92%
użytkowników
rekomenduje
Ten salon nie jest zweryfikowany
Dealer nie opiekuje się tą wizytówką, ale Ty możesz przekazać swoją opinię
To jest twoja stacja dealerska?
Załóż konto, dodaj swój salon
i korzystaj w pełni z portalu.
Użytkownik sieci
17 czerwca 2022 09:59
Salon - samochody nowe
(Przetłumaczone przez Google) ...
... W 2020 roku wydzierżawiłem BMW serii 5 za pośrednictwem firmy Inchcape Motor we Wrocławiu. Przedstawiciel - Andrzej Reszyc - i jego współpracownicy mówili doskonale po angielsku, byli serdeczni, cierpliwi i szczegółowo przeprowadzali mnie przez cały proces. Ponieważ byłem nowy w leasingu, było to bardzo pomocne. Andrzej był dostępny przez cały okres najmu, a Inchcape był do mojej dyspozycji, gdybym potrzebował pomocy lub miał problem. Przez cały okres najmu nie miałem żadnych problemów z samochodem i jeździł jak marzenie. Zwrot samochodu przebiegł bardzo sprawnie. Andrzej umówił się na spotkanie ze swoim kolegą Radosławem Klajnem, który wszystko wcześniej przygotował. Skończyło się na tym, że zajęło to 30 minut i było bardzo przyjemnym doświadczeniem. Ogólnie miałem bardzo dobre doświadczenia i gorąco polecam Inchcape Motor we Wrocławiu każdemu, kto chce wynająć pojazd BMW. (Wersja oryginalna) In 2020 I leased BMW 5-series through Inchcape Motor in Wroclaw. The representative - Andrzej Reszyc - and his colleagues spoke perfect English, were welcoming, were patient and guided me through the entire process in detail. As I was new to leasing that was super helpful. Throughout the lease Andrzej was available and Inchcape was at my disposal if I needed help or had an issue. For the entirety of the lease I had no issues with the car and it drove like a dream. Returning the car was very smooth. Andrzej set up a meeting with his colleague Radoslaw Klajn who had prepared everything in advance. It ended up taking 30 minutes and vas a very pleasant experience. Overall i had an utmost good experience and highly recommend Inchcape Motor in Wroclaw for anyone who wishes to lease a BMW vehicle.
Użytkownik sieci
16 czerwca 2022 21:25
Salon - samochody nowe
5 gwiazdek
Użytkownik sieci
16 czerwca 2022 21:14
Salon - samochody nowe
5 gwiazdek
Użytkownik sieci
15 czerwca 2022 17:35
Salon - samochody nowe
Profesjonalizm
Użytkownik sieci
15 czerwca 2022 10:34
Salon - samochody nowe
Zdecydowanie polecam. Mieliśmy ...
... okazję zamawiać samochód MINI Clubman. Od samego początku obsługa była na najwyższym poziomie. Prezentacja samochodu oraz przeprowadzenie nas przez cały proces zakupowy na każdym etapie był rewelacyjny. Bardzo jestem zadowolony z kontaktu z opiekunem oraz jego indywidualnego podejścia do nas . Regularnie byliśmy informowani o etapach produkcji oraz zamieniających się datach odbioru – ku miłemu zaskoczeniu na wcześniejsze. Jestem przekonany , że będziemy wracać do salonu a także rekomendować bliskim.
Użytkownik sieci
13 czerwca 2022 16:26
Salon - samochody nowe
5 gwiazdek
Użytkownik sieci
12 czerwca 2022 20:04
Salon - samochody nowe
Serdecznie polecam zakup ...
... w salonie BMW Inchcape Wrocław! Nie jest to pierwsze auto, którym wyjechałam z tego miejsca. Ale dzięki niesamowitej wiedzy Pana Piotra z sekcji M oraz efektywnej jeździe próbnej zdecydowaliśmy się na zakup nowego BMW X5 M 😊
Użytkownik sieci
11 czerwca 2022 15:55
Salon - samochody nowe
Fantastyczne miejsce pelne ...
... wrażeń i cudów techniki. Aaa i rewelacyjnych ludzi.polecam stanowczo!!!!
Użytkownik sieci
11 czerwca 2022 07:36
Salon - samochody nowe
4 gwiazdki
Użytkownik sieci
10 czerwca 2022 16:39
Salon - samochody nowe
Polecam dział sprzedaży ...
... aut używanych. W szczególności dziękujemy Panu Wojciechowi oraz Tomaszowi za miłą i profesjonalną obsługę :)
Użytkownik sieci
9 czerwca 2022 16:36
Salon - samochody nowe
5 gwiazdek
Użytkownik sieci
9 czerwca 2022 13:49
Salon - samochody nowe
Marka Premium. Co ...
... mile znow pojawiły się usmiechy na buziach pracownikow i to nie te wyćwiczone. Duże brawa dla Pana Damiana Wawrzyniaka z działu serwisu mechanicznego. Jest to osoba komunikatywna sympatyczna i kompetetna z dużą wiedzą w tematyce motoryzacyjnym i co ważne w 100% nastawiona na obsluge profesjonalną Klienta. Pochwalę kieruję również do działu aut Używanych a konkretnie do Pana Tomasza Prośniewskiego handlowca. Pan Tomasz już przez telefon wzbudza duże zaufanie a obsługa na miejscu w salonie wręcz perfekcyjna. Ogólnie mówiąc moja ostatnia wizyta z salonie BMW INCHCAPE Wrocław zrobiła na mnie ogromne wrażenie i śmiało mogę powiedzieć że czułem tam markę Premium Z wyrazami szacunku Dariusz Rybczynski
Użytkownik sieci
8 czerwca 2022 16:04
Salon - samochody nowe
5 gwiazdek
Użytkownik sieci
7 czerwca 2022 17:38
Salon - samochody nowe
Wszystko super, polecam
Użytkownik sieci
4 czerwca 2022 12:43
Salon - samochody nowe
Pełen profesjonalizm!
Użytkownik sieci
3 czerwca 2022 11:41
Salon - samochody nowe
5 gwiazdek
Użytkownik sieci
2 czerwca 2022 20:59
Salon - samochody nowe
5 gwiazdek
Użytkownik sieci
2 czerwca 2022 13:42
Salon - samochody nowe
5 gwiazdek
Użytkownik sieci
27 maja 2022 18:00
Salon - samochody nowe
5 gwiazdek
Użytkownik sieci
26 maja 2022 22:45
Salon - samochody nowe
Wspaniala obsluga i ...
... doradcy. Na najwyzszym poziomie. Dla wymagajacych, polecam