95%
użytkowników
rekomenduje
Ten salon nie jest zweryfikowany
Dealer nie opiekuje się tą wizytówką, ale Ty możesz przekazać swoją opinię
To jest twoja stacja dealerska?
Załóż konto, dodaj swój salon
i korzystaj w pełni z portalu.
Użytkownik sieci
15 września 2016 15:09
Salon - samochody nowe
Odradzam ten salon, ...
... traktują człowieka jak śmiecia. Nie kupujesz samochodu to jesteś kmiot, dzień dobry trudno usłyszeć od kogokolwiek, 25minut czekałem na odbiór części bo nie było komu podejść do stanowiska ciągle słyszałem ze już zaraz ktoś mnie obsłuży do tego opryskliwe odpowiedzi jaśniepana który łaskawie mnie obsłużył. Pani na kasie też chyba wstała lewą nogą kolejny dzień. Jak możecie to zmieńcie salon/serwis na Inchcape Motor gdzie podejście do klienta jest na bardzo wysokim poziome!
Użytkownik sieci
13 września 2016 10:32
Salon - samochody nowe
Bardzo kiepska obsluga(mowie ...
... o panach przyjmujacych auta do serwisu),zadnego dzien dobry,zadnego usmiechu...tragedia.Szkoda bo zostawia sie nie male pieniadze za serwis
Użytkownik sieci
1 września 2016 16:00
Salon - samochody nowe
Dobre podejście do ...
... klienta, jazda próbna satysfakcjonująca, sprzedawca z wiedzą na temat auta. Dobra oferta kredytowa.
Użytkownik sieci
16 lipca 2016 21:54
Salon - samochody nowe
Dobra obsluga
Użytkownik sieci
6 lipca 2016 16:46
Salon - samochody nowe
5 gwiazdek
Użytkownik sieci
18 czerwca 2016 16:14
Salon - samochody nowe
miła obsługa
Użytkownik sieci
18 czerwca 2016 15:57
Salon - samochody nowe
Genialny serwis....
Użytkownik sieci
16 czerwca 2016 07:50
Salon - samochody nowe
Jeżdżę aktualnie E91 ...
... więc umówienie się na jazdę próbną w ukochanym BMW to było coś naturalnego. Trasa jazdy próbnej bardzo krótka, nie pozwalająca zaznajomić się z samochodem. To że nie noszę garniturów ani bluzki z wielkim napisem Adi..s nie oznacza że można klienta traktować jak dzieciaka, który przychodzi do marketu aby pograć sobie na konsoli. Dodatkowo pan, który prowadził ze mną jazdę próbną zabrał na chwilę mój dowód i prawo jazdy i zniknął gdzieś z nimi na chwilę. To już chyba niezgodne z prawem jest. Nie tego oczekuje się od marki "premium".
Użytkownik sieci
31 maja 2016 12:38
Salon - samochody nowe
Profesjonalny serwis i obsługa klienta. Niestety drogo...
Użytkownik sieci
31 maja 2016 10:22
Salon - samochody nowe
Początkowo odniosłam pozytywne ...
... wrażenie. Posiadam bmw e87 i kiedy dowiedziałam się o akcji serwisowej postanowiłam oddać samochód do Janek. Wszystko przebiegło sprawnie i kilka dni później odebralam auto. Niestety po powrocie do domu okazało się że ktoś zarysował moje felgi (3sdm). Zadzwoniłam grzecznie zapytać o co chodzi, na co Pan stwierdził, że to niemożliwe że u nich coś się stało. Źle że nie dopilnowałam, aby spisać raport że stanu przyjęcia pojazdu, ale to przecież powinna być pierwsza rzecz jaką robią serwisanci. Poprosiłam osobę z serwisu aby sprawdziła czy na pewno nikt u nich tego nie zrobił, ale już pół roku cisza. Po jakimś czasie zadzwoniła Pani zapytać jak oceniamy wizytę w serwisie. Kiedy przedstawiono jej całą sytuację przyznała mi rację i stwierdziła, że każdy zna najlepiej swój samochód. Dodatkowo teraz samochód wjechał na podnośnik pierwszy raz od akcji serwisowej przy okazji wymiany oleju i okazało się, że podczas sprawdzania rozrządu przykrecono osłonę silnika na same blachowkrety. Brakuje reszty mocowań. Oddając auto do serwisu w Jankach myślałam, a wręcz byłam przekonana, że oddaje auto w najlepsze ręce. Niestety okazało się inaczej. Szkoda...
Użytkownik sieci
28 maja 2016 00:56
Salon - samochody nowe
Jeden z najlepszych ...
... salonów w Warszawie i okolicy!! :)
Użytkownik sieci
25 maja 2016 14:43
Salon - samochody nowe
Bardzo miła obsługa, ...
... Panie na recepcji uśmiechnięte. Fachowa pomoc i oczywiście pyszna kawa z ciastkiem :)
Użytkownik sieci
8 maja 2016 16:39
Salon - samochody nowe
Słaba obsługa.
Użytkownik sieci
14 kwietnia 2016 06:28
Salon - samochody nowe
5 gwiazdek
Użytkownik sieci
10 kwietnia 2016 22:18
Salon - samochody nowe
5 gwiazdek
Użytkownik sieci
4 lutego 2016 19:57
Salon - samochody nowe
Bardzo dużo personelu ...
... szwendajacego się tu i tam. Wykonanie serwisu olejowego zajęło pond 2h!!!
Użytkownik sieci
29 grudnia 2015 19:40
Salon - samochody nowe
3 gwiazdki
Użytkownik sieci
6 listopada 2015 08:52
Salon - samochody nowe
5 gwiazdek
Użytkownik sieci
7 września 2015 23:00
Salon - samochody nowe
Słaba obsługa, plastikowe samochody.
Użytkownik sieci
12 lipca 2015 23:16
Salon - samochody nowe
5 gwiazdek