did not have the proper vehicle documentation. i fail to understand why a vehicle listed on multiple websites for sale was not properly prepared to be sold. As if this were not horrible service enough, but we finally register the car and call to come pick it up and are told the car is still not ready for pick up. 10 days and the car is still not ready for pickup! This dealership has the worst business practices I have ever witnessed.
Użytkownik sieci
23 sierpnia 2021 17:23
Salon - samochody nowe
5 gwiazdek
Użytkownik sieci
21 sierpnia 2021 15:22
Salon - samochody nowe
5 gwiazdek
Użytkownik sieci
21 sierpnia 2021 07:51
Salon - samochody nowe
5 gwiazdek
Użytkownik sieci
20 sierpnia 2021 17:48
Salon - samochody nowe
5 gwiazdek
Użytkownik sieci
19 sierpnia 2021 13:17
Salon - samochody nowe
Byłem w salonie ...
... Citroena po odbiór nowego samochodu. Obsluga bardzo miła, starali się przekazać jak najwięcej informacji na temat samochodu. Można ten salon polecać innym zainteresowanym Citroenami.
Użytkownik sieci
18 sierpnia 2021 14:50
Salon - samochody nowe
5 gwiazdek
Użytkownik sieci
17 sierpnia 2021 22:20
Salon - samochody nowe
5 gwiazdek
Użytkownik sieci
16 sierpnia 2021 19:36
Salon - samochody nowe
Profesjonalizm, uprzejmość
Użytkownik sieci
14 sierpnia 2021 22:14
Salon - samochody nowe
Obsługa klienta na ...
... najwyższym poziomie po prostu jestem pod wrażeniem. Kupiłem Tipo i od początku do końca kontakt i tranzakcja po prostu super. Pełna profesjonalna obsługa pozdrawiam i dziękuję Panu Tadeuszowi R. i przemiłej Pani Joannie od ubezpieczeń oby więcej ludzi tak obsługiwało klientów jak te osoby pracujące w tym salonie. Gorąco polecam przy zakupie samochodu wielkie dzięki za taką obsługę i pozdrawiam Państwa serdecznie.
Użytkownik sieci
12 sierpnia 2021 20:17
Salon - samochody nowe
5 gwiazdek
Użytkownik sieci
12 sierpnia 2021 12:41
Salon - samochody nowe
5 gwiazdek
Użytkownik sieci
8 sierpnia 2021 18:51
Salon - samochody nowe
5 gwiazdek
Użytkownik sieci
6 sierpnia 2021 18:06
Salon - samochody nowe
To jest żart ...
... a nie serwis. Przyjechałem z AR159 do serwisu alfy. Raz trafiłem na sensownego mistrza, który dopilnował aby zrobiono porządnie robotę. Każda następna wizyta kończyła się tym, ze samochód wyjeżdżał z wymienionymi niepotrzebnie elementami oraz zepsutymi kolejnymi. Przy niepotrzbnej regeneracji turbiny popsuto termostat, przy wymianie opon uszkodzono opony, każda z nich napompowana do innego ciśnienia, na postoju inny klient zarysował cały bok auta - po naprawie w tymże serwisie po pół roku na tylnej części progu, w miejscu w którym był malowany, wychodzi korozja ('to na 100% ze starości', dziwne, że wcześniej nie było nic widać)... I te doskonałe ekspertyzy: 'Jak jest ziomno w dieselu to temperatura może być ponizej 90oC', 'Ściąga bo pan ma uszkodzone opony', a w przegubie luz itd... Gwarancja do bramy a potem się nie znamy... Omijać z daleka
Użytkownik sieci
3 sierpnia 2021 10:07
Salon - samochody nowe
Serwisuję swoje auto ...
... od nowości. Jakość usług ok ale cena niestety często nieadekwatna do wartości części. Ale wiadomo ASO i roboczogodzina na poziomie ~250zł zawsze podbija cenę. Niewielkim plusem jest zniżka na usługi dla stałych klientów.
Użytkownik sieci
3 sierpnia 2021 08:05
Salon - samochody nowe
10 gwiazdek dla ...
... Pana Daniela z salonu KIA! Bardzo profesjonalna obsługa, szybki zakup i 100% satysfakcji z nowego samochodu! Zakupy w takim miejscu to czysta przyjemność. Pozdrowienia dla całego salonu od nas i naszego proceeda :)!
Użytkownik sieci
3 sierpnia 2021 08:04
Salon - samochody nowe
5 gwiazdek
Użytkownik sieci
2 sierpnia 2021 17:55
Salon - samochody nowe
4 gwiazdki
Użytkownik sieci
1 sierpnia 2021 21:01
Salon - samochody nowe
5 gwiazdek
Użytkownik sieci
1 sierpnia 2021 08:08
Salon - samochody nowe
Ok