91%
użytkowników
rekomenduje
Ten salon nie jest zweryfikowany
Dealer nie opiekuje się tą wizytówką, ale Ty możesz przekazać swoją opinię
To jest twoja stacja dealerska?
Załóż konto, dodaj swój salon
i korzystaj w pełni z portalu.
Użytkownik sieci
22 sierpnia 2023 21:39
Salon - samochody nowe
Państwa odpowiedź to ...
... niestety jak naprawa - PORAŻKA . zero konkretów tylko słaby moment, kiepski dzień, przyjeliśmy do wiadomości itd. Jeżeli tak Pan uważa to proszę o pokrycie moich kosztów, straconych pieniędzy 900 zł za państwa nieudolność, jednocześnie proszę o przekazanie zagrania z naprawy mojego auta, tylko bez tekstu nie mamy kamer, dysk się zepsuł itp. Proszę wziąźć "na plecy" państwa NIEUDOLNOŚĆ i ponieść moje koszty oraz konkretnie odpowiedzieć: mamy kiepskiego mechanika, nie zna się na tym ... Mam wizytę w innym salone i jak wykona diagnozę szybciej niż czas spędzony u państwa to się wypowiem na ten temat, a zapewne tak będzie gdyż juz wyśmiali państwa interwencję - tyle czasu brak efektów. PORAŻKA, NIEUDOLNA NAPRAWA, BEZNADZIEJA grzeczne określenia mojej sytuacji związaenj z tym salonem Hyundai. Umówiłem się na naprawe klimatyzacji w moim czteroletnim hyundaiu na poranne godziny z dwutygodniowym wyprzedzeniem. W międzyczasie otrzymałem telefon z hyundaia o przełożeniu wizyty na godziny popołudniowe. Ok i tak byłem na urlopie tego dnia. Pojawiłem się na umówiona giodzine ( jechałem tak prawie dwie godziny ) . Zostawiłem auto i poszedłem na spacer. O godzinie 16:25 ( dwie godziny póżniej ) otrzymałem telefon z obsługi salonu że niestety zabrakło czasu na określenie problemu. Wściekłem sie, sami przełozyli wizytę na godziny popołudniowe, jechałem prawie dwie godziny w 32 stopniowym upale aby stracic urlop i pół dnia i jeszcze wciskali mi kit że to duży problem, dużo szukania itd. Stracone pół dnia, nerwy, pieniądze i NIC. Zadzwoniłem do innego salonu i umówiłem się na wizytę, bo zaczeli sie śmiać jak powiedziałem że dwie godziny to za mało na określenie problemu gdzie ucieka gaz klimatyzacji. Według mojej opini to było bezczelne i brak uszanowania klienta, sami zgotowali mi ten los przekłądając wizytę na późniejsze godziny po czym umyli ręcę, niestety nie udało się zapraszamy na inny termin. Raczej nieudolność, brak profesjonallizmu doprowadził do tej sytuacji. Jestem wyrozumiały , ale takiego braku szacunku nie toleruje. UNIKAJCIE JAK MOZECIE NAPRAWY W TYM SALONIE HYUNDAI.
Użytkownik sieci
10 sierpnia 2023 09:59
Salon - samochody nowe
Odebraliśmy swoją Nową ...
... Kone. Wielkie podziekowania dla Pana Maćka. Doradztwo obsługa pełny profesjonalizm, sprawnie i szybko. Jesteśmy Mega zadowoleni. Dzieki Hyundai Daszuta. Pozdrawiam.
Użytkownik sieci
31 lipca 2023 18:39
Salon - samochody nowe
Wszystko sprawnie, szybko ...
... i dobre rabaty + dodatkowe gadżety. Polecam salon, obsługa dużo sprawniejsza jak w moim Elblągu
Użytkownik sieci
23 lipca 2023 18:16
Salon - samochody nowe
Bardzo miła obsługa, ...
... zaczynając od dealerów samochodowych, po serwis. Lubię tu przychodzić, bo czuję się tutaj dobrze i zawsze mogę liczyć na rzeczową pomoc i fachową obsługę.
Użytkownik sieci
20 lipca 2023 14:03
Salon - samochody nowe
Mało miesca aby zaprezentować samochody
Użytkownik sieci
13 lipca 2023 21:23
Salon - samochody nowe
Szukałem pilnie auta ...
... dostępnego od ręki i się nie zawiodłem, najpierw telefoniczny i mailowy kontakt ze sprzedawcą p. Markiem Miecznikiem - fachowa, rzetelna pomoc i przedstawienie kilku atrakcyjnych ofert. Po niespełna tygodniu i dwóch wizytach w salonie - autko odebrane i pełna satysfakcja 😁. Pan Marek pomógł załatwić wszelkie formalności z finansowaniem i teraz śmigam nowiutkim N - Linem! Jeszcze raz wielkie dzięki, pozdrawiam serdecznie.
Użytkownik sieci
12 lipca 2023 08:54
Salon - samochody nowe
Szukałem pilnie auta ...
... dostępnego od ręki i się nie zawiodłem, najpierw telefoniczny i mailowy kontakt ze sprzedawcą p. Markiem Miecznikiem - fachowa, rzetelna pomoc i przedstawienie kilku atrakcyjnych ofert. Po niespełna tygodniu i dwóch wizytach w salonie - autko odebrane i pełna satysfakcja 😁. Pan Marek pomógł załatwić wszelkie formalności z finansowaniem i teraz śmigam nowiutkim N - Linem! Jeszcze raz wielkie dzięki, pozdrawiam serdecznie.
Użytkownik sieci
27 czerwca 2023 14:55
Salon - samochody nowe
Kompetentna bardzo miła ...
... obsługa serwisu. Zero zbędnego oczekiwania , fachowe doradztwo, smaczna kawa.
Użytkownik sieci
22 czerwca 2023 22:24
Salon - samochody nowe
5 gwiazdek
Użytkownik sieci
21 czerwca 2023 11:29
Salon - samochody nowe
Bardzo dobry serwis, pełen profesjonalizm. Polecam.
Użytkownik sieci
14 czerwca 2023 22:07
Salon - samochody nowe
Polecam serdecznie! Miła ...
... obsługa. Szczególnie Pan z wąsem :)
Użytkownik sieci
14 czerwca 2023 10:45
Salon - samochody nowe
Sprawa ogarnięta .Miałem awarie w trasie .dziękuje
Użytkownik sieci
13 czerwca 2023 09:41
Salon - samochody nowe
5 gwiazdek
Użytkownik sieci
12 czerwca 2023 22:50
Salon - samochody nowe
Nie polecam. Proszę ...
... klientów nowych i tych co tam jeżdżą na serwis nie jeździj tam więcej. Samochód 150 tysięcy przebiegu, 5 lat serwisowany właśnie tam i co 15 tysięcy jeżdżony na wymianę oleju i filtrów ( zalecane co 30 tysięcy ale to przesada). Po 5 latach jak gwarancja minęła samochód wstawiony do mechanika a tam co? Filtr paliwa nie wymieniony od nowości czyli przejechane na nim ponad 150 tysięcy to są jakieś żarty i złodziejstwo inaczej tego nie można nazwać. A ciekawe czy reszta była robiona. I znam więcej takich przypadków co oni tam wyprawiają dlatego lepiej zastanówcie się czy nazywacie się serwis czy rzeźniki.
Użytkownik sieci
8 czerwca 2023 12:14
Salon - samochody nowe
Polecam diagnostę,szybko i ...
... sprawnie znaleziony problem czego nie mogę powiedzieć o innym serwisie Hyundaya.Pozdrawiam napewno tu wrócę.
Użytkownik sieci
26 maja 2023 12:59
Salon - samochody nowe
W poszukiwaniu auta ...
... obsługa w Salonie Dealera była jednym z kryteriów wyboru. Wybrałem Hyundaia szczególnie przez fachowe doradztwo oraz poprowadzenie sprawy przez p. Marka Miecznika. Szczerze polecam
Użytkownik sieci
6 maja 2023 22:17
Salon - samochody nowe
Pracownicy pomagają wyjaśnić każda wątpliwość tak trzymać.
Użytkownik sieci
5 maja 2023 16:55
Salon - samochody nowe
1 gwiazdka
Użytkownik sieci
5 maja 2023 16:53
Salon - samochody nowe
1 gwiazdka
Użytkownik sieci
6 kwietnia 2023 14:48
Salon - samochody nowe
Nie polecam ! ...
... Po wejściu Brak odpowiedzi na „Dzień dobry” Obejrzałem 4 samochody, nikt się mną nie zainteresował, nikt nie podszedł. W soboty wkrada się chyba lenistwo panów sprzedawców. Pozdrawiam Nie do zobaczenia !