92%
użytkowników
rekomenduje
Ten salon nie jest zweryfikowany
Dealer nie opiekuje się tą wizytówką, ale Ty możesz przekazać swoją opinię
To jest twoja stacja dealerska?
Załóż konto, dodaj swój salon
i korzystaj w pełni z portalu.
Użytkownik sieci
20 lipca 2022 18:37
Salon - samochody nowe
BMW (+MINI) Inchcape ...
... Wrocław to świetny salon zdecydowanie warty polecenia nie tylko posiadaczom BMW/MINI, lecz wszystkim tym, którzy z szerokim uśmiechem na twarzy chcą kupić, a następnie powierzyć swoje auto w dobre ręce. Poziom obsługi jest zawsze na bardzo wysokim poziomie, a w moim przypadku często nawet przerastał wszelkie oczekiwania. Szczególnie chciałbym podziękować Panom, Michałowi Januszkiewiczowi, Maciejowi Furze, Gracjanowi Gizickiemu oraz Konradowi Schneiderowi, którzy wykazali się najwyższym poziomem profesjonalizmu oraz obsługi klienta. Każda firma i organizacja to przede wszystkim ludzie, a dzięki takim jak oni BMW Inchcape Wrocław otrzymuję ode mnie 5 gwiazdek. Dziękuje oraz gorąco polecam!
Użytkownik sieci
20 lipca 2022 17:29
Salon - samochody nowe
Wraz z partnerką ...
... skorzystaliśmy z jazdy testowej na motocyklu BMW. Chcielibyśmy podziękować zespołowi BMW Motorrad Inchape Wrocław za pozytywne doświadczenie, a w szczególności panu Łukaszowi za profesjonalną obsługę. Pozdrawiamy i polecamy!
Użytkownik sieci
18 lipca 2022 19:15
Salon - samochody nowe
Pasuje!
Użytkownik sieci
14 lipca 2022 22:02
Salon - samochody nowe
Bardzo sprawna szybka I kompetentną obsługa, polecam!!
Użytkownik sieci
13 lipca 2022 11:33
Salon - samochody nowe
Świetny serwis, czujni pracownicy :)
Użytkownik sieci
12 lipca 2022 22:28
Salon - samochody nowe
Zakup motocykla u ...
... Pana Łukasza w Inchcape to sama przyjemność. Pełny profesjonalizm - serdecznie polecam !
Użytkownik sieci
11 lipca 2022 16:58
Salon - samochody nowe
5 gwiazdek
Użytkownik sieci
10 lipca 2022 14:33
Salon - samochody nowe
5 gwiazdek
Użytkownik sieci
9 lipca 2022 16:27
Salon - samochody nowe
Auta zdecydowanie fajne. ...
... Ludzie mili. Ceny srogie. Położenie słabe. Parking tragedia (zapchany). Gdyby nie to byłaby gwiazdka więcej. Zaopiekowanie dobre, nienachalne. Z uśmiechem, niewymuszenie. Panie i Panowie z którymi miałem kontakt bardzo uprzejme(i). Odbiór bardzo pozytywny.
Użytkownik sieci
3 lipca 2022 20:37
Salon - samochody nowe
Mini bardzo dobrze ...
... się sprawuje. Profesjonalna obsługa dbająca o klienta. Polecam
Użytkownik sieci
1 lipca 2022 17:19
Salon - samochody nowe
4 gwiazdki
Użytkownik sieci
1 lipca 2022 16:09
Salon - samochody nowe
(Przetłumaczone przez Google) ...
... Podczas procesu zakupu trudno było zarejestrować pojazd tylko na numer Purcell, ale dzięki szybkiej pracy Pana Conrada wszystko przebiegło pomyślnie. W dniu, w którym otrzymałem pojazd, byłem pod wrażeniem jego uwagi, kiedy wręczał mi bukiet kwiatów. Myślę, że Konrad jest dosłownie najlepszym dilerem w historii. Jest bardzo profesjonalny i po prostu wie, co ma robić. Od pierwszego do ostatniego wzruszyłem się jego delikatnością. Mam szczęście, że go spotkałem. (Wersja oryginalna) 구입과정에서 퍼셀번호 만으로 차량 등록이 되지않아 어려움이 있었지만, 콘래드씨의 빠른 일처리 덕분에 잘 처리 되었습니다. 차량을 받는날 꽃다발을 선물해 주어 그의 세심함에 감동했습니다. I think konrad literally best dealer ever. He is very professional and he just know what he has to do. From first to last I was moved his delicacy. I'm so lucky to meet him.
Użytkownik sieci
1 lipca 2022 08:52
Salon - samochody nowe
Polecam! Jestem BARDZO ...
... ZADOWOLONY z miłej i kompetentnej obsługi- pełen profesjonalizm Pana Wojciecha Nurkowskiego, który wszystko dogłębnie objaśnił jak korzystać z pięknego motocykla BMW S 1000R. Zapraszam wszystkich do odwiedzenia BMW Inchcape Wrocław a w szczególności skorzystania z fachowej porady Pana Wojciecha. Polecam i na pewno w przyszłości odwiedzę BMW Inchcape Wrocław!:)
Użytkownik sieci
29 czerwca 2022 18:50
Salon - samochody nowe
5 gwiazdek
Użytkownik sieci
29 czerwca 2022 18:15
Salon - samochody nowe
Odebrałam właśnie cudny ...
... mały samochodzik MINI COOPER. Nie dość, że jest przepiękny to jeszcze idealny na ocieplenie klimatu bo cabrio !!! takiego samochodu jeszcze nie miałam, chociaż sporo marek , w tym też Mini , już przeszło przez mój garaż. Trochę na Niego czekałam , ale opłaciło się. Dziękuję bardzo Inchcape Wrocław za super samochód . Szczególnie dziękuję Panu Kamilowi Lisieckiemu za cierpliwość w odpowiadaniu na moje niezliczone pytania i profesjonalną obsługę od dnia złożenia zamówienia do dnia wydania samochodu, a już wielki bukiet kwiatów, który otrzymałam od Pana Kamila przy odbiorze auta był przysłowiową wisienką na torcie !!! Pozdrawiam serdecznie.
Użytkownik sieci
27 czerwca 2022 21:18
Salon - samochody nowe
Bardzo dobrze trafić ...
... w ręce Pana Kamila Lisieckiego. :) Wszystko załatwione bardzo sprawnie. Doceniamy i polecamy.
Użytkownik sieci
24 czerwca 2022 13:21
Salon - samochody nowe
5 gwiazdek
Użytkownik sieci
22 czerwca 2022 11:13
Salon - samochody nowe
Chłopaki w dziale ...
... motocykli to zawodowcy i profesjonaliści. Poczynając od lutego 2022 kiedy zawitałem do salonu z chęcią zakupu GS'a, poprzez proces zamówienia, jazdy testowe i czas oczekiwania - na każdym kroku otrzymywałem kompletne i rzetelne informacje oraz fachowe doradztwo np. w zakresie akcesoriów. Takiego pracownika jak Wojtek powinien mieć każdy salon!:) Ciesząc się już moim nowym pojazdem bez zawahania polecam współpracę z BMW Inchcape Wrocław i pozdrawiam chłopaków z działu moto!!
Użytkownik sieci
20 czerwca 2022 21:04
Salon - samochody nowe
5 gwiazdek
Użytkownik sieci
17 czerwca 2022 11:46
Salon - samochody nowe
Dzień dobry, bardzo ...
... było mi miło zakupić nowe auto w salonie BMW Inchape Wrocław. Dziękuję panu Bartłomiejowi za profesjonalne podejście do klienta, bardzo sprawną obsługę, zorganizowanie wszystkiego na czas oraz kompleksowe przekazanie pojazdu. W razie jakichkolwiek pytań wiem, że mam odpowiednią osobę do kontaktu po stronie salonu. Życzę dalszych sukcesów.